На Міжгірщині з’ясовують обставини конфлікту між поліцейськими та водієм авто (ВІДЕО)

Правоохоронці опитують свідків та встановлюють усі обставини події.

На Міжгірщині з’ясовують обставини конфлікту між поліцейськими та водієм авто (ВІДЕО)

Працівники поліції проводять службове розстеження відносно конфліктної ситуації за участі  водія транспортного засобу та співробітників групи реагування патрульної поліції Міжгірщини.

У ході ініційованої керівництвом Головного управління Національної поліції в Закарпатській області перевірки буде з’ясовано правомірність дій учасників інциденту та надано їм об’єктивну та правову оцінку, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Тим часом у мережі поширюється відео, яке ілюструє перебіг конфлікту.

10 травня 2019р.

Теги: конфлікт, водій, поліцейські

Коментарі

правда 2019-05-15 / 18:13:16
Не Савка а ШАВКА!

Справедливість 2019-05-14 / 07:49:11
А до якого часу наші водії будуть себе вести по хамськи відносно органів правопорядку. Ті оборотні разом з начальником ВВБ які кришують цих нелегальних перевізників вже давно повинні були бути забутими.А наш паскуда гарант розкидується хероями таким як начальнику СБУ та іншим диванним чудакам. А народ український бє на жалість від таких придурків. Я вважаю що поліціянти праві на всі 100%.

Pofig 2019-05-13 / 01:25:11
Народ согласiться То були ОБОРОТНI i РЕКЕТИРИ не полiцiя!

Наталі 2019-05-12 / 21:21:48
Любі друзі Вадим Савка і Іван Савка не родичі,тільки одно фамілці,а нашій Україні скоро із машин будуть усіх витягувати за вуха і волосся,ми у вільний Україні і хто куди хоче їздить там заробляє гроші,щоб прокормити сім'ю і просто вижити

Вася 2019-05-12 / 14:28:04


То не поліція а бидло в пагонах, ****они що даже слів нема яка може бути європа якщо так названа поліція робит як скотарі немиті


наталі 2019-05-12 / 06:14:15
це водій із колочави він наркоман і прикривається своїм родичем в прокуратурі Вадімом Савкою теж лісокрадом і аферистом цьому бидлу мати купила буса за те що розставляла ноги потрібним людям а цей ублюдок теперка бикує , надіється що його мати теж розставить ноги і виручить його

Мент 2019-05-11 / 22:29:09
Років 10 тому, вже би ся у воздусі перевзув бидлюк, но тепер треба чемно розжовувати кожному бидло чмові, та щей перевірки ... слава Украіні!!!

Lemak 2019-05-11 / 20:46:50
До Адеквата. А Ви бачили відео спочатку? Чому цей законослухняний водій не показав документи на вимогу поліцаїв, а понтовав? А потім цей крутелик кричав як порося недорізаноє? Де поділась тота впевненість?

Pofig 2019-05-11 / 19:02:08
Чутка ходит они из похмелья были!

Adekvatnyj 2019-05-11 / 15:31:23
Шановні, не має значення добре про людину відгукуються чи погано, закон один для всіх. А згідно закону водій не зобов'язаний виходити з автомобіля, і застосовувати силу щоб витягнути водія представники поліції не мали жодного законного права. Якщо запідозрили його в порушенні ПДР, то мали тільки скласти постанову, послуговуючись показами свідків-очевидців, або іншими доказами. Застосовувати силу має тільки наряд поліції оперативної служби ( це не працівники патрульної поліції ).Вимога вийти з автомобіля є незаконною і водій не зобов'язаний її виконувати !!! В діях працівників патрульної служби чітко видно перевищення службових обов'язків. Раджу сміливо самому звертатися до суду, з приводу даного інциденту. А щодо того що тут пишуть про погану репутацію чоловіка, це не є підставою застосовувати до нього фізичну силу. Це рівноцінно тому, що патрульні прийшли до вас додому, виламують двері, витягують вас з будинку застосовуючи силу, бо десь хтось сказав що ви погана людина. Це абсурд. Тому поважайте закон, поважайте гідність один одного, живіть з розумом, і тоді не буде конфліктів і в житті, і на дорозі !

Pofig 2019-05-11 / 14:17:35
Кто пишет клиенты? Купленные и подставные! Ваня молодец,внас за деньги можно всё

наталі 2019-05-11 / 09:43:30
бик колочавський він вже давно повинен був сидіти в тюрмі за злісну непокору працівникам поліції чому непокаже це відео з початку

Федя 2019-05-11 / 02:00:46
Поліція, обнагліла.... хоть хтось дав їм опір ..... Взяточники в пагонах..... молодець Іван Савка!!!!

Іван 2019-05-10 / 20:38:11
Я сам також водій но такого козла треба покарати за його наглість.
На 15 діб щоб був час подумати...

наталі 2019-05-10 / 18:30:17
цей водій Савка Іван бидло колочавське від даже неспілкується з своєю матірю вона від нього відмовилась він займається незаконним перевезенням пасажирі і неплатить податки державі, чому він до цих пір неарештований за опір працівникам поліції при виконанні ними слусбових обовязкув ???????????????

вася капелан 2019-05-10 / 18:11:07
не виправдовуйте цього полуумка водія Івана Савку ви запитайте по нього жителів Колочави що це за людина і всі відповіді будуть негативні про цю людину, якщо він нормальний адекватний водій то він повинен був поступити по закону надати всі необхідні документи працівникам поліції а поттім оскаржувати свої дії в суді а не хвастатись своїм родиичем Вадімом Савкою що він працює в прокуратурі Міжгіря це хам і бидло чому він займається незаконними перевезеннями людей чому неплатить податки а поліцейські праві і ми їх підтримуємо вони повинні були витягнути цього хама із автомобіля одіти на нього кайданки і посадити на сутки або порушити кримінальну справу за злісну непокору працівникам поліції з хамом по хамськи

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання