Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського облкардіодиспансеру

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, який обвинувачується у розтраті коштів місцевого бюджету та підробці документів.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського облкардіодиспансеру

В ході досудового  розслідування встановлено, що посадовець, під час капітального ремонту приміщень операційної (під влаштування нового обладнання),  вніс до проектно-кошторисної документації завищену вартість будівельних матеріалів. В результаті, загальна сума заподіяних збитків склала майже 100 тис грн, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За матеріалами Управління захисту економіки Національної поліції України в Закарпатській області, досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснювали детективи спеціального підрозділу ГУНП в Закарпатській області.  

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст. 191 КК України (розтрата майна, вчинена шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та за попередньою змовою групою осіб) та ч.1 ст.366 КК України (підробка офіційного документу).

Як зазначає офіційний сайт Закарпатської обласної ради, головним лікарем Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру є Роман Соскида.

29 березня 2019р.

Теги: кардіодиспансер, Соскида

Коментарі

вуву 2019-04-01 / 22:37:54
Проххффессор ... Це звучить круто.

Нiк 2019-04-01 / 07:34:26
Кажу за того проффесора що депутат

Довбуш 2019-03-31 / 22:34:01
Тих «прохфесорув» там аж двоє, хоча це без різниці, один «вумніший», як другий..., «європейського рівеня», як вони самі про себе вважають

Вуйко 2019-03-31 / 19:45:54
Недай боже того профессора що в кардiодиспансерi!

Торі 2019-03-31 / 17:34:03
На мою думку головний лікар мае бути адміністратор, юрист, економіст, а його заступником по лікувальній роботі фахівець лікар-професор. Тоді головні займались господарськими питаннями,а не вишукувалиб де ще вырасти.

до сцьопки крука 2019-03-31 / 13:47:17
допоки диванні філософи будуть розводити демагогію про невідворотність і вибірковість, то хворі "відкинуть копита", а за ним і правова держава з диванними філософами, які ледве читають по складах, а про табличку множення десь там чули.

Степан Крук 2019-03-31 / 11:17:35
Професіоналізм лікаря не звільняє його від кримінального покарання за злочин! В іншому випадку в країні буде процвітати вибіркове право та вибіркове покарання за правопорушення. Тоді на правовій державі можна буде покласти хрест!!!

до сцьопки крука 2019-03-31 / 10:53:46
шкода тобі буде, небораче, коли тебе клюне інфаркт чи інсульт, а лікувати не буде кому, от тоді тебе тобі ЖЕ Ж буде і....ШКОДА , філософ диванний

закарпатець 2019-03-31 / 10:46:18
цинічно розчищають місце головного лікаря для якоїсь бездарщини. Ще трошки таких "реформ" і нас будуть лікувати ветеринари. А що хто ми є, той хай нас і лікує((((

loci 2019-03-30 / 16:52:20
раточку тоже имили айбо оправдали

Степан Крук 2019-03-30 / 13:48:56
Вина лікаря ще недоведена в судовому порядку. Але якщо буде таке рішення, то мені його не шкода. Можу лиш йому побажати гарно влаштуватися в колонії на посаді фельдшера медчастини виправного закладу.

ну да!! 2019-03-30 / 12:43:30
Носатий конюх зідно декларації за 2018 зможе купити і Верховний Суд,і тому у нього все буде добре!

Василь 2019-03-30 / 10:03:18
Сто тисяч теж корупція. Але те, що під когось готують місце, це факт!!!

Вуву 2019-03-30 / 07:29:29
Я х*€й* без баяна.
Невстигли розявитися ... як на вже тобі чоловіче обвинувальний акт ...
Бо там 100.тис.гр. Фігурує.
А "носатому конюху" ... Фігурують мілн. Гр. ... І все йому ...
"По х*.ю мороз"
Вічно суди переносять.
Напевно з дозволу і згоди самого
ПГОКУГОГА ЮГИ ... Чи через договорняк маскаля з вальцманом ... по прямому хвязку.

Василь 2019-03-29 / 22:37:57
Цен перший прокурорам безкоштовно операції робив, як тепер йому в очі дивитимуться

коментар 2019-03-29 / 21:01:48
Нонсенс - на мій погляд,бо лікар,тим паче головний має лікувати і контролювати процес лікування серед підлеглих,а не вирішувати господарські проблеми.Для чого існує посада заступника начальника управління ОДА з охорони здоров"я по адміністративно-господарській частині? Знову роздутий чиновницький штат? Кого насправді треба наказати?

Михайло 2019-03-29 / 20:26:43
Не заплатив куш.щось дуже мало нарили економічні поліціяннти.все це чорне як сильна бульбашки.шкода людину і фахівця.не дають нормально робити.

Сасваловиць 2019-03-29 / 19:03:23
Що Черничкові треба протянути свою людину на посаду гловлікаря кардіодеспансеру, чи дана особа йому та Василенку не заплатила куш

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно