Пенсіонера, котрий на Великоберезнянщині з ревнощів убив дружину, госпіталізували до психіатричної лікарні

За клопотанням Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури суд виніс ухвалу щодо примусового лікування у психіатричному закладі з суворим наглядом 63-річного місцевого мешканця, який через ревнощі вбив дружину.

Пенсіонера, котрий на Великоберезнянщині з ревнощів убив дружину, госпіталізували до психіатричної лікарні

Як встановлено в ході слідства, у жовтні минулого року, підозрюваний, будучи напідпитку, затіяв сварку з 61-річною дружиною. Він приревнував її до знайомого. В ході з’ясування відносин підозрюваний схопив кухонного ножа та вдарив дружину в груди. Від отриманої рани жінка померла.

Підозрюваному, який є мешканцем с.Костринська Розтока, Великоберезнянського району повідомлено про підозру в умисному вбивстві  (ч.1 ст.115 КК України).

За результатами проведеної судово-медичної експертизи встановлено, що за своїм психічним станом пенсіонер не міг та не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

У зв’язку з цим, підозрюваного госпіталізовано до психіатричного закладу із суворим наглядом, що виключало б його небезпечну поведінку, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

18 квітня 2019р.

Теги: лікарня, пенсіонер, дружина, госпітадізація

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини