Завдяки програмі "Інтегрований розвиток сільських і міських територій" на Закарпатті реалізується 9 проектів

У рамках Регіональної стратегії розвитку до 2020 року визначено чотири програми, в рамках яких передбачено реалізацію 49 проектів регіонального розвитку.

Завдяки програмі "Інтегрований розвиток сільських і міських територій" на Закарпатті реалізується 9 проектів

За інформацією департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, який підготував на розгляд депутатів звіт з оцінки результативності реалізації у 2018 році Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та план заходів із її реалізації у 2018 - 2020 роках, - торік реалізовано 22 проекти.

Так, Програмою «Інтегрований розвиток сільських і міських територій» передбачено реалізацію 9 проектів регіонального розвитку, з яких 5 впроваджувались у 2018 році.

Зокрема, проект «Створення та впровадження системи містобудівного кадастру в області» націлений на приведення містобудівної документації у відповідність до діючого законодавства. Завдяки реалізації проекту проведено закупку програмного забезпечення та сервера, також розроблено геопортал містобудівного кадастру та створено нові робочі місця.

Проект «Створення умов для формування здорового населення та ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної медичної допомоги у сільській місцевості» здійснювався за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів. Відтак, проведено капітальний ремонт приміщення приймального відділення Виноградівської районної лікарні, продовжуються роботи з капітального ремонту поліклінічного відділення Свалявської центральної районної лікарні, тощо.

За результатами реалізації проекту «Сприяння розвитку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості» збільшено кількість місць у постійних дошкільних закладах сільської місцевості за рахунок реконструкції діючих дошкільних навчальних закладів та додаткового відкриття нових груп Також проведено капітальний  ремонт ЗОШ І-ІІ ст Т.Ремети площею 125,09 кв м. Станом на початок 2019 року у межах проекту здійснювалась реалізація 8 об'єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Наступний проект - «Створення умов для розвитку спортивної інфраструктури у сільській місцевості» реалізовувався у 2018 році за рахунок створення мережі фізкультурно-спортивних клубів Федерацією кікбоксингу ІСКА у с. Рокосово та Велятино. Також розширено відділення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл (філій) у сільській місцевості  через створення нової федерації кікбоксингу у м. Хуст та  карате WKC у м. Мукачево, проведено 4 заходи щорічних багатоступеневих сільських спортивних ігор.

За результатами реалізації проекту «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка субꞌєктів підприємництва» минулоріч надано фінансову допомогу 6 субꞌєктам підприємництва з 10 запланованих, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

 

14 березня 2019р.

Теги: розвиток, інтеграція, програма, проекти

Коментарі

*** 14.03.2019 / 15:31:16
Кожному району:культурно-спортивний коплекс і геронтологію!

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 2
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 2
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 13
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
» Всі новини