ФОТОФАКТ. У Великому Бичкові на Рахівщині заклали нову церкву РПЦ

У; неділю, 24 березня, у селищі Великий Бичків, що в Рахівському районі Закарпатської області, було закладено новий храм Російської православної церкви в Україні (так званої Української православної церкви Московського патріархату).

ФОТОФАКТ. У Великому Бичкові на Рахівщині заклали нову церкву РПЦ

Чин закладення нового храму на честь Покрови Пресвятої Богородиц здійснив особисто правлячий архієрей Хустсьої єпархї РПЦ митрополит Марк.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 10 лютого релігійнa Свято-Покровськa громaдa з нaстоятелем прот. Михaїлом Ягнюком смт Великий Бичків приєднaлaся до Зaкaрпaтської єпaрхії УПЦ (ПЦУ). За перехід проголосувало 172 вірян,7 - проти.

Фото і відео Венедикта Хромого

25 березня 2019р.

Теги: РПЦ, Бичків

Коментарі

любов 2019-03-29 / 21:57:49
Дивлячись на це мракобісся констатувати можна тільки одне, що, на жаль, Ленін був правий, коли говорив що релігія це отрута для народу! Тепер американські посіпаки застосовують релігію для розколу України ще більше!  Вони отруюють псевдорелігією українське суспільство провокуючи людей воювати один з одним і ненавидіти один одного!

Міші 2019-03-25 / 19:35:51
Йо, гуцули підтримують рідну віру і канонічну Церкву. А тоті неканонічні гундяєвці і так через діри влазять

До Закарпаття 2019-03-25 / 17:29:48
Землю хотіли захопити, але громада не дала так як хотіли ьудквати на кладовищі яке закрито на 500 р бо там поховані люди які хворіли на тиф. Потім одна родина з тих кому то потрібно було надали свою земельну ділянку де раніше була бойня...так не на людських кістках то хоть на тваринних побудували

Поланя 2019-03-25 / 16:44:04
Но, на писсю лабу! Та пак де такоє до фраса?!

Газда 2019-03-25 / 15:06:43
Пропоную послухати відео! Де вони згадують Кирила Московського і моляться за нього. А всбди брешут що вони автономні і не моляться за кагебішного Кирила.

Міша 2019-03-25 / 14:10:40
Молодці гуцули. Підтримують рідну віру і канонічну Церкву.

Закарпаття 2019-03-25 / 14:09:42
Питання до жителів Бичкова: а земля під будівництво черговго пристанища руского міра, селищна рада їм надала ту землю?? Чи вони, як вони це майже завжди роблять, просто самовільно захопили землю? Якщо самовільно - пишіть заяви в поліцію, вимагайте не допустити незаконне захоплення землі й незаконне будівництво. Селіщній раді поставте вимогу не давати землю під будівництво для Російської православної церкви. Їхня земля в Росії,в Україна для них землі немає, не має бути! Краще ту землю віддати під будівництво воїнам, які стояли і стоять на захисті України, багатодітним сімям чи іншим жителям селища. А не на будівництво ще одного розсадника руского міра в Україні! Якщо московським попам щось не подобається, то хай переїжджають в Росію.

Васька 2019-03-25 / 12:12:00
Бо ті 7 чоловік шо були проти вирішили шо не достойні ходити в церкву до Піпаша і т.д а їм потрібно свою церкву де буду молитися лише вибрані. Позор Бичкова такі сім'ї шо так наговорюють і розколюють громаду.

Закарпаття 2019-03-25 / 11:39:52
Навіщо? Хіба в Бичкові немає церков? Та десь 5 чи 6! І церква Російського патріархату є! На жаль, правда. Но але є, нащо ще одну??Щоб далі зомбувати людей своїм руским міром.А зомбі далі туди ходять в пристанище руского міра.Наші хлопці й дівчата гинуть за Україну, захищаючи її від того руского міра, а зомбі далі і далі підтримують рускій мір в Україні. Мало їм тих церков ворожої пропаганди й країни, їм ще треба! Тьфу на вас, ганьба вам! Хай позором накриє вас і ваші нащадки ганьбляться вас.

гуцули 2019-03-25 / 08:31:22
марна трата часу і грошей...

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини