Реклама B3

В Ужгороді скасовано незаконне рішення міськради про відведення 670 м кв прибудинкової ділянки під забудову

Ужгородський міськрайонний суд підтримав принципову позицію Ужгородської міської прокуратури та скасував незаконне рішення Ужгородської міської ради про відведення земельної ділянки площею 670 м.кв. по вулиці М.Заньковецької поблизу багатоквартирних будинків та визнав недійсним державний акт на земельну ділянку, вартість якої становить понад 1,4 млн. грн.

В Ужгороді скасовано незаконне рішення міськради про відведення 670 м кв прибудинкової ділянки під забудову

Підставою для оскарження вказаного рішення стало те, що вказану земельну ділянку Ужгородська міська рада надала у власність всупереч вимогам земельного законодавства, оскільки відвід землі під забудову здійснено за рахунок зелених насаджень прибудинкової території багатоквартирного будинку.

Також прокурором в суді доведеною, що при прийнятті вказаного рішення міською радою порушено дотримання допустимих протипожежних відстаней від дев’ятиповерхових будівель та відступів від червоних ліній вулиці Заньковецької.

Підтримано доводи прокурора і про те, що спірне рішення міської ради порушує права самої територіальної громади міста Ужгорода на врахування її інтересів під час планування і забудови території міста (оскільки за генеральним планом міста Ужгорода, дана земельна ділянка відноситься до земель багатоповерхівок) судом прийнято рішення про скасування незаконного рішення міської ради про відведення прибудинкової ділянки під забудову.

Наразі триває час на апеляційне оскарження вказаного рішення суду, після спливу якого воно набуде законної сили, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

08 квітня 2019р.

Теги: ділянка, забудова

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

GeoChel 08.04.2019 / 15:37:38
це та земельна ділянка біля дев'ятиповерхівки, на якій півроку свердловину на термально-мінеральну воду бурили? а що буде із самою свердловиною, яка захована у металевий контейнер? хто і за які гроші її буде ліквідувати чи таки думають експлуатувати за призначенням???

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 1
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 2
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
05:18
/ 2
Грінпіс в Україні підтримав екологічний рух по захисту Руни та право громадян захищати її без "пресингу"
04:37
Роберт "Мадяр" Бровді розпочав виконання обов'язків командувача Сил безпілотних систем
02:44
Інформацію про те, що угорська армія йшла маршем у бік Закарпаття в лютому 2022 року, оприлюднив я, – генерал-майор запасу СБУ Ягун
02:11
На ремонт вокзалу у Чопі витратять, як на армію FPV-дронів
01:28
/ 1
У четвер в Мукачеві попрощаються з померлим військовослужбовцем Анатолієм Гунченком Фото новина
23:50
/ 1
Внаслідок сьогоднішнього обміну полоненими додому повернуться троє закарпатців Відео новина
» Всі новини