Рекордні понад 200 тис грн зібрали на благодійному концерті в Мукачеві (ФОТО)

Кошти будуть спрямовані на допомогу важкохворим дітям

Рекордні понад 200 тис грн зібрали на благодійному концерті в Мукачеві (ФОТО)

Сьогодні, 12 травня, у Мукачеві відбувся масштабний благодійний бал-концерт на підтримку важкохворих дітей.

Вартість квитка – це благодійний внесок, і зала була наповнена: мукачівці та мешканці Мукачівщини підтримали благодійну ініціативу волонтерів.

Як зазначила Катерина Легерда, – одна з організаторів благодійного заходу, – до проведення дійства долучилося багато людей, активно сприяли його проведенню благодійні організації, серед яких:

  • БО ТОВ «Обітниця»

  • БФ «Золоте серце», який на чолі з Світланою Дворниченко вже давно опікується онкогематологічним відділенням Закарпатської ОДКЛ

  • Народна рада Мукачівщини

  • БФ «Карітас» м. Ужгород

  • БФ «Ціль – щасливе дитинство»

До благодійності долучилися й закарпатські митці та артисти, хореографи.

Перед глядачами виступили відомі виконавці, хореографічні колективи краю. Спеціальною гостею концерту була мукачівка – фіналістка «Голос країни. Діти» Іванна Решко. Серед виконавців, творчість яких відома далеко за межами краю: Мирослава Копинець, Мукачівська хорова школа юнаків та хлопчиків, Марися Лавра, хореографічні колективи DANZA, Creative, Рондо та інші

Зворушливим та чудовим був вальс у виконанні пара олімпійця  Олександра Сухана  з представницями хореографічного колективу.

Мукачівська художниця Віоріка Вілашек подарувала для заходу свої роботи, одну з яких з аукціону придбав  мукачівець Юрій Пехньо.

Під час концерту глядачам демонстрували відео звернення від мам, чиї дітки наразі борються з важкими хворобами. Саме для їхніх потреб і об’єдналися мукачівці, щоб допомогти разом.

Під час заходу вдалося зібрати рекордну суму коштів – 205 тис. 249грн. 72 евро, 870 дол.

Також під час благодійного заходу всі присутні підписали колективне звернення до Закарпатської обласної ради з проханням  виділити кошти для покращення матеріально-технічної бази онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, яка знаходиться в Мукачеві.

Катерина Іванчо, Перший кабельний

12 травня 2019р.

Теги: благодійність, концерт, онкозахворювання, Мукачево

Коментарі

Світлана 15.07.2019 / 08:00:59
Яким чином було передано кошти в онкогематологічне відділення? Коли? В якій сумі? Дякую

НОВИНИ: Соціо

18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 1
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 6
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
» Всі новини