Будівля колишнього кінотеатру "Ужгород" перетворилася на звалище (ВІДЕО)

Занепад кінотеатру «Ужгород».

Будівля колишнього кінотеатру "Ужгород" перетворилася на звалище (ВІДЕО)

Будівля колишнього головного кінотеатру обласного центру перетворилася на звалище у центрі міста. Поруч через сморід неприємно ходити, а у шпаринах вхідних дверей колишньої кінозали – купи сміття.

Більше про проблему – у сюжеті телеканалу "Сіріус".

19 березня 2019р.

Теги: кінотеатр, звалище

Коментарі

Дорн 2019-03-20 / 15:56:20
Колись контейнери стояли напроти "Едельвейсу" зараз двірники зранку підмітаючи сміття, аби не тягати далеко закидають де завгодно.Владі треба визначитись з місцем розміщення контейнерів та двічи на добу вивозити

Вуву 2019-03-19 / 21:07:48
А все тому що там народ не такий мінорний.
А йдуть питають і вимагають у органів влади .
Не помагає шукають підтримку через організаційі як громадські так і творчі . І знову "йдуть на штурм".
Тому і результат.
В нас кожен живе собою і лише для себе.
По кінотеатру ... Хороша ідея перебрати к.театр на баланс міста.
Навести там порядок і призначити головуючого ... Який буде контролювати його роботу складати план культурних заходів ... Тримати звязок з мером міста ... Кординувати проведення культурних заходів ... Вести фінансовий звіт(баланс).
1.відкрити там клуб аматорів документального і хронікального кіно.
2.здати в аренду по прийнятним розцінкам якусь частину під КАФЕ -БІСТРО.
3.Відкрити книжковий павільйон ... З продажу книг ... Журналів ... Газет.
4. Відкрити міні галерею.
5." мінілабораторію" для проведення - обговерення членів клубу кіно .
6. Проводити "міні" концерти виступи ... Любителів аматорів ... Учнів муз. училища ... Для Туристичних груп на замовлення і всіх бажаючих.
Булоб бажання щось робити і творити.

Читач 2019-03-19 / 17:12:09
Загалом весь Ужгород виглядає як цей колишній кінотеатр - наче і роблять ремонти, а вигляду і порядку ніякого. Місто і надалі брудне і не підметене. І різниці між Волошиним і Андріївим ніякої немає - обидва злодії, яким на місто нас...ти. Для них місто - це лише джерело для особистої наживи! Порівняйте Ужгород з іншими обласними центрами - найгіршого стану в Україні не має. І дійсно ганьба перед туристами, які щоразу дивляться на цей срач! Поїдьте на батьківщину Андріїва у Львів та Стрий - різниця вражаюча!!!

варош 2019-03-19 / 15:56:17
Ганьба місцевій владі ,що такий срач посеред історичної частини міста!!!Ми хочемо щоб місто заробляло від туризму і що бачать туристи --розгромлену будівлю,понівечені вікна...А будівля кінотеатру приватизована і де конюхівський мер-міліонер із командою службовців ,чому не розберуться з власником і не повернуть будівлю місту?Де прокуратура та решта борців за законність використання майна ?

Читатель 2019-03-19 / 13:52:42
Можно сделать всё, но у нас капитализм! При капитализме, куча помещений пустует, по понятным причинам, а бывший кинотеатр - одно из таких помещений. Ладно бы, если помещений не хватало бы! А их хватает в избытке! Даже "Эдельвейс" сейчас чуть ли не весь пустой! А что там кинотеатр...

*** 2019-03-19 / 13:49:54
Зробити,кіномайданчик для молоді,де молодь буде експериментувати своє,молоде,документальне кіно. Нехай воно буде делетантне,але своє кіно,або кінотеатр документального кіно із книгами про кіно. Книги про кіно. Де вони1??Чому журналісти мовчать-це мистецтво,культура інше трошки!Читайте-ієрархія кіно!Молодь знайде гроші!

Читатель 2019-03-19 / 12:38:39
По кинотеатру. Проблема в одном - в незнании того, что с ним делать! Превратить в ТЦ? Их и без того много. В ночной клуб превратить? Тоже нет!

Вариантов может быть два:
1) Переехать туда "Домиону". Но, руководство "Домиона" скажет - зачем менять шило на мыло?
2) Отдать одной из госорганизаций (профсоюзам или проч.) Но, тогда помещение нужно кардинально перепланировать.

Читатель 2019-03-19 / 12:32:52
Ответ для Тараса. Вы о чём? Кукольный, филармония и т.д. в подобающем состоянии!

Тарас 2019-03-19 / 10:36:31
Звертаю увагу на зали ,які належать громаді скоро розсиплеться ляльковий ,філармонія , зал профспілки на Руський,кінотеатр на Мукачивський. Чому влада не дасть кошти на ремонти,реставрацію або інше.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини