В Ужгороді проведуть громадське обговорення щодо найменувань та перейменувань вулиць, частини скверу та провулку

Громадські слухання відбудуться у четвер, 14 березня.

В Ужгороді проведуть громадське обговорення щодо найменувань та перейменувань вулиць, частини скверу та провулку

У зв’язку із зверненнями громадян та організацій на підставі розпоряджень міського голови 26.10.2018 №487 та 08.01.2019 №7 14 березня 2019 року о 16 год. у великій залі міської ради будуть проводитися громадські обговорення щодо перейменування провулку та частини скверу в Ужгороді, а також найменування нових вулиць:

- перейменування провулку Мостового на провулок Едуарда Михайлянца (14.03.1936 –23.09.2014) – видатний винороб, завдяки праці якого стали широко відомими закарпатські вина та коньяки, що увійшли до найпрестижнішої світової колекції Міжнародної організації виноробства;

- перейменування частини Ротарійського скверу на сквер Героїв Чорнобиля;

- найменування нових вулиць міста іменами визначних громадських та культурних діячів України та Закарпаття:

Левка Лук’яненка (24.08.1928– 07.07.2018) – український політичний та громадський діяч, письменник, радянський дисидент, борець за незалежність України у ХХ сторіччі, співзасновник Української Гельсінської Групи, народний депутат України, Герой України. Автор «Акта проголошення незалежності України». Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка.

Михайла Суслікова(01.01.1922 – 16.07.2018) – український хореограф та балетмейстер, Народний артист України, художній керівник заслуженого самодіяльного ансамблю танцю «Юність Закарпаття»;

Миколи Попенка ( 28.06.1930 -1.10.2016) – провідний хоровий диригент, композитор, фольклорист, педагог, Заслужений артист України, працював диригентом у Закарпатському народному хорі.

12 березня 2019р.

Теги: вулиці, перейменування, обговорення, сквер

Коментарі

Magyar-Hun 13.03.2019 / 00:28:15
А не мож було би так: спросити саміх мешканців вулиць, яку вонт назву хотять?

Читатель 12.03.2019 / 12:54:47
Второе. Если на то уже пошло - пусть уже Студенческую набережную "ликвидируют". Такого дурдома свет не видывал - продлить набережную Независимости, но Бог с ним. Продлили, в итоге, не полностью. Ни сил ни средств на переименование всей Студенческой набережной не хватило? ))))

Читатель 12.03.2019 / 12:50:23
Кто подскажет, переулок Мостовой откуда взялся? Второе. Где-то, насколько знаю, он в районе драмтеатра, но на картах Гугл его нигде нет. Только лишь какие-то упоминания, что он есть, но не более того.

НОВИНИ: Соціо

18:14
ДТП на Львівщині забрала життя закарпатського військового Фото новина
17:21
На Закарпатті засудили чоловіка за зґвалтування 12-річної падчерки
16:08
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із Дніпропетровщини Фото новина
15:04
У ДТП на Львівщині загинув 44-річний водій із Закарпаття Фото новина
14:15
В Ужгороді народилася перша дитина завдяки програмі безоплатного лікування безпліддя
12:59
На Хустщині затримали наркоторговця під час збуту психотропів Фото новина
11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
/ 1
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
/ 1
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
» Всі новини