Зеленський одноосібно оголосив про початок розповсюдження квитків на "дебатне" шоу на стадіоні

Кандидат у президенти Володимир Зеленський одноосібно оголосив про початок поширення квитків на дебати із президентом України і кандидатом в президенти Петром Порошенком на НСК "Олімпійський".

Про це Зеленський заявив через відеозапис опублікований в соціальній мережі Фейсбук.

"Дебати 2019 19 квітня о 19.00 – вільний доступ. Поширення квитків починається прямо зараз", – сказав він, звинувативши свого опонента у спробі розділити людей.

У повідомленні до відеозапису вказується, що доступні безкоштовні квитки у фан-зону в центрі стадіону на сайті: https://debaty2019.org.ua

Як зазначається, на одну людину можна зареєструвати 2 безкоштовні квитки.

При цьому залишається незрозумілим, чому про поширення квитків оголошує один з кандидатів і чи будуть ці квитки дійсними для проходу на стадіон 19 квітня.

Також після переговорів штабів кандидатів щодо проведення дебатів відкритим лишалося і питання часу їх початку. Зеленський же вказує, що дебати відбудуться о 19:00. Чи погоджено цей час із штабом Порошенка невідомо.

Наразі під час спроби завантажити сторінку для замовлення квитків сайт не відповідає.

Нікому зі співробітників УП не вдалося отримати квиток з моменту запуску сайту - невідомо, що було причиною цьому - неякісна робота сайту або великий наплив відвідувачів.

Нагадаємо:

  • 19 квітня між кандидатами заплановані дебати, а другий тур виборів відбудеться 21 квітня. 

  • Між штабами кандидатів точиться суперечка щодо місця проведення дебатів.

  • Зокрема, Зеленський кличе Порошенка провести дебати на стадіоні 19 квітня о 19:00, а Порошенко хоче того ж вечора провести офіційні дебати у студії "Суспільного телебачення" о 20:00, як йдеться в постанові ЦВК.

  • Порошенко також пропонував Зеленському провести дебати 19 квітня на стадіоні з 16:00 до 18:00.

  • 11 квітня відбулася перша публічна розмова Петра Порошенка та Володимира Зеленського – у телефонному режимі і зі студії каналу "1+1". Порошенко закликав до серйозного обговорення програм, а Зеленський, як і раніше, кликав його на стадіон на 19 квітня.

  • 14 квітня Петро Порошенко приїхав до НСК "Олімпійський", щоб дебатувати з Володимиром Зеленським але той так і не з'явився.

 

17 квітня 2019р.

Теги: Зеленський, Порошенко, дебати

Коментарі

Горожанин 2019-04-18 / 16:13:49
Та не преживайте ви так ))))))).Зеленський
ще до осени пару раз затупить . Його "партія " " попливе " , ну а там уже як себе покажуть проєвропейські і продержавницькі партії , від них залежить ...

Степан Крук 2019-04-18 / 10:45:38
Батько Зеленського дав інтерв"ю у підтримку сина, дружина дала публічний коментар у підтримку чоловіка, а теща підозріло мовчить. Ось змія підколодна!!! Не в образу засновнику кафе "Акваріум" та шанувальникам рептилій...

Степан Крук -Горожанину 2019-04-18 / 10:12:52
Всі все зрозуміли! Мова про лукавство та нонсенс,коли прихильники Зеленського не є його прихильниками. І це прикол! Ось я про що...

Вуву 2019-04-18 / 09:30:17
А фінальний свисток ... Ціна на газ.(хоча підвишка мала бути акурат на 1 тур виборів)... Це вальцман.
А зє. Досить того що маріонетка.
"Два чобота пара".

Горожанин 2019-04-18 / 09:22:50
Писав нижній свій комент до Степан Крук :
Але дописувач " коментар " коротко написав , з яких причин голосують за Зеленського .

Горожанин 2019-04-18 / 09:17:57
Думаю що прихильників Зеленського дуже і дуже мало , ну може крім ужгородських КВНщиків .Але я бачу що ви , і думаю подібні до вашого мислення люди , так і не хрозуміли що відбувається .

коментар 2019-04-18 / 09:12:55
Та хоч 2 аргументи:1) він ще не має повноважень,щоб щось робити у державних масштабах кардинально позитивне,але як достатньо забезпечена людина не розбагатів на людських проблемах;2) створив багато розважальних передач,які приносять людям хороший настрій,що є найбагатшим досягненням для людей,бо радість продовжує людині життя(це я як фахівець кажу),а не веде до проблем з здоров"ям - типу інфарктів,інсультів,онкології та іншої зарази...Навіть дає можливість людям з хорошим гумором трішки підзаробити. І пару аргументів на "користь" його опонента:1)позабирав під різними приводами більше половини субсидій у людей,котрі і так знаходяться поза межею бідності;2) організував "розтаможку" євроблях,товарів широкого вжитку і т.д.,щоб з хорошим наваром іти на вибори(і не треба розказувати,що це компетенція уряду(Вінницького - до речі),парламенту (де у нього своя потрібна більшість - до речі);3)прикриває своїх можновладців (від генпрокурора до НАБУ і т.д.) 4)розправляється з неугідними (Саакашвілі,наприклад). Достатньо аргументів? Чи і далі будете "ліпити народу горбатого"?

Степан Крук -до прихильників Зеленського 2019-04-18 / 08:13:05
Назвіть мені хоч один аргумент за свого кандидата. Саме "За" свого, а не "Проти" опонента! Скажіть мені, що Зеленський державний діяч, мененджер в галузі економіки та банківської сфери, фахівець у галузі дипломатії чи права, або ще щось таке. Скажіть і я посміюся. Ну бодай одне слово скажіть, ну там симпатичний, розумний, мужній. Скажіть що він справжній МУЖЧИНА... і я посміюся. А я Вам скажу - Зеленський нікчема! Не опускайтеся до його рівня і буде Вам щастя!

Сергій 2019-04-18 / 07:31:13
Галичина топить за Шоколадного,решта України за Зеленського.

До крука 2019-04-18 / 00:27:41
Хай розпустить. Потім сам не переживе таке горе і представиться дияволу.
Туди йому й дорога.

коментар 2019-04-17 / 23:11:54
З усього видно,що противники Зеленського,не маючи опонентів,вирішили "подискутувати" між собою.Правильно - випустіть пар та чергову порцію жовчі - може хоч так легше стане?

Степан Крук 2019-04-17 / 20:37:20
Натрапив на коментарі та пости народних депутатів, котрі вже серйозно почали говорити про можливий розпуск Порошенком парламенту. Для цього, ніби, формальні підстави є. Отже у разі обрання Зеленського він не зможе приступити до виконання обовязків оскільки не зможе пройти процедуру інавгураці та скласти присягу президента. Рано ще завісу зашторювати - антракт!!!

виборець 2019-04-17 / 18:59:14
ЖАХ!!! Які квитки розповсюджуються на ДЕБАТИ! Зупиніть цього клоуна.Най іде на телебачення.Його тупий квартал нікому не цікавий.На дебати він не прийде.Він не конкурент Порошенку, це він і його зельона команда розуміють.Тоді що може це зробити для країни.Головнокомандуючий -без військової присяги.Страшно за себе і за народ!

Степан Крук 2019-04-17 / 11:53:44
В мережі поширюється інформація про наміри Зеленського перед дебатами провести безкоштовний концерт "95-го кварталу". Якщо це так, то найбільшим Свинарчуком в Україні є клоун Зеленський!!!

Степан Крук 2019-04-17 / 10:42:52
Мы начинаем КВН - для чего? Для чего?
Чтоб не осталось в стороне никого, никого!

Пусть не решить нам всех проблем,
Не решить всех проблем,
Но станет радостнее всем,
Веселей станет всем!" А почому Зеленський продає опіум для народу??!

НОВИНИ: Різне

20:52
"Потрібен ще один Вселенський собор", – предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав про спільне святкування Великодня
18:27
Лайфхаки догляду за комбінованою шкірою
18:17
/ 1
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
20:55
Велика родина за святковою вечерею: як вибрати зручний стіл
21:54
Jooble – кращий сайт для пошуку роботи, і ось чому
15:05
Що таке крафт папір і яка його сфера застосування?
02:11
/ 2
Фіцо назвав "пердінням" збір словаками €4 млн для України
15:18
/ 1
Косметичний ремонт у помешканні - як підготуватися, щоб все пройшло як і годиться
14:40
Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною – ДПСУ
13:08
Чи потрібен вугільний фільтр для води
20:07
Якими бувають стаканчики
16:56
Як доглядати за біговими кросівками: поради та трюки
16:30
Як купити вуличний ліхтар: особливості вибору якісного приладу
16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
» Всі новини