Коломойський про Зеленського: Він - стовідсотковий єврей і ми працюємо над тим, щоби він дотримувався Шаббату

Олігарх Ігор Коломойський міцно тримався за телеканал «1+1», який став головним інструментом у його боротьбі з президентом України Петром Порошенком. Його головною перевагою є Володимир Зеленський, талановитий комік і власник студії «Квартал-95», яка випускає фільми, комедії та сатиричні програми. Про це пише ізраїльська газета Мakorrishon.

Олігарх Ігор Коломойський міцно тримався за телеканал «1+1», який став головним інструментом у його боротьбі з президентом України Петром Порошенком. Його головною перевагою є Володимир Зеленський, талановитий комік і власник студії «Квартал-95», яка випускає фільми, комедії та сатиричні програми. Про це пише ізраїльська газета Мakorrishon.

Видання розповідає, що близько трьох років тому телеканал почав транслювати політичний серіал «Слуга народу», в якому Зеленський грає роль Василя Петровича Голобородька, вчителя історії, який публікує пост у соцмережі про корупцію в країні. Цей пост за одну ніч змінює життя невідомого вчителя та приводить його з нудних коридорів школи до політичних ешелонів. Василь Петрович робить неймовірне і виграє президентські вибори в Україні.

Через три роки, Зеленський зійшов з екрана телевізора і оголосив себе кандидатом у справжній гонці на президентських виборах в Україні. Це призвело до великого успіху: Зеленський випередив у першому турі зі значним відривом і нинішнього президента Петра Порошенка і його суперницю Юлію Тимошенко.

«Якщо у другому турі президентських перегонів перемогу отримає Зеленський, це буде остаточна помста Коломойського», - пише Мakorrishon.

«У Зеленського підписаний контракт з «1+1» до 2022 року. Але якщо він виграє і стане президентом, нам доведеться подумати про те, як діяти далі. Зеленський - Майкл Джордан і Джеймс Леброн українського телебачення», - каже про нього Коломойський.

Олігарх розповів чи планувалося завчасно те, що Зеленський зіграє українського президента у політичному телесеріалі, а пізніше перетвориться з актора в кандидата на посаду президента в реальному житті.

«Я не був частиною цього, але я вважаю, що ця ідея прийшла на думку Зеленському в 2015 році, коли серіал тільки починався, і в 2017 році він повідомив мені, що збирається балотуватися на пост президента. Я сказав йому: Ти божевільний. Потім подумав, чому б ні? Я запитав: Ти вже раніше про це думав? Чому ти не сказав мені? Він відповів, що навіть не сказав своїй дружині і батькам про це, інакше вони б вже інакше на це дивилися», - розповів Коломойський.

Олігарх також розказав, про єврейське походження Зеленського: «Сто відсотків єврей». «Він не релігійний, але ми працюємо над тим, щоб, принаймні, він дотримувався Шаббату, це непросто для людини його професії, крім того, непросто рекламувати юдаїзм в Україні», - визнав Коломойський.

Олігарх уточнив, що сам дотримується Шаббату, як він його розуміє. «Я ніколи не займаюся справами у Шаббат», - сказав Коломойський.

За даними видання, олігарх також активно опікується єврейськими ініціативами в Україні та Ізраїлі. Серед іншого, він створив у Дніпрі величезний єврейський культурний центр, зробив внесок в Яд Вашем (Меморіальний комплекс історії Холокосту) та у відновлення синагоги Хурви в Єрусалимі. У минулому він намагався створити низку проектів, у тому числі онлайн-центр, щоб повідомляти про антисемітські інциденти до загальноєвропейської єврейської бази даних. Але цей проект не викликав ентузіазму у єврейських громадах і ідея залишилися на папері.

Напередодні керівник Об’єднаної єврейської общини України Міхаель Ткач повідомляв, що мати Володимира Зеленського єврейка, проте сам Зеленський не є практикуючим євреєм і одружений на жінці, яка не є єврейкою.

Сам Зеленський відмовився коментувати виданню своє походження, йдеться у статті. Його радник Дмитро Разумков повідомив, що етнічна приналежність кандидатів не має в Україні значення – це толерантна держава, де до всіх ставляться однаково.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у телесеріалі «Слуга народу» виконує роль вчителя історії Василя Голобородька, який згодом стає президентом України.

«Слуга народу» – український комедійний політичний телесеріал виробництва студії «Квартал-95» про неймовірну історію обрання президента України. Прем'єра першого сезону серіалу відбулася 16 листопада 2015 року на українському телеканалі «1+1», а у грудні 2015 року відбувся телевізійний показ останньої 24-ї серії першого сезону. 23 жовтня 2017 почався показ другого сезону «Слуга народу. Від любові до імпічменту», а у листопаді 2017 року відбувся телевізійний показ останньої 24-тої серії другого сезону.

Раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський розказав  «Главкому»,  що у разі його перемоги на президентських виборах одразу ж подасть чотири пріоритетних, на його думку, законопроекти.

04 квітня 2019р.

Теги: Зеленський єврей, Коломойський, юдаїзм

Коментарі

Дик 2019-04-07 / 22:03:51
МАРТІН ЛЮТЕР (16 ст.). Немає і не було під сонцем більш кровожерливого і мстивого народу, ніж жиди. Вони душать і знищують інше населення і на цій підставі вважають себе Богом обраним народом.

МАРІЯ ТЕРЕЗІЯ (18 ст.). Я не знаю гіршої чуми для держави, ніж жидівське плем’я.

Дик 2019-04-07 / 20:47:35
МАРТІН ЛЮТЕР (16 ст.). Немає і не було під сонцем більш кровожерливого і мстивого народу, ніж жиди. Вони душать і знищують інше населення і на цій підставі вважають себе Богом обраним народом.

МАРІЯ ТЕРЕЗІЯ (18 ст.). Я не знаю гіршої чуми для держави, ніж жидівське плем’я.

штик України 2019-04-07 / 19:12:22
Хай би "ЖИДИ" побудували лікарні,курорти, дороги,заводи, водогони,каналізацію, школи,університети,сільгоспіфраструктуру, та іші дива Ізраїлю, навчили українців не красти гроші, а заробляти, вкладати у майбутнє України, тоді б я особисто нагородив Зеленського орденом "Україна - понад усе"!!! А так, надія на нього є! Побачимо що з того вийде. Бандерівці не сплять.... Слава Нації! Поршенко кричав це гасло? Ащо з того вийшло... Ми готові до нового бою за Україну Це не пусті слова, повірте, брати по духу...

++++ 2019-04-06 / 17:48:33
Он Президент, при котором государство выстояло под российским нашествием и было сделано больше всего для развития украинского языка и культуры, становления Православной Церкви Украины. Потому что нам нужен Президент, который продолжит курс Украины в ЕС и НАТО. Потому что идет война с Россией, а путь Украины – прочь от Москвы.

До горожанина 2019-04-06 / 01:07:59
Кому дали субсидію то жарко. а кому не дали то холодно.

Вуву 2019-04-05 / 18:35:20
До +++++
Не звізди . потрошенко не менше зло ніж ти тут пишеш за нього.
Гімно ... Воно всюди гімно ...
Смердюче парАшенко.
За 5 років розікрав Украйіну так як навіть кучманойід не встиг за дві каденційі ... Хоча той теж був велика купа гімна.

++++ 2019-04-05 / 10:03:56
Меньше зло-Порошенко.
Велике зло -Зеленський.
Можемо з клоуном взагалі просрати державу

++++ 2019-04-05 / 10:03:22
Чудес не буває.
Клоун просре за короткий час все, що повільно здобували.
Здасться "русскому миру", отримає імпічмент .
Ті що його обожнюють , будуть його ненавидіти, бо він не виправдав їх сподівань (хоча вони його придумали).
Така природа людей.
Не сотвори собі кумира.

Вуву 2019-04-04 / 20:53:20
Патріот слушно зауважив.
Коломойський точно не ангел.
А деякі дописувачі його таким (ангелом) роблять.
А який сенс ?
Так само і вальцман.
Одні єврейі які рвуться до влади щоб красти.
Хіба за таких голосують ?

вуйко гнат 2019-04-04 / 20:16:44
В християнській державі повинен бути президентом християнин.
Комік, який називає ТОМОС термосом не ає морального права не те що обіймати посаду президента, а бути покараним. Уявіть, в мусульмагські країні хам, який зневажає АЛЛАХА преться в президенти. Там би його вбили камінням. І паравильно б зробили.
Українеці бутьте розумними!
Годі вірити базікам і дурням.

патріот 2019-04-04 / 15:53:43
Тобто, в обох варіантах нема доброчинності, а є голий розразунок і навіть цинізм

патріот 2019-04-04 / 15:52:04


Копча, є величезна різниця між виділенням Коломойським, з одного боку, мізерного відсотка з вкрадених ним в народу України грошей на те, щоб люди своїм життям захистили жирний зад цього олігарха і його бізнес, і, з іншого, впарюванням ним же на керівництво Україною своєї ляльки з метою подальшого пограбування України.

Тому не робіть з цього юдея, що цинічно нажився на нашому з вами пограбуванні, ангела з крилами.


Копча 2019-04-04 / 15:41:57
Коли у 2014 Коломойський давав гроші та амуніцію багатьом нинішнім "патріотам" вони не відмовлялися з заявами що це жидівські гроші. Коли Коломойський визнав що Зеленський є жидом найсильніше обурюються ті що впритул не бачать призначення Порошенком вінницького жида Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України. Не національність визначає відношення до людини. Були жиди що воювали разом з УПІвцями проти ворогів України а були чистокровні українці що забирали останню крихту хліба прирікаючи на голодну смерть тисячі людей в ім'я радянського міфу.

Степан Крук 2019-04-04 / 15:03:51
Якщо єврей Зеленський не дотримується навіть Шаббату, то чи буде він дотримуватися Конституціїї України, чи стане гарантом Конституції??? Я так розумію, що прізвище Зеленський - це поганяло. А, цікаво, яке справжнє прізвище Вовчика?

Горожанин 2019-04-04 / 13:37:32
У нас вже більше двох років премєр - міністр чистокровний єврей , і якось від його шабатів ні холодно ні жарко ...

НОВИНИ: Різне

18:17
/ 10
На Львівщині поліція силою розігнала учасників блокади вагонів із російським вугіллям
17:19
/ 5
44 "слуги народу" заблокували ліквідацію недоторканності депутатів – ЦПК
16:10
/ 1
Рада ухвалила "нову" реформу прокуратури
14:33
/ 4
Зеленський на конференції обірвав репліку з залу, що в Канаді та Ізраїлі ринку землі немає
03:06
/ 3
Продаж землі підтримує лише третина українців
01:26
Уперше в Україні: суд заборонив стаціонарному цирку експлуатувати тварин
15:00
/ 6
Зеленський і Коломойський шукають "компроміс" щодо Приватбанку — FT
13:54
Київстар та Microsoft пропонують бізнес-клієнтам спільне хмарне рішення Azure Stack with Kyivstar
01:33
/ 6
У ЄС відбулось перше слухання за санкційною процедурою проти Угорщини
14:13
Київстар відкриває першу онлайн-школу мобільної грамотності "Смартфон для батьків"
23:41
/ 44
Києву поки не варто розраховувати на поступки Угорщини за лінією НАТО - Кулеба
23:31
/ 1
Зеленський ветував Виборчий кодекс з відкритими списками
15:40
/ 1
Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені "євробляхи"
15:36
/ 8
"Слуги народу" скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них "абсолютно ручих тваринок"
16:01
/ 15
"Слуги народу" у ВР поспіхом прийняли свій закон про імпічмент президента
17:57
/ 3
З часу вступу в дію штрафів, складено 243 протоколи на "євробляхи"
17:11
При вивезенні Цемаха з Донецька загинув розвідник, інший втратив ногу
16:59
Стало відомо, кого Україна віддала в контексті обміну Росії
22:38
/ 31
ОБМІН ВІДБУВСЯ: Літак із бранцями Кремля прилетів до "Борисполя"
01:03
/ 3
Зеленський вслід за Порошенком не підтримав петицію про легалізацію зброї
01:34
/ 6
Кузьміна, який 5 років ховався від влади, зняли з розшуку
01:16
/ 4
Суд звільнив бойовика Цемаха, причетного до збиття MH17
01:10
Вищий антикорупційний суд починає свою роботу
09:51
/ 1
"Київстар" навчив школярів Берегівської гімназії підприємництву та діджитал-грамотності
01:09
/ 5
МЗС України висловило протест угорському дипломату
» Всі новини