В Ужгороді о 14.00 відбудеться судове засідання по обранню запобіжного заходу звинуваченим у злочині посадовцям ЗОУЛМГ

Сьогодні, в понеділок, 13 травня, о 14:00, під головуванням голови Ужгородського міськрайонного суду Віктора Данка відбудеться судове засідання з обрання міри запобіжного заходу (тримання під вартою) першому заступнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства І.Коцуру та директору ДП "Ужгородське ЛГ" В.Кий.

В Ужгороді о 14.00 відбудеться судове засідання по обранню запобіжного заходу звинуваченим у злочині посадовцям ЗОУЛМГ

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області та працівники прокуратури Закарпатської області викрили цих осіб у злочинній діяльності. У результаті їх протиправних дій було завдано збитків на суму 2,6 мільйона гривень.

Досудовим розслідування було встановлено, що посадовці видали та погодили лісорубні квитки на проведення начебто санітарних рубок. На підставі цих квитків упродовж 2016 року здійснювали незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду. В наслідок чого державі було завдано 2,6 мільйона гривень збитків.

Зібравши матеріали, що підтверджують причетність зазначених посадових осіб до вчинення кримінального правопорушення, їм було повідомлено про підозру.

Одному з заступників начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та директорові лісгоспу інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльність на строк до 3-х років, зі штрафом від 500 до 700 неоподатковуваних доходів громадян.

13 травня 2019р.

Теги: запобіжний захід, варта, ЗОУЛМГ

Коментарі

Мєнти-тормози 14.05.2019 / 08:44:37
Ну не мож так просто взяти і по закону поступити? Немож!!! Ми ще не заробили?
Од істерики тепер будемо Данка брудом поливати, а що щє остається...

Данко Віктол 13.05.2019 / 16:00:24
Ий заробивім долалів

Мурга 13.05.2019 / 14:24:36
Ми купили Данка і будем дальше чистити всі гори, підганяти гори щоб були такі лисі як голова Москаля

Правда! 13.05.2019 / 14:18:57
Коцурягу і кийчика за грати на нари

..... 13.05.2019 / 14:08:32
Дан....о сцикло, він останнім часом параною схопив так шо з рота йому гавняшками тягне

Коцур Ігор свинович 13.05.2019 / 13:48:02
Не приходіть на засідання, вже ми все порішали, Данко хабарник гроші забрав і сказав що гроші це основне, а ліси знищені це не проблема його троє дітей лісу не бачать, вони успішно живуть в новому маєтку який він придбав нещодавно за 200 тисяч доларів. Данко корумпована голова

НОВИНИ: Кримінал

15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
» Всі новини