В Ужгороді судитимуть двох митників, які обвинувачуються в отриманні хабарів

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох працівників митного посту «Ужгород», яких торік викрили при отриманні неправомірних вигод.

В Ужгороді судитимуть двох митників, які обвинувачуються в отриманні хабарів

Так, в ході проведення комплексу негласних слідчих заходів правоохоронцями задокументовано, як підозрювані упродовж липня-серпня 2018 року загалом отримали 3000 грн хабарів від громадян, які перетинали державний кордон.

Кошти вони отримували за не створення перешкод у митному оформленні транспортних засобів, які переміщались до Словацької Республіки.

Дії обох підозрюваних кваліфіковані за ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди службовою особою, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Наразі прокуратура скерувала обвинувальний акт до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

01 квітня 2019р.

Теги: митники, хабарі

Коментарі

Василю 01.04.2019 / 18:38:31
Тоді же і в такий спосіб як і Чобей.
Зловили, звільнили, здоїли, відпустили і поновили.

Василь 01.04.2019 / 18:26:47
Цікаво, а коли будуть засуджені працівники ВВБ ДФС (внутрішня безпека), які були затримані за хабар ? !!! Це вони затримували митників і самі були затримані за це ж.

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини