Зеленський проігнорував 4 повістки в 2014-2015 роках – Міноборони

Кандидат у президенти Володимир Зеленський чотири рази проігнорував повістки, які надсилалися йому під час мобілізації 2014-2015 років.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони у відповідь на звернення народних депутатів Тетяни Чорновол, Олександра Бригинця, Юлія Мамчура та Михайла Бондаря.

"Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства", - зазначили в Міноборони.

Там додали, що Зеленський придатний до військової служби, однак військову службу у ЗС України не проходив.

"Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо:

  • 12 квітня у Верховній Раді передали запит до Міністерства оборони, щоб дізнатися, чи дезертирував кандидат у президенти Володимир Зеленський у 2014 році від армії. У міністерстві відповіли, що перевірять.

  • Підполковник, командир 43-го батальйону "Патріот" Сергій Мацейко в репортажі УП розповідав, що у 2014 році займався мобілізацією і особисто виписував Зеленському повістку, яку віднесли його мамі.

14 квітня 2019р.

Теги: Зеленський, повістка, призов

Коментарі

Такий самий виборець 2019-04-16 / 21:17:32
До Виборця... Якщо замість Зеленського у другому турі проти Порошенка була б Верка Сердючка я б проголосував би за Верку Сердючку..... до

виборець 2019-04-16 / 17:55:58
як може бути КЛОУН Голонокомандуючим, якщо він не служив,не приймав військову присягу ??? ЯК ??? ДУМАЙ ТЕ !!!!!

+++++ 2019-04-16 / 16:56:48
За эти дни я дважды поспорил, что дебатов не будет.
Потому что идея про стадион родилась в штабе Владимира Зеленского не для того, чтобы их там провести. Она родилась для того, чтобы их сорвать. Потому что дебаты им категорически не нужны.
Именно поэтому родилась идея про сдачу анализов. И про Юлию Тимошенко в роли модератора дебатов. Команда Зеленского придумывает все новые условия – в надежде на то, что штаб Порошенко сочтет их невыполнимыми, оскорбится и откажется. Вместо этого президент раз за разом со всеми выставленными условиями соглашается. Но это значит лишь то, что условия и дальше будут выдвигаться. А точнее – предлоги.

++++ 2019-04-16 / 09:43:02
От креатива Зе-команды в стиле «Квартал-95» начинает все больше тошнить, особенно в столь больших количествах.
Эта Зе-вакханалия – это не смешно, а, наоборот, грустно.
Пора комедиантов ставить на место. +

....... 2019-04-15 / 21:31:03
До " до партії зелених " - чим більше будете ображати людей , обзиваючи їх " зельоними " , тим більше заоохочуєш людей голосувати проти Порошенка ...

....... 2019-04-15 / 21:28:16
Команда Зеленського наполягає на проведенні дебатів з 19.00 години -до 22.00 , а не як команда Порошенка з 16.00 до 18 .00 години.

до партії зелених 2019-04-15 / 19:52:55
клоун запрошує Президента на дебати 19 го на Олмпійський, саме в той час, коли мають відбутися дебати на суспільному ТБ.Він всякими путями уникає дебатів.Дійсно віртуальни кандидат.Я ще не почув жодної його ні промови,ні діалогу ні програми.Як тоді можна обирати такого нервного,запухшого,тупого ,ніякого артиста ,по яким критеріям???????Підскажіть зельоні!

сорри 2019-04-15 / 19:38:48


Зараз другий тур і нас цікавлять два кандидати


Гриць 2019-04-15 / 19:16:47
Скількох кандидатів чоловіків у першому турі перевірили на наявність повісток? Чи можна десь почитати результати перевірки?

Гюльчеталь- открой личико 2019-04-15 / 07:38:13
Всі дії клоуна та його команди окрім як жалюгідними більше я назвати ніяк не можу!!!

Михайло 2019-04-14 / 22:29:09
А синам Порошенка скіьки повісток надсилали? Скільки разів вони були в АТО? Всі ці дії поки чинного Президента та його команди окрім як жалюгідними більше я назвати ніяк не можу!!!

сорри 2019-04-14 / 21:56:37
Зрозуміло, всюди джерело цього вкиду про якогось там Моше одне - позеленілий Лещенко.

А хто автор оцього, не підкажете?- https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/14/7212211/

Горожанин 2019-04-14 / 21:35:54
24 - канал , в програмі Сергія Лещенка , про Моше Клугхарта ...і на його стор в фейсбуці ..

Горожанин 2019-04-14 / 21:33:13
Тимошенко пролетіла як фанера ??? А нічого що взяла третє місце . І як би не дуболомство вашого кандидата Гриценка , який дійсно пролетів як фанера , якого мало не догнав кагебіст Смешко , Україна б отримала реального реформатора ...
А тепер отримаєте Зеленського ...
Ви , ура - патріоти , так нічого і не зрозуміли .....

сорри 2019-04-14 / 21:16:30
Горожанине, а можна посилання на якесь реальне джерело, що заслуговує довіри, про цього МОШЕ КЛУГХАРТа?

Ну і бути з одним концертом десь у клубі за десятки кілометрів від лінії фронту - це не "на передку".

Ну і, ви, відповідно до кон'юнктури, що змінилася (жЮлька, на яку ви ставили, пролетіла як фанера над Парижем) змінили будьонівку з червоно-сердечної на зелену? :)

Горожанин 2019-04-14 / 18:24:47
Він був на передку і не ховався . Включайте ютуб.І відколи то діловоди - діловодства знаходяться на передовій ??? А ни в штабах ...який з нього там толк ???
Та навіть так , чому йому всі ці роки жодної претензії йому не предявляли ??? Хто заважав ? Не могли знайти ??? А тут раптом ...
Всі ці закиди останнім часом , це робота цілої бригади політтехнологів -піарщиків з Ізраїлю , яку очолює МОШЕ КЛУГХАРТ . Отак - то ...

сорри 2019-04-14 / 18:06:11
Горожанине, що смішного?То був призов в момент наступу російських військ. Хто мав бути діловодом - професійні артилерист, снайпер, десантник.
Покидьок, що ховався за спідницею матері. коли треба було виконати обов'язок по захисту вітчизни, не може бути Головнокомандувачем.

Степан Крук 2019-04-14 / 10:00:48
Нічого страшного! Він навчиться бути головнокомандувачем. Відправити на передок на курси підвищення кваліфікаціїї...насєкомоє!

Горожанин 2019-04-14 / 08:38:31
18 серпня 2014 .95 - квартал у повному складі відвідує блок пости біля Маріуполя на передку .А потім дає концерт на військовій базі в Маріуполі .Тоді ж і перечисляє 1 мільйон гривень на потребу армії .
P.S. я вже писав , я не адвокат Зеленського .Просто зберігаю обєктивнісь .
Бо бачу що вже в хлопчиків і дівчаток стріху зносить від можливої втрати влади .
Відео прибуття 95 - кварталу в тяжкому серпні 2014 на " передок " є на ютубі ....

Горожанин 2019-04-14 / 08:28:17
Ха -ха- ха )))))))))))). Дякую розсмішили ДІЛОВОД -ДІЛОВОДСТВА .Це саме те чого так не хватало нашій армії в 2014 - 2015 роках ...незнаю для чого гнати повістки чуваку котрий і в армії то не служив ...
...

НОВИНИ: Різне

17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
» Всі новини