На Хустщині чоловік під час сімейної сварки вбив свою співмешканку та підірвав газом будинок (ФОТО)

Сам утік і переховувався. Причетного до злочину поліцейські розшукали. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

На Хустщині чоловік під час сімейної сварки вбив свою співмешканку та підірвав газом будинок (ФОТО)

Учора, 14 березня, на лінію «102» надійшло повідомлення від  працівників ДСНС про те, що  під  час гасіння пожежі у приватному будинку в селі Рокосово Хустського району вони виявили тіло жінки.

На місце події виїхали поліцейські, експерти-криміналісти. Як з’ясували правоохоронці, в ніч на 14 березня між 27-літньою потерпілою та її 25-річним співмешканцем, раніше судимим,  виник конфлікт. Під час сварки чоловік наніс жінці численні удари ногами і руками по голові та тілу.  Після чого, намагаючись приховати сліди злочину, вирішив підірвати будинок та покінчити життя самогубством.  Він увімкнув газовий прилад, через деякий час стався вибух.

Ударною  хвилею чоловіка викинуло з будинку. Оговтавшись, він утік з місця події і переховувався у будинку односельця. 

Невдовзі його розшукала поліція. На даний час він перебуває в реанімації з численними травмами та  опіками.

За ознаками ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство) розпочато розслідування. Правоохоронці встановлюють  усі причини та обставини злочину. Слідство  у справі триває, повідомляють у відділі комунікації  поліції Закарпатської області.

15 березня 2019р.

Теги: будинок, співмешканка, сварка

НОВИНИ: Кримінал

13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
» Всі новини