Гриценко після зустрічі з Зеленським: "Ні, не готовий"

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не готовий до цієї посади.

Таку думку висловив колишній учасник президентських перегонів, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко після зустрічі із Зеленським. 

"Мав зустріч з Зеленським. ...Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів. На дебати піде і серйозно до них готується, свого суперника оцінює адекватно, шапкозакидального настрою немає", - описав Гриценко свої враження. 

Також він повідомив, що Зеленський ще визначається з "президентською" п'ятіркою кадрових призначень - главами СБУ, ГПУ, Нацбанку, Міноборони та МЗС.

За словами Гриценка, у кандидата в президенти немає домовленостей з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді: "Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки".

"Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде. Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних", - повідомив політик. 

Гриценко додав, що зустріч відбулася "не для власного працевлаштування чи входження нашої команди до його команди, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави". 

"Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді я, напевно, проголосую (за Зеленського у другому турі - ред.) щоб дати йому і країні шанс", - повідомив він і додав, що вони "домовилися продовжити спілкування".

07 квітня 2019р.

Теги: Гриценко, Зеленський

Коментарі

Вувую 2019-04-11 / 10:32:44
У тебе позиція-як у Гануськи Герман

Вуву 2019-04-11 / 06:37:45
Обирати з того що є будеш ти.
А я обирати НЕ буду... І це моя позиція.

jurius 2019-04-10 / 12:01:57
У вас вигідна позиція, але інфантильна. Цей кандидат поганий, а цей бяка, цей злодій, а це бука. Де конструктив? Ви якраз типовий портрет нашого убогого суспільства яке тільки критикує але не здатне нічого толкового запропонувати. Обирати треба з тих кандидатів які існують, розуміючи плюси і мінуси кожного, нікого не міфологізуючи, або іти в політику. А не розводити демагогію і популізм

вуву 2019-04-09 / 07:04:48
Я писав не раз.
Не треба вибирати серед того що є непотріб.
Ні затупились між двома злодіями -ідіотами ... Як зазомбовані.
Когоб не вибрали все одно собі робимо мат.

PS.
Чому в псих лікарні дурні бються головою об стіну ... Тому що хочуть заставити голову думати.

Для чого дурні хочуть вибрати президента між "зє" і вальцманом.
Тому що хочуть "черговий майдан".

Гюльчеталь- покажи личико. 2019-04-09 / 07:03:56
Наш віртуальний кандидат,
поводить себе як справжній терорист-
спілкується з виборцями через відеозвернення.
Це дає можливість сховати своє справжнє обличчя.
Команда-не озвучена.
Програми нема.
Погрози уже є.
Вибирайте кота в мішку.
Балаган від 95 кварталу.

Фантазеру-ужгородцю 2019-04-08 / 12:48:58
Более или менее понятно, что все украинские выборы сконцентрировались для российских пропагандистов на фигуре Петра Порошенко. "Кто угодно, только не Порошенко". "Избрание Порошенко – конец всему". "Мы ужасно ненавидим Порошенко". Все это льется 24 часа в сутки с российских телеканалов. Более или менее понятно, что НАТО говорит о сдерживании России. Понятно, что если существует некая враждебная акция в отношении России, то она обязательно должна быть связана с именем Петра Порошенко.

ужгородець 2019-04-08 / 11:42:32

Ну так. За наступні 5 років при Порошенко Україну полишать ще 5-6 млн. громадян. Хто може, той піде від голоду та зубожіння на заробітки. Хто ні - через помойки на цвинтар.
А в цей час царь корупції П.Мальдівський, побудує ще 2 заводи у Росії та ще у 80 разів збагатіє, як у перші 5 років(((

**** 2019-04-08 / 10:36:09
Зеленський АБСОЛЮТНО НІЧОГО не зробив для України і нічим мені особливо не запам'ятався. А що зробив за 5 років Порошенко в непростих геополітичних умовах мені відомо і тому я не сумніваюся, що найкращий президент періоду незалежності гідний бути президентом і наступні 5 років.

Вуву 2019-04-07 / 17:49:57
Як дурневі кажуть ... "Піди і здай аналізи"
І вони обидвоє здали.
В зданому вальцманом аналізі алкоголю ... вміст крові був мінімальним .
В "зє" еритроцити з лекоцитами проводили дебати ... А тромбоцити з того приколювались як на 95 кварталі і курили "траву" (щоб було ще більш прикольно).

Здавати на аналізи КАЛ ... обидва відмовились .
"А шо його здавати" ?
Гавно воно всюди гавно.

Степан Крук до прихильникыв Зеленського 2019-04-07 / 13:37:34
Попросіть, заставте Зеленського попісати в баночку! Бо вже задрали ці вибори... Влаштуйте флешмоб: "Посци, посци, посци...!".

НОВИНИ: Різне

22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
» Всі новини