Реклама B3

В Ужгороді відзначатимуть День пам’яті та примирення й День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цього дня в атріумі облдержадміністрації відкриється виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

В Ужгороді відзначатимуть День пам’яті та примирення й День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Експозиція, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, розповідає про 30 людських доль за дротами 11 таборів смерті Третього Рейху.

А 9 травня – у День перемоги над нацизмом – в Ужгороді вшанують пам’ять загиблих у Другій світовій війні. 

О 10.00 керівники обласної держадміністрації, обласної ради, представники ветеранських організацій, військових частин, правоохоронних органів покладуть квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям» на українсько-словацькому кордоні.

О 10.20 покладання квітів відбудеться до пам’ятника «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни», на площі Кирила і Мефодія (біля готелю «Закарпаття»).

О 10.40 на Меморіальному комплексі «Пагорб Слави» відбудеться покладання квітів до могил воїнів, які загинули в зоні АТО/ООС та до Вічного вогню.

Цього ж дня в атріумі Закарпатської облдержадміністрації об 11.30 розпочнеться святковий концерт Української Республіканської Капели NOW Кредо. Колектив Капели складають 82 високопрофесійних артиста з усієї України. Очолює її заслужений діяч мистецтв, головний хормейстер Національної опери України Богдан Пліш. 

До слова, виступ Капели в Ужгороді має символічне значення, оскільки перший виступ під час турне Української республіканської капели в травні 1919 року відбувся саме в Ужгороді.

Урочисті заходи в ці дні відбудуться також в усіх районах Закарпаття. 

07 травня 2019р.

Теги: відзначення, примирення, пам'ять

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Патріот 07.05.2019 / 18:37:24
І для цього знову по-совковому зженуть на міроприємсто бюджетників. Ура патріоти! Кольори змінили, а методи залишили старі.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
19:30
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 2
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
05:18
/ 2
Грінпіс в Україні підтримав екологічний рух по захисту Руни та право громадян захищати її без "пресингу"
04:37
Роберт "Мадяр" Бровді розпочав виконання обов'язків командувача Сил безпілотних систем
02:44
Інформацію про те, що угорська армія йшла маршем у бік Закарпаття в лютому 2022 року, оприлюднив я, – генерал-майор запасу СБУ Ягун
02:11
На ремонт вокзалу у Чопі витратять, як на армію FPV-дронів
01:28
/ 1
У четвер в Мукачеві попрощаються з померлим військовослужбовцем Анатолієм Гунченком Фото новина
23:50
/ 1
Внаслідок сьогоднішнього обміну полоненими додому повернуться троє закарпатців Відео новина
23:23
З початку року за результатами перевірок закарпатських аудиторів скасували тендери на 15 млн грн і розірвали договори на 28,08 млн грн
19:30
/ 6
Ігноруючи військових та екоактивістів, Тур'є-Реметівська сільрада "миттєво" "легалізувала" самовільно захоплену "Вітропарками" землю на Руні Фото новинаВідео новина
14:54
/ 2
Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні
23:27
На Закарпатті стартували пригоди екоклубу "В гармонії з природою"
22:19
/ 3
У вівторок Тур’є-Реметівська сільрада спробує "легалізувати" самовільно захоплену "Вітропарками" землю – екоспільнота
17:17
/ 4
Журналістка-розслідувачка із Закарпаття Олена Мудра заявила про дискредитаційну кампанію в медіа щодо неї – ІМІ
» Всі новини