У Мукачеві бюджет виконано на 115%

За січень – лютий до загального фонду міського бюджету міста Мукачева надійшло 104 млн. 354,7 тис. грн. податків, зборів та інших доходів, при затвердженому плані 90 млн. 587,5 тис. грн.

У Мукачеві бюджет виконано на 115%

Рівень виконання становить 115,2 відсотків. Понад план надійшло 13 млн. 767,2 тис. грн. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 17 млн. 418,5 тис. грн. або на 20,0 відсотка. 

Основні надходження до загального фонду міського бюджету забезпечують: податок на доходи фізичних осіб (60,5відс.), місцеві податки і збори (27,1відс.), акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та пального (9,8відс.).

До аналогічного періоду минулого року надходження по власним та закріпленим доходам збільшились:

• по податку на доходи фізичних осіб – на 14  млн.  тис. грн. або на 28,5 відсотка більше; 

• по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – на 202,5 тис. грн. або на 29,8 відсотка більше;

• по платі за землю – на 3 млн. 471,4 тис. грн. або на 57,7 відсотка більше;

• по єдиному податку - на 3 млн. 625,4 тис. грн. або на 25,7 відсотків більше;

• по транспортного податку – на 52,1 тис. грн. або в 1,5 разів більше;

• по платі за надання адміністративних послуг – на 222,9 тис. грн. або 22 відсотка більше;

• по надходженню державного мита – на 36,2 тис. грн.;

• по надходженню від орендної плати за користуванням майном, що перебуває в комунальній власності на 62,3 тис. грн. або в 2 рази більше.

 
15 березня 2019р.

Теги: бюджет

Коментарі

Talisman 15.03.2019 / 11:35:36
Виконано на 115%.
Перевиконано на 15%.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини