У Зеленського заявили, що він більше не буде здавати ніяких аналізів

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський більше не буде здавати ніяких аналізів.

Про це заявив представник штабу Зеленського на брифінгу з приводу проведення дебатів між кандидатами, який транслював телеканал ZIK.

"Аналізи здані відповідно до чинного законодавства і процедурою. Якщо у когось є сумніви, що вони якісь не справжні, були якісь махінації, будь ласка, звертайтеся до відповідних органів - нехай вони з'ясовують", - заявив представник Зеленського.

Нагадуємо:

  • Зеленський закликав Порошенка провести дебати на стадіоні "Олімпійський", той погодився. При цьому Зеленський в якості однієї з умов назвав необхідність здачі кандидатами аналізів на наркотики і алкоголь.

  • В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що сучасне обладнання для перевірки вживання наркотиків і алкоголю є в антидопінговому центрі олімпійського комітету.

  • Для точного аналізу на наркотики кандидам запропонували здати зразки корови і сечі, а також волосся, де сліди наркотиків, якщо вони їх вживали, можуть залишатися до 90 днів.

  • Зеленський відмовився здавати аналізи в медпункті "Олімпійського" і 5 квітня здав тільки кров у приватну лабораторію "Євролаб", власник якої підтримує шоумена.

  • Лаборант, який безпосередньо брав аналізи, так само пов'язаний із Зеленським, він знімався в серіалі "Свати.

  • В той же день Порошенко здав кров, сечу і волосся в медпункті НСК "Олімпійський".

  • Через кілька годин результати аналізів Зеленського і Порошенка стали відомі.

  • При публікації результатів Зеленський оприлюднив документ, на якому датою здачі аналізу значилося 2 квітня, а трохи пізніше - з датою 5 квітня.

  • У клініці "Євролаб" пояснили, що в результатах помилково вказали невірну дату забору крові, а сам кандидат прокоментував це так: "В нашій історії з аналізами стався казус".

  • У штабі Порошенка заявили, що Зеленський здав аналізи на алкоголь і наркотики не належним чином і запропонували залучити до дослідження кілька лабораторій для взаємного контролю.

  • Після цього Порошенко заявив про загрозу обрання президентом людини, яка, можливо, "має наркотичну залежність".Лаборант, який безпосередньо брав аналізи, так само пов'язаний із Зеленським, він знімався в серіалі "Свати.

09 квітня 2019р.

Теги: аналізи, Зеленський, Порошенко

Коментарі

сорри 2019-04-16 / 09:12:24
Горожанине, тут маєте відповідь на ваші з Лещенком дурниці - https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/15/7212296/

Степан Крук -Горожанину 2019-04-14 / 22:51:24
Був би Зеленський справжнім громадянином то не ліз би у вибори, а дав би можливість пройти до другого туру достойному кандидату. І зараз би нам із вами не було про що говорити. Але Зеленський не розуміє, що він сюреалістичний, кіношний, віртуальний, бутафорний кандидат і що із-за нього Україна може все проЗЕбати.

Горожанин 2019-04-14 / 22:30:17
До Степан Крук : от ви накінець і ВИЗНАЛИ .Голосують не за Заленського , а проти Порошенка . І це так .І чому ж у ви стільки ображаєте того Зеленського , він тут до чого ? Йому ж просто карта лягла . Як і до речі Порошенку , якому " саітила " максимум посада мера Києва , і то як би він задобрив Януковича і отримав добро , як потім згодом відправлений олігархами до глав .олігарха Фірташа у Відень за тим же " добром " ..
Порошенко до Майдану має , ну так скажу , віддалене відношення . Так декілька разів там з трибуни виступав .... багато хто там тоді виступав ...

Степан Крук - Вуву 2019-04-14 / 21:55:42
На кого ти злишся! Той працівник "адміну", котрий тебе видалив у відпусці до 16 травня. Так що тебе не чує. Пиши йому після 16.05. А сьогодні чергує хороший "адмін", він навіть твоє хамство не видаляє...

Вуву 2019-04-14 / 21:16:27


Флуд, хамство . Коментуйте по суті і відповідно до правил коментування. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -Горожанину 2019-04-14 / 20:43:24
А давайте не будемо обманювати себе ! За Зеленського ніхто не голосував, голосували проти Порошенка. Тому вважати це вибором народу, тим паче поважати цей "вибір" я не можу.

Горожанин 2019-04-14 / 19:06:06
Взагалі то команда Зеленського знову нагадала про 19 число ... На стадіоні ж відбувся мітинг на підтримку Порошенка .
От і все ...
Степан Крук : виходить що Зеленського підтримують не українці , чи не заба6ато у нас в державі стало не українців ?.....
І що з цими не "українцями" робити ?....

Степан Крук 2019-04-14 / 18:48:53
Сьогодні на НСК "Олімпійський" побачив багато українців, котрі підспівували Порошенко:"Я прийшов тебе нема...". Люди прийшли на дебати, але Вовалісапед проігнорував громадян України. Що від нього чекати у майбутньому???

сорри 2019-04-14 / 18:16:12
Зеленський запропонува стадіон, Порошенко сказав ОК і запропонував дату. Зеленський зіскочив і почав далі висовувати свої вимоги. Хто він такий, цей недомірок, щоби так поводитися?
19-го, за законом, мають бути дебати в Суспільному, а він наполягає на стадіоні.Тобто, робить все, аби зірвати дебати, бо він і близько за рівнем не стоїть біляПорошенка - ні за зростом, ні за інтелектом, ні за обізнаністю в державних справах.

Горожанин 2019-04-14 / 18:12:07
Я знаю що Порошенко пропонував , але підтвержена домовленісь на 19 число .
А зараз там , на Олімпійському , черговий мітинг на підтримку Порошенка .

сорри 2019-04-14 / 18:09:19
Домовленість кого з ким? То Зеленський хоче відтягнути до останнього і зіскочити в останній момент. Порошенко пропонував 14-те, щоби був час проаналізувати сказане в ході "неофіційних" дебатів на стадіоні, де пропонував "дебатувати" Зеленський. А 19-го мають відбутися передбачені законом офіційні дебати на суспільному

Горожанин 2019-04-14 / 17:56:21
Так 19 - го ж була домовленість , до чого тут сьогодні ????

Степан Крук 2019-04-14 / 11:02:08
До дебатів на НСК "Олімпійський" залишилося 4 години! "...чи коня не мав, чи стежки не знав, мати не пускала?".

Степан Крук -Пік 2019-04-14 / 09:50:30
Вже краще Вуву чим Вовчик! Цей Україну не проЗебе!

Пік 2019-04-14 / 09:37:31
А, якщо Вуву президентом буде, то що буде!?

Степан Крук 2019-04-13 / 08:38:55
Доброго ранку! А ось подумав: якщо для Зеленського Україна повія, то він потенційний Сутинер. А за сутинерство передбачена кримінальне покарання...

Вуву 2019-04-12 / 16:51:53


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-04-12 / 10:09:01
Я стараюсь ... Так адмін не дає.

Степан Крук -Вову 2019-04-12 / 10:06:58
Вову! Будь чемним хлопчиком!

Вуву 2019-04-12 / 09:59:45


Ми так трохи із степаном "стьобаємось" ... А ви видаляєте. Не вже все мусить бути лишень політика ? І тільки політика ?