Три чверті українців хочуть дебатів між Зеленським і Порошенком

73,5% українців вважають, що кандидати в президенти, які увійдуть до другого туру, мають взяти участь у публічних дебатах між собою.

Про це свідчать результати дослідження Фонду "Демократичні   ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології.

Зокрема, 44% опитаних притримуються думки, що дебати мають бути проведені обов’язково, і ще 30% – що бажано.

Лише 18% вважають такі дебати непотрібними.

При цьому 42% респондентів запевнили, що у будь-якому разі дивитимуться теледебати, якщо вони будуть, а 31% відповіли, що подивляться, якщо дискусія буде цікавою і змістовною.

Найбільш важливими 5-ма темами для обговорення визначили такі: "Як досягти  миру на Донбасі? Як домогтися звільнення окупованих територій Донбасу та їхньої інтеграції в Україну?" (42%); "Як подолати корупцію в Україні?"  (40%); "Як домогтися зростання економіки?" (40%); "Програма розвитку України на роки свого президентства та на більш далеку перспективу" (39%); "Які проблеми країни кандидат в президенти буде вирішувати в першу чергу, якщо буде обраний президентом?" (31.5%).

Дослідження проводилось з 20 по 26 березня 2019 року серед 1600 респондентів в усіх областях України, окрім окупованих територій.

Статистична похибка не перевищує: 3,7% для показників близьких до 50%, 3,2% – для показників близьких до 25%, 2,2% – для показників близьких до 10%, 1,7% – для показників близьких до 5%.

Нагадаємо:

  • Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів на пост президента, що пройшли в другий тур президентських виборів, узяти участь у теледебатах.

  • Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із Порошенком. Він заявив, що чекатиме Порошенка на НСК "Олімпійський" і пообіцяв взяти участь у дебатах "перед народом України". 

  • Порошенко відповів, що "дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах", але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".

  • У державному підприємстві НСК "Олімпійський" заявили, що до них не надходило жодних офіційних заявок, чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти.

  • Національна суспільна телерадіокомпанія України має технічну можливість провести трансляцію із стадіону "Олімпійський", але це наразі не можна назвати дебатами.

  • У ЦВК сказали, що дебати на НСК "Олімпійський" можуть бути формою передвиборчої агітації, а не визначеними законом "Про вибори президента України" теледебатами, тому мають оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.

  • У Порошенка заявили, що він готовий заплатити половину оренди "Олімпійського", і закликали Зеленського разом із президентом здати аналізи, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків, про які раніше говорив шоумен.

 

04 квітня 2019р.

Теги: дебати

Коментарі

*** 2019-04-08 / 15:37:04
Може,нам не треба тратити гроші на ці дебати!

виборець 2019-04-08 / 14:42:51

І ще, Круку. Показовою для мене є позиція з цього питання Патріарха Філарета, якого я дуже поважаю. МОВЧАННЯ.
Тому що це патріот та державник.
Зробив корисне для держави - щира подяка. Зробив корисне собі - відповідай перед законом. Божим та держави.
І саме такої позиції бажаю дотримуватись всім порядним людям у цей складний та емоційний час в Україні.
Миру всім та добра)

виборець 2019-04-08 / 14:09:01

Круку, я вже писав. Зараз вибір стоїть так: за "Порошенка", або "проти". Крапка. Всі інші, які поливають Зеленського - "за" Порошенка. Іншого ПРАГМАТИЧНОГО виходу із ситуації у ІІ турі нема.

У кого є мораль та совість - готується до парламентських виборів із СВОЇМИ ЛІДЕРАМИ. І не лізе у поливання брудом ОСТАННЬОГО ОФІЦІЙНОГО ОПОНЕНТА Порошенка - Зеленського.

Можливо, готується до чисто парламентської форми держави в Україні.
Але однозначно без Порошенка та БПП.

Чи цього у темнику Москаля-Галаса порохоботам не пояснюють?

Степан Крук 2019-04-08 / 12:38:14
В бюлетені нема "проти", а є "за"! Я ніколи не проголосую за ЗЕро, бо воно дірка від бублика та абсолютний нуль!!!

виборець 2019-04-08 / 11:57:17

У послідовній брехні у повсякденному житті України вже 5 років (і на ЗО зокрема!) перебувають порохоботи: Москаль - Галас - Крук.
Які пропонують під різними гаслами, щоб за наступні 5 років при Порошенко Україну полишило ще 5-6 млн. громадян.
Щоб хто міг, той пішов від голоду та зубожіння на заробітки. Хто ні - через помойки на цвинтар.
А в цей час царь корупції П.Мальдівський, ще побудував 2 заводи у Росії, ВОЮЮЧИ З НЕЮ, та ще у 80 разів збагатів, як у перші 5 років!

А Москаль ще 5 років різав ліси Карпат, продавав землі під небезпечні проекти та, врешті-решт, здав Закарпаття мадярам через різні "культурні" програми Будапешта(((

Степан Крук 2019-04-08 / 08:59:06
Важко дискутувати із людьми, котрі перебувають у тумані сюреалізму та вертуальної реальності!

Гаражаніну 2019-04-08 / 06:38:52
Меньше зло-Порошенко.
Велике зло -Зеленський.
Можемо з клоуном взагалі просрати державу
+
Зеленський дебати уже перетворює на балаган.
Команду свою не показав.
Програму його ми не знаємо.
Що зробить Зеленський-ви собі придумали, як ви того хочете.
АЛЕ ЧУДЕС НЕ БУВАЄ.

виборець 2019-04-08 / 00:00:37

Підкреслюю, я проти Порошенка у ІІ турі. Тому за Зеленського. Хоча на парламентські вибори у мене є однозначно інший лідер. Але..
Тут для порохоботів Москаля-Галаса-Крука трохи про Зеленського, чого не показує Прямий чи 5 канал.
https://www.facebook.com/watch/?v=2252008338346735

Степан Крук 2019-04-07 / 21:28:17
Мене мучають сумніви: наркоман Зеленський чи ненаркоман??? Ну хоч щось про нього я маю право знати?

Степан Крук 2019-04-07 / 21:25:13
https://rubryka.com/2019/04/07/u-tsvk-rozpovily-de-mayut-vidbutysya-ofitsijni-debaty/

jurius 2019-04-07 / 13:47:30
Так, але Зеленський не піде на дебати, тому що абсолютно "зелений" і плювати йому на думку більшості громадян. Його шоу з вимогами, зі стадіоном і аналізами це нереальне дно, якраз під рівень фанатів Кварталу

Горожанин 2019-04-07 / 08:01:59
До **** : Фуй знаходиться в тебе в штанах ! Це я ще так , толерантно висловився ...
В порохоботів коли немає аргументів починають обзиватися , кривлятися і перекручувати ніки , мені це знайомо ...
" Горожанин " це старе наше слово від слова город ,град , по - українськи - місцянин , по - російськи - мещанин ...

++++ 2019-04-07 / 05:47:22
Гаражанину.
Паскудно говориш. Уважно читай
Президент, при котором государство выстояло под российским нашествием.
Досить твого марнослів"я.

Горожанин 2019-04-06 / 20:09:42
" Государство выстояло " - завдяки Сполученим Штатам Америки і їх КОМПЛЕКСНОМУ підходу до справи , але це не завадило Порошенку і компанії в питанні в боротьбі з корупцією нахабно водити тих же американців за ніс .Досить вже цих мантр .

**** 2019-04-06 / 17:47:19
Он Президент, при котором государство выстояло под российским нашествием и было сделано больше всего для развития украинского языка и культуры, становления Православной Церкви Украины. Потому что нам нужен Президент, который продолжит курс Украины в ЕС и НАТО. Потому что идет война с Россией, а путь Украины – прочь от Москвы.

++++ 2019-04-06 / 11:20:54
Протестний настрій
сформували "опозиційні " ЗМІ.
Телеканали Медвечука, Фірташа,
Бені Коломойського,Лёвочкіна, Рабіновича, Садового та їх сателіти.
Решту виборці зеленського додумали самі, кожен на свій смак.
І будуть глибоко розчаровані.
Дивіться Юрмалу
https://www.youtube.com/

виборець 2019-04-06 / 10:54:59

ужгородю 2019-04-06 / 09:55:15

Поважаю Вашу позицію. Як і позицію прихильників інтелектуала та кандидата наук В.Клічка.
Але якщо ІІ тур виборів президента не буде проведений 21 квітня - в Україні наступить диктатура Рошена.

ужгородець 2019-04-06 / 09:55:15
Я не розумію як можна віддавати країну до рук клоуна, котрий є шавкою бені коломойського. Також важко сприймається, що у нас, в Україні живе так багато ідіотів, які обожнюють наркомана ваЗЕлінчика. Та це бидло до купи двох слів не може стулити, а спілкується виключно вигуками та дешевими жартами для бидла...

виборець 2019-04-06 / 00:46:39

Читаю коментарі і розумію, що романтиків тут назбиралось багато. Я не обирав Зеленського. І я його знаю виключно по 95 кварталу.
Я обирав у 2014 році Порошенка. Але сьогодні, після його 5 років "жити по-новому", я навіть думати про це спокійно не можу. Одні матюки, вибачте.
На сьогодні здоровий глузд та прагматизм говорить, що Зеленський з 5,5 млн. виборцями у 1 турі однозначно буде президентом у 2 турі.
Якщо, звісно, не буде штучного військового стану, підриву НСК з дебатами, інших розробок кривавої бійні від спец.служб Порошенка.

І щоб цього дійсно не сталося на догоду порохоботам, треба, на мою думку, всім іншим виборцям, які не підтримують Зеленського та Порошенка, але які за спокійні і мирні вибори влади, просто зняти напругу у суспільстві.
І готуватись до парламентських виборів.

Але... На ІІ тур виборів треба прийти обов'язково, вибрати свій бюлетень, щоб не дати скористатись їм порохоботам.

Люди, не дайте знову пролитись крові. Жодні президенти того не варті. Накосячить Зеленський - вилетить, як пробка. ЄС та НАТО тому сьогодні гарантія. Мінімум, за свої мільярдні доларові кредити.
А ось Порошенку є що втрачити, окрім президентства. Награбованого майна та свободи.
На довічний термін ув'язнення, як на мене, він "напрацював" точно.

О.Д. 2019-04-05 / 20:23:09
Зрозуміло. Це все фантазії, домисли. Підстав стверджувати щось достеменно про те, як діятиме в тій чи і іншій ситуації Зеленський, у вас нема жодних. Бо ви, як і всі інші прихильники Зеленського, не знаєте про нього нічого.
Тим більше ви не можете знати, що планують і як діятимуть сили, які привели його до влади

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини