На Закарпатті виявили 4-ох п’яних водіїв, один з яких перебував "під кайфом", а ще два скоїли ДТП

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Виноградівському, Рахівському районах.

На Закарпатті виявили 4-ох п’яних водіїв, один з яких перебував "під кайфом", а ще два скоїли ДТП

У селі Тисобикень Виноградівського району пізно ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «Volkswagen Pаssat» іноземної реєстрації, який робив незрозумілі маневри під час руху. За кермом перебував молодий місцевий житель, якого півтора місяця тому поліцейські вже затримували за керування в стані наркотичного сп’яніння. Тоді на нього склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення. Тепер молодий чоловік знову був у неадекватному стані, але від проходження медосвідування відмовився. На нього в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол та відсторонили від керування.

На автодорозі Київ-Чоп неподалік міста Чоп пізно ввечері сталася автопригода. У черзі каміонів, які очікують перетину кордону, одна вантажівка вдарила ззаду іншу. На місце події викликали поліцію. Правоохоронці з’ясували, що водій-винуватець аварії, житель міста Ужгород, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився, тож правоохоронці в присутності свідків склали на нього адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння та відсторонили від керування.

У селі Білин Рахівського району теж сталася незначна ДТП: автомобіль марки «ВАЗ-2107» під керуванням місцевого жителя зачепив на дорозі інший автомобіль. Пошкодження були несуттєві, проте водій-винуватець втік з місця події. Його розшукали працівники групи реагування патрульної поліції. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, але переконував, що вживав алкоголь вже після скоєння ДТП. Під час проходження медосвідування в лікарні в нього виявили 1,62 проміле алкоголю.

На правопорушника склали відразу кілька адмінпротоколів: за скоєння ДТП, за втечу з місця пригоди, за вживання алкоголю після скоєння ДТП. Водійське посвідчення від нього вилучили.

Мукачівським правоохоронцям надійшла інформація від небайдужих громадян про те, що в селі Клячаново їздить, створюючи аварійні ситуації, п’яний водій. Прибувши в село, працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вказаний автомобіль марки «Chеry», за кермом якого перебував житель села Кольчино Мукачівського району в стані алкогольного сп’яніння. Він також не надав водійського посвідчення. З’ясувалося, що водій створив аварійну ситуацію, ледь не збивши в селі жінку. Під час медосвідування в лікарні, в чоловіка виявили 1,59 проміле алкоголю.

На правопорушника склали адмінпротоколи за створення аварійної ситуації, за керування в стані алкогольного сп’яніння. Від керування його відсторонили.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

18 березня 2019р.

Теги: водії, кайф

Коментарі

Артур 20.03.2019 / 04:19:04

Dude 18.03.2019 / 14:38:51
Незрозумілі маневри???Дороги нема лише одні ями

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини