Гриценко після зустрічі з Зеленським: "Ні, не готовий"

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не готовий до цієї посади.

Таку думку висловив колишній учасник президентських перегонів, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко після зустрічі із Зеленським. 

"Мав зустріч з Зеленським. ...Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів. На дебати піде і серйозно до них готується, свого суперника оцінює адекватно, шапкозакидального настрою немає", - описав Гриценко свої враження. 

Також він повідомив, що Зеленський ще визначається з "президентською" п'ятіркою кадрових призначень - главами СБУ, ГПУ, Нацбанку, Міноборони та МЗС.

За словами Гриценка, у кандидата в президенти немає домовленостей з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді: "Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки".

"Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде. Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних", - повідомив політик. 

Гриценко додав, що зустріч відбулася "не для власного працевлаштування чи входження нашої команди до його команди, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави". 

"Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді я, напевно, проголосую (за Зеленського у другому турі - ред.) щоб дати йому і країні шанс", - повідомив він і додав, що вони "домовилися продовжити спілкування".

07 квітня 2019р.

Теги: Гриценко, Зеленський

Коментарі

Вувую 2019-04-11 / 10:32:44
У тебе позиція-як у Гануськи Герман

Вуву 2019-04-11 / 06:37:45
Обирати з того що є будеш ти.
А я обирати НЕ буду... І це моя позиція.

jurius 2019-04-10 / 12:01:57
У вас вигідна позиція, але інфантильна. Цей кандидат поганий, а цей бяка, цей злодій, а це бука. Де конструктив? Ви якраз типовий портрет нашого убогого суспільства яке тільки критикує але не здатне нічого толкового запропонувати. Обирати треба з тих кандидатів які існують, розуміючи плюси і мінуси кожного, нікого не міфологізуючи, або іти в політику. А не розводити демагогію і популізм

вуву 2019-04-09 / 07:04:48
Я писав не раз.
Не треба вибирати серед того що є непотріб.
Ні затупились між двома злодіями -ідіотами ... Як зазомбовані.
Когоб не вибрали все одно собі робимо мат.

PS.
Чому в псих лікарні дурні бються головою об стіну ... Тому що хочуть заставити голову думати.

Для чого дурні хочуть вибрати президента між "зє" і вальцманом.
Тому що хочуть "черговий майдан".

Гюльчеталь- покажи личико. 2019-04-09 / 07:03:56
Наш віртуальний кандидат,
поводить себе як справжній терорист-
спілкується з виборцями через відеозвернення.
Це дає можливість сховати своє справжнє обличчя.
Команда-не озвучена.
Програми нема.
Погрози уже є.
Вибирайте кота в мішку.
Балаган від 95 кварталу.

Фантазеру-ужгородцю 2019-04-08 / 12:48:58
Более или менее понятно, что все украинские выборы сконцентрировались для российских пропагандистов на фигуре Петра Порошенко. "Кто угодно, только не Порошенко". "Избрание Порошенко – конец всему". "Мы ужасно ненавидим Порошенко". Все это льется 24 часа в сутки с российских телеканалов. Более или менее понятно, что НАТО говорит о сдерживании России. Понятно, что если существует некая враждебная акция в отношении России, то она обязательно должна быть связана с именем Петра Порошенко.

ужгородець 2019-04-08 / 11:42:32

Ну так. За наступні 5 років при Порошенко Україну полишать ще 5-6 млн. громадян. Хто може, той піде від голоду та зубожіння на заробітки. Хто ні - через помойки на цвинтар.
А в цей час царь корупції П.Мальдівський, побудує ще 2 заводи у Росії та ще у 80 разів збагатіє, як у перші 5 років(((

**** 2019-04-08 / 10:36:09
Зеленський АБСОЛЮТНО НІЧОГО не зробив для України і нічим мені особливо не запам'ятався. А що зробив за 5 років Порошенко в непростих геополітичних умовах мені відомо і тому я не сумніваюся, що найкращий президент періоду незалежності гідний бути президентом і наступні 5 років.

Вуву 2019-04-07 / 17:49:57
Як дурневі кажуть ... "Піди і здай аналізи"
І вони обидвоє здали.
В зданому вальцманом аналізі алкоголю ... вміст крові був мінімальним .
В "зє" еритроцити з лекоцитами проводили дебати ... А тромбоцити з того приколювались як на 95 кварталі і курили "траву" (щоб було ще більш прикольно).

Здавати на аналізи КАЛ ... обидва відмовились .
"А шо його здавати" ?
Гавно воно всюди гавно.

Степан Крук до прихильникыв Зеленського 2019-04-07 / 13:37:34
Попросіть, заставте Зеленського попісати в баночку! Бо вже задрали ці вибори... Влаштуйте флешмоб: "Посци, посци, посци...!".

НОВИНИ: Різне

17:31
Стартувала ще одна реформа прокуратури
17:26
/ 1
Рада громадського контролю НАБУ закликала Зеленського не поширювати дезінформацію
16:20
/ 2
У проєкті Дердбюджету 2020 підвищення зарплат освітянам нема, треба додаткових 45 млрд – Новосад
18:17
/ 20
На Львівщині поліція силою розігнала учасників блокади вагонів із російським вугіллям
20:47
Використання інтернету в роумінгу Київстар зросло майже в 2,5 рази
17:19
/ 5
44 "слуги народу" заблокували ліквідацію недоторканності депутатів – ЦПК
16:10
/ 1
Рада ухвалила "нову" реформу прокуратури
14:33
/ 4
Зеленський на конференції обірвав репліку з залу, що в Канаді та Ізраїлі ринку землі немає
03:06
/ 3
Продаж землі підтримує лише третина українців
01:26
Уперше в Україні: суд заборонив стаціонарному цирку експлуатувати тварин
15:00
/ 6
Зеленський і Коломойський шукають "компроміс" щодо Приватбанку — FT
13:54
Київстар та Microsoft пропонують бізнес-клієнтам спільне хмарне рішення Azure Stack with Kyivstar
01:33
/ 6
У ЄС відбулось перше слухання за санкційною процедурою проти Угорщини
14:13
Київстар відкриває першу онлайн-школу мобільної грамотності "Смартфон для батьків"
23:41
/ 44
Києву поки не варто розраховувати на поступки Угорщини за лінією НАТО - Кулеба
23:31
/ 1
Зеленський ветував Виборчий кодекс з відкритими списками
15:40
/ 1
Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені "євробляхи"
15:36
/ 8
"Слуги народу" скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них "абсолютно ручих тваринок"
16:01
/ 15
"Слуги народу" у ВР поспіхом прийняли свій закон про імпічмент президента
17:57
/ 3
З часу вступу в дію штрафів, складено 243 протоколи на "євробляхи"
17:11
При вивезенні Цемаха з Донецька загинув розвідник, інший втратив ногу
16:59
Стало відомо, кого Україна віддала в контексті обміну Росії
22:38
/ 31
ОБМІН ВІДБУВСЯ: Літак із бранцями Кремля прилетів до "Борисполя"
01:03
/ 3
Зеленський вслід за Порошенком не підтримав петицію про легалізацію зброї
01:34
/ 6
Кузьміна, який 5 років ховався від влади, зняли з розшуку
» Всі новини