На українсько-угорському кордоні на Закарпатті в автівці киянина виявили ножі з зображенням Кремля (ФОТО)

Учора ввечері у пункті пропуску «Тиса» під час огляду легкового автомобіля «Suzuki» української реєстрації прикордонники виявили два ножі радянського виробництва.

На українсько-угорському кордоні на Закарпатті в автівці киянина виявили ножі з зображенням Кремля (ФОТО)

Автівкою до Угорщини прямував літній киянин. Під час перевірки транспортного засобу прикордонний наряд спільно зі співробітниками митниці помітили у багажному відділенні предмети, схожі на холодну зброю.

Було прийнято рішення про виведення автівки  з загального потоку руху та проведення поглибленого огляду, у результаті якого прикордонно-митна група виявила два ножі з серійним маркуванням. Ножі з зображенням російського Кремля та у спеціальних чохлах приховали серед особистих речей водія.

Виявлені предмети передано співробітникам Нацполіції для проведення подальшої експертизи. На адресу Ужгородського райвідділу Національної Поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

 
10 квітня 2019р.

Теги: ножі, зображення, Кремль

Коментарі

Степан Крук 10.04.2019 / 17:03:03
Родину продают изменники! Здається це кортики російського військового моряка?

Та так 10.04.2019 / 15:05:01
Страх , терориз , сеператизм і бандитизм

Magyar-Hun 10.04.2019 / 11:40:38
Прямо ужас!

НОВИНИ: Кримінал

13:34
/ 3
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
» Всі новини