Представники інтелігенції звернулися з листом проти Зеленського

Представники української інтелігенції звернулися до громадян України із закликом не віддавати свої голоси за шоумена Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів.

Відкритий лист поширюється в соцмережах.

"Українська громадо! Ми бачимо, як у суспільстві шириться, наче пошесть, захоплення сумнівним претендентом на роль Верховного Головнокомандувача ЗСУ", – йдеться у зверненні.

Представники інтелігенції вказують на той факт, що більшість населення помилково асоціює артиста Володимира Зеленського з вигаданим героєм серіалу "Слуга народу" Голобородьком.

У зверненні вказується, що кандидат у президенти Зеленський є "проектом одіозного олігарха Ігоря Коломойського, який розікрав мільярди доларів "Приватбанку", та, рятуючись від українських правоохоронних органів, втік за кордон".

За словами підписантів, нині олігарх спорядив на президентські вибори цілу низку кандидатів-маріонеток, аби знов отримати змогу паразитувати на державному бюджеті.

Вони звертають увагу, що контрольований Коломойським телеканал "1+1", "порушуючи журналістські стандарти, перетворився на агентство з піару Зеленського".

"Закликаємо вас усвідомити, що кандидат у президенти Зеленський - це зовсім не смішно! Бо не може бути смішним те, що несе трагедію для України", – наголошують автори звернення.

На їх думку, Зеленський своїм способом життя, інформаційним і бізнес-ресурсом залежний від Коломойського, його телеканалів, юристів, режисерів та політтехнологів.

За словами підписантів, Зеленський насміхався зі святих речей та самої держави Україна, представляючи її в образі порноакторки, та самих українців як "дурнуватих гуцулів" і "хохлів-салоїдів".

"Заявляв зі сцени, що гасло "Слава Україні"– то для галицьких туалетів. І Зеленському жодного разу не спало на думку вибачитися за це перед українським народом. Натомість він принижувався перепросинами путінського ката Рамзана Кадирова. І вважає, що слід добиватися миру, ставши перед Путіним на коліна та задовольнивши його вимоги і потреби", – кажуть автори звернення.

Зеленському також пригадали жарти "Кварталу 95" часів Євромайдану: "Якщо "беркутівцям" видати ебонітові палички, а мітингарів одягнути у вовняний одяг - так ми зможемо добувати електроенергію!".

"Обрати цю людину президентом – означає перетворити Україну на об’єкт кпинів для всього світу", – кажуть представники інтелігенції.

"НЕ віддавайте свій голос "по приколу" за облудну маску, маріонетку корупційного олігарха. Українці! Закликаємо поставитись до свого вибору серйозно. За нинішніх соціологічних розкладів цінним є кожен голос. Тож обміркуйте наслідки. Саме від вашого волевиявлення залежить доля всієї країни", – йдеться у зверненні.

Лист підписали В’ячеслав Брюховецький, Юрій Буряк, Юрій Винничук, Петро Вольвач, Любов Голота, Богдан Горинь, Микола Жулинський, Олександр Ірванець, Тарас Компаніченко, Дмитро Ломачук, Надія Лук’яненко, Павло Мовчан, Раїса Недашківська, Микола Нестерчук, Володимир Панченко, Олександр Пономарів, Михайло Ратушний, Ірен Роздобудько, Вадим Скуратівський, Кирило Стеценко, Микола Тимошик, Леонід Фінберг, Олена Фінберг, Микола Цимбалюк, Юрій Щербак та Володимир Яворівський.

До листа доєднана окрема думка Івана Дзюби.

"Я не захоплююсь гумором 95-го кварталу, через що і не знаю, чи Зеленський такий талановитий, як про нього кажуть його шанувальники. Може. Вірю. Вірю навіть Л. Кравчуку, який захоплено сказав, що в нього "талант аж іскрить"! Дай Боже, хай іскрить, на сцені. А як іскритиме на чолі держави, то може і себе спалити, і державу", – вважає Дзюба.

Нагадаємо:

  • 31 березня відбувся перший тур президентських виборів.

  • За результатами підрахунку 99,99% протоколів, за Володимира Зеленського проголосувало 30,24% виборців, а за Петра Порошенка - 15,95%.

  • Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенковідреагував на результати голосування і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його.

  • Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів у президенти, які пройдуть у другий тур виборів, взяти участь у дебатах.

  • Другий тур виборів має відбутися 21 квітня.

  • У вересні 2016 року у фестивалі в Юрмалі під час виступу "95-го кварталу" Володимир Зеленський порівняв Україну з "актрисою з німецьких фільмів для дорослих, що готова прийняти в будь-якій кількості з будь-якого боку".

  • Пізніше сам Зеленський заявив, що жарт стосується влади, а не країни в цілому.

04 квітня 2019р.

Теги: Зеленський

Коментарі

студент 2019-07-04 / 10:26:23
В період бізнесу війни, в ВР-кодлі і з таким чумаданом пороху відважитись на добрі справи, шапку долу, ВолодеЗе!

Петро 2019-07-04 / 09:07:25
А порохоботи з медведкою не дремлють,солодка влада,треба багато чого ще прикупити!

Олена 2019-07-04 / 09:04:33
Схаменіться інтелігенти-сталіністи Вам майже генетично не сприймається розірвання столітніх пут, нове вас страшить. Все що нам залишили це бідність,болото корупції, тортури, щоб ми тільки могли сподіватись і не мріяти. За що роками гине наш генофонд? Щоб попєрєдніки знищили майбутнє наших дітей ,онуків і правнуків? Цього ви добиваєтесь? Прости Господе!

анти-ентєлігєнт 2019-04-13 / 08:00:22


Хамство і антиукраїнська риторика. Коментар видалено. Адмін


виборець 2019-04-06 / 10:59:11

ужгородцю 2019-04-06 / 10:04:24

Поважаю Вашу позицію. Як і позицію прихильників інтелектуала та кандидата наук В.Клічка.
Але якщо ІІ тур виборів президента не буде проведений 21 квітня - в Україні наступить диктатура Рошена.

ужгородець 2019-04-06 / 10:04:24
Цей клоун ще не став президентом, а вже так багато разів запиздівся. Чого тілька вартий висер від неука про 4 тисячі баксів для вчителів... А підтримка жириновського, азірова та всього москальського бомонду з Московії. У порівнянні з цим 3.14дюком коломойського вітя януковощ буде для нас інтелектуалом та хорошим президентом

виборець 2019-04-06 / 01:30:30

Чи не вперше погоджуюсь з ВуВу. Вибачте. ВуВу, що сумнівався у Вашому послідовному несприйнятті царя корупції Порошенка.

А ось С.Крук остаточно розчарував. Брехня з голосуванням у І турі за Смешка вже вилізла зовні: Смешко проти Порошенка, а Крук агітує "за" разом з Москалем, Галасом та іншими порохоботами...
Огидно. Та дуже образливо за віру у Крука на ЗО інших коментаторів-патріотів ("Вуйка", "патріота", "гуцула" та інших).

Але менше з тим. Я з іншим.

Я не обирав Зеленського. І я його знаю виключно по 95 кварталу.
Я обирав у 2014 році Порошенка. Але сьогодні, після його 5 років "жити по-новому", я навіть думати про це спокійно не можу. Одні матюки, вибачте.
На сьогодні здоровий глузд та прагматизм говорить, що Зеленський з 5,5 млн. виборцями у 1 турі однозначно буде президентом у 2 турі.
Якщо, звісно, не буде штучного військового стану, підриву НСК з дебатами, інших розробок кривавої бійні від спец.служб Порошенка.

І щоб цього дійсно не сталося на догоду порохоботам, треба, на мою думку, всім іншим виборцям, які не підтримують Зеленського та Порошенка, але які за спокійні і мирні вибори влади, просто зняти напругу у суспільстві.
І готуватись до парламентських виборів.

Але... На ІІ тур виборів треба прийти обов'язково, вибрати свій бюлетень, щоб не дати скористатись їм порохоботам.

Люди, не дайте знову пролитись крові. Жодні президенти того не варті. Накосячить Зеленський - вилетить, як пробка. ЄС та НАТО тому сьогодні гарантія. Мінімум, за свої мільярдні доларові кредити.
А ось Порошенку є що втрачити, окрім президентства. Награбованого майна та свободи.
На довічний термін ув'язнення, як на мене, він "напрацював" точно.

Шоумен 2019-04-04 / 19:19:44


Хамство, тролінг і перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


До 684 2019-04-04 / 17:10:07
Якою пропогандою ?
А ну давай конкретне посилання.

684 2019-04-04 / 12:57:36
Вальцман - ім'я, колись придумане російською пропагандою, щоб недалекі люди змогли тепер проголосувати за Зеленського. Крутий обман. Слухайте й далі провокатора Вуву, він вам ще багато розповість іншого нового, придуманого в недрах ФСБ.

Степан Крук 2019-04-04 / 09:23:36
Революція Гідності відбулася із-за небажання Янека та Азірова підтримати європейський вибір нації та вступити в ЄС. За цей вибір загинула Небесна сотня. До влади рветься клоун, котрий заявляє: "Я нікогда не пойду в гості туда, гдє меня нє ждут!" Тобіш, обравши Зеленського ми знову повернемося на Майдан із тими самими відстоюваннями свого майбутнього, що і в 2014 році. І можливою кровью... Люди, не сходіть з розуму!

Степан Крук 2019-04-04 / 08:55:56
Лікарі, вчителі, професорсько-викладацький склад вишів, працівники культури та мистецтва не хочуть щоб ними правив клоун та бидло, котре він притягне із собою до владного корита. І це вірно!!! Адже Світом управляє високий професіоналізм та інтелект, котрого в Зеленського нема зовсім. Але ж за роки Незалежності цей інтелектуальний пласт суспільства схуд, а на зміну йому прийшов базарний, котрий і голосує за свого - За Зе! Якщо оберуть Зеленського про прогрес у подальшому розвитку державності нашої України можна забути! Ми не Де і не проголосуємо за Зе!!!

Вуву 2019-04-04 / 08:47:33
Вальцман ... Тепер нарешті протрезвів і звернувся до молодих людей ...
Які... вже вийіхали за кордон ...(не від доброго життя)...
Яке вальцман сука - п!&@р сам 5 років підряд створював для цього всі передумови.
Тепер петя вони на ТЕБЕ КЛАЛИ ТАКУ ВЕЛИКУ БАЛАЛУЛУ ...
Як і ти був на них поклав.
... І на весь украйінський народ.

Вуву 2019-04-04 / 08:36:28
Те що ці діячі написали таке звернення . нехай.
Це йіх справа і переконання .
... Але голосувати за вальцмана ...
ТА НЕ ПРИВЕДИ ГОСПОДЬ.
"Гріх не прощенний".

НОВИНИ: Різне

12:11
Київстар підключив до 4G ще 69 населених пунктів у 11 областях України
01:32
/ 2
89% українців за незалежність: так, як і перед референдумом у 91-му
01:22
/ 5
Reuters: Меркель, Джонсон і Макрон "поховали" плани повернення РФ до G8
01:40
/ 2
Меркель і Джонсон відповіли на пропозицію Трампа повернути Росію в G8
01:33
/ 1
Патріотами України вважають себе 83% громадян – соцдослідження
01:18
/ 3
Трамп і Макрон домовились повернути Росію до G8 наступного року – ЗМІ
02:43
В Україні кошти на дороги витрачають вдвічі менш ефективно за сусідню Словаччину
02:34
/ 10
Дружина прем'єра Ізраїлю у Києві викинула на землю українські "хліб-сіль"
01:49
/ 2
У Зеленського планують останняю відстрочку для "євробляхарів"
01:12
Київстар зменшує вартість послуг і покращує умови для абонентів ряду контрактних тарифів
00:22
/ 23
У Латвії школи нацменшин почали переводити на латиську мову
00:43
/ 1
Нацбанк подав зустрічний позов проти Коломойського на 4,3 мільярда
18:08
Київстар отримав міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку
00:50
/ 43
Рейтинг Путіна впав до мінімуму за 18 років
19:31
/ 10
Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня
19:05
/ 22
Україна і США обговорюють нові поставки "Джавелінів"
22:04
/ 2
У справі "Ротердам+" оголосили підозри екс-голові НКРЕКП і ще 5 особам
23:21
/ 6
Представник Зеленського зі звіту лобістів США має фіктивний офіс і ніде не зареєстрований
20:59
/ 13
"Миротворець" оприлюднив факти фінансування кампанії Зеленського терористами
15:16
/ 4
"Великий брат" "Слуги народу" стежитиме за голосуваннями нардепів у Раді
19:33
/ 2
ЦВК офіційно затвердила "партійний" розподіл 225 місць у парламенті
14:30
Абоненти Київстар перерахували за допомогою SMS понад мільйон гривень на порятунок тяжкохворих дітей
01:25
/ 9
Команда Зеленського збрехала на президентських виборах, що в неї немає лобі у США
14:31
Київстар у 2 кварталі 2019: більше інвестицій, розвиток 4G, ріст дата-трафіку
02:22
/ 17
У Зеленського хочуть до кінця року скасувати мораторій на продаж землі
» Всі новини