Реклама B3

На Перечинщині зупинини нетверезу киянку за кермом мікроавтобуса, а в Берегові п'яний ВАЗ в'їхав у свого "теску"

За минулу добу на Закарпатті виявили за добу 6 п’яних водіїв. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

На Перечинщині зупинини нетверезу киянку за кермом мікроавтобуса, а в Берегові п'яний ВАЗ в'їхав у свого "теску"

На автодорозі між селами Мокра-Порошково Перечинського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі для перевірки автомобіль марки «Mercedes Vіtо», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебувала жителька міста Київ з ознаками алкогольного сп’яніння. Жінка-водій не надала водійського посвідчення, від проходження медосвідування відмовилася. На неї в присутності свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили від керування.

Уночі  в смт Чинадієво працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», водій якого під час керування здійснював незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель, який не мав документів на право керування і був у стані алкогольного сп‘яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 0,54 проміле алкоголю. На водія складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП України.

Післяобідньої пори в Берегові інспектори сектору реагування патрульної поліції отримали виклик про аварію на одній з вулиць міста. Виїхавши за викликом, правоохоронці встановили, що через порушення правил дорожнього руху зіткнулися  автомобілі ВАЗ моделей «2101» та «2110». Обох водіїв перевірили на вміст алкоголю, у водія «ВАЗ-2101» виявили 1,9 проміле алкоголю. На нього склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Виноградівським поліцейським надійшла інформація від місцевих жителів про те, що в селі Тросник їздить п’яний чоловік на автомобілі марки «Audi». Вказаний автомобіль зупинили, водій мав ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідний  адмінпротокол і відсторонили його від від керування.

Іршавські правоохоронці зупинили в місті для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-2105», за кермом якого перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився, про що поліцейські склали відповідний адмінпротокол.

Ще одного п’яного водія виявили за минулу добу працівники Управління патрульної поліції області.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

05 квітня 2019р.

Теги: киянка, кермо

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
16:12
На кордоні з Угорщиною в автобусі виявили 20 кілограмів металу, схожого на срібло Фото новина
18:30
/ 7
На Закарпатті чоловік із фальшивим посвідченням інвалідності намагався підкупити прикордонника за 500 євро Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
» Всі новини