Вибори-2019: Гриценко сказав, кому віддасть крісло генпрокурора

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що у разі його перемоги посаду генпрокурора обійме Давид Сакварелідзе.

Про це Гриценко заявив 8 березня у програмі "Face2Face" в ефірі телеканалу ZIK.  

"Вранці я ще визначався серед трьох кандидатур. Я вже визначився. Мій кандидат на посаду генпрокурора - Давид Сакварелідзе", - заявив він. 

Гриценко додав, що "ця людина показала нульову толерантність до корупції" і, "на відміну від нинішньої балаболки, має юридичний диплом, знає, що таке закон і його рамки". 

"Він буде забезпечувати не мої вказівки, як президента, а тримати планку правоохоронного органу, яка зараз потрібна країні ... У цьому я абсолютно упевнений, - зазначив політик. 

Також Гриценко повідомив, що Генштаб має очолювати "не політик, а військова людина", і на цю посаду він має дві кандидатури. За його словами, обидва - діючі генерали у Збройних силах, однак їхніх імен він не оприлюднюватиме, оскільки їх "одразу звільнять".

09 березня 2019р.

Теги: Гриценко, Сакварелідзе

Коментарі

Вуву виборцю 2019-03-14 / 22:40:19
Ти мені приділив більше уваги аніж порошенко. Приємно.
Писати люблю з помилками і отримую від того задоволення .
І я не комплексую із своєйі активності ... Так як не комплексують ті що читають а не пишуть (з пасивності). :-*

виборець 2019-03-14 / 08:56:15

Вуву, те що ви не "перший тиждень" тролите (з граматичними помилками школяра!) на ЗО все підряд від виборів, мадярського питання в Закарпатті до... косметології, створюючи негативний імідж неосвіченого дрімучого тупизму всім іншим критикам рошенівської влади в Закарпатті - це виключно політика модераторів ЗО, які не обмежують вашого права на власну думку на їх шпальтах...

Хто ви насправді? - Неосвічений провінційний бовдур чи свідомий порохобот Я.Галаса, який навмисно ганьбить українських патріотів Закарпаття - нехай вирішують читачі ЗО.

Мені не треба чекати 2 туру, щоб вже заявити, що Порошенку місце за гратами, а не у виборчому бюлетені.
І я за жодних обставин за нього не проголосую, якщо цей паскудник купить собі місце у 2 турі.

Вуву 2019-03-13 / 21:51:37
Те що ви тут написали ... Це ваша думка .
Раджу перечитати що я написав хочаб за тиждень часу.
І давайте попспілкуємось з вами ну 1 (2) квітня.... Тбт після 1го туру.

виборець 2019-03-13 / 17:52:55

Вуву, я свідомо у попередньому коментарі на називав імен. Але тепер маю всі підстави вважати вас послідовним порохоботом.

Не хочете йти на вибори - не йдіть, це ваше право.
Але не дуріть людей. Нехай прийдуть на вибори, виберуть свій бюлетень, зроблять з ним, що хочуть, але тоді цей бюлетень вже точно не буде використаний жуликами з БПП. Крапка.

А всі інші ваші стогнання без імені вашого кандидата є (в кращому випадку!) типовим панікерством та поширенням чуток краху України як держави.
В гіршому випадку, ви це робите як платний агітатор БПП, який тупо економить на цих виборах рошенівське брудне бабло на крові.

Вуву 2019-03-13 / 16:11:15
Нашим виборцям ... Створили "спецефічні умови" ... Виборів без вибору.
І я вже про це сказав .
Але попри все більшість не хоче або не може думати ... Тому тупо йдуть і стють знову на одні і ті самі граблі ... Після чого наступних 5 років скиглять і плачуться.

Виборцю ... Якщо по вашому голосуванню ефект покращення в Украйіні не настане ...
А таких ГАРАНТІЙ НІХТО З ПРЕТЕНДЕНТІВ НЕ ДАЄ ...
То який сенс вашого голосування ... Щоб знову привести до влади злодія .?

Після чого будете винити і ганити і президента і краіну і свій телевізор ... Але не себе самого.
А от іншим разом коли дійсно треба буде йти і голосувати за якогось "нового " чи "обнадійливого" кандидата
... То ви НЕ підете але скажете що ви вже нікому більше не вірите ... Бо вас обдурили і не один раз.
Так от я вам скажу ...
НЕ ОБМАНЮЙТЕ САМОГО СЕБЕ.

виборець 2019-03-13 / 09:02:15

Оця порохоботська технологія гнобити всіх і вся, щоб народ не йшов на вибори, відома давно (вона значно здешевлює підкуп!).
Бо тоді стрункими рядами прийдуть поплачені "Петіною тисячою" істоти і "Рошен" ще 5 років буде заробляти на крові.

У мене є свій інший кандидат на перший тур. Але всі кандидати, які тут згадувались, НА ГОЛОВУ вищі П.Порошенка. Місце якого, як на мене, взагалі на нарах разом з його поплічниками з БПП по всій Україні.

Тому раджу читачам ЗО уважно читати коменти про вибори.

Якщо хтось обливає брудом всіх кандидатів, не висуваючи свого - 100 відсотковий порохобот, який відлякує від виборчих урн простих громадян (дешевше купувати інших)!

Вуву 2019-03-12 / 05:33:17
Шо значить не віришує ?
Чому так вперто і тупо фіксувати свойі мозги на тому що навязуть бариги.
Якщо ВСІ НА ВИБОРИ НЕ ПІДУТЬ.
ВИБОРИ ВИЗНАЮТЬ ЯК ТАКИМИ ЩО НЕ ВІДБУЛИСЬ.
А далі хай депутати рвуть трибуну ... Щоб тих претендентів які були висунуті ... Зняти як непрохідних без права приймати участь у виборах.
А почнуть висувати нових кандидатів.
# понтій пілат ... Зробив між іншим мудро .
Але це історія дуже давня . Сьогодні в нас інша ситуація.

jurius 2019-03-11 / 21:47:20
Такий вибір нічого не вирішує для країни і є безвідповідальним, як і вибір Понтія Пілата, який умив руки.

До юріус 2019-03-10 / 12:06:48
Краще НЕ обирати нікого.
Бо НЕ обирати це теж вибір.

Вуву 2019-03-10 / 11:51:29
Як кажуть ... "Ще не ймив ,а вже скубе".
Тобто він буде призначати ... Кого він схоче ...
Хто буде йому потрібен.

А народ хай тільки дрища вибере а потім може іти на 5 відпочивати і не заважати красти.
Он вальцман призначив луценка.
Перед цим був шокін
Яник мав пшонку

І всі під себе і свойі шкурні інтереси призначали ... А народ (як пише с.крук) ... Все це хаває.
А може тепер народ повинен (в разі перемоши) грищу ПРИЗНАЧАТИ ТОГО ГЕН.ПРОКУРОРА ЯКОГО ВІН БУДЕ ВВАЖАТИ НЕОБХІДНИМ ПРИЗНАЧИТИ.
чого ПРОВЛАДНІ КАБІНЕТНІ БАРИГИ ПОВИННІ ДУРИТИ НАС А НЕМИ ЙІХ.
Тому вже від такого ПОЧАТКУ грищу - дрищу ... ВІРИТИ НЕ МОЖНА.
ПРЕЗИДЕНТ ПОВИНЕН КОНТАКТУВАТИ І РАДИТИСЬ ІЗ НАРОДОМ ЯКИЙ ЙОГО ОБИРАЄ .
ЯКИЙ ЙОМУ НАДАЄ ВЛАДУ .
ЯКИЙ ЗОБОВЯЗУЄ ЙОГО (президента) почесно ... ВІРОЮ І ПРАВДОЮ СЛУЖИТИ ЙОМУ (народу).
А ви вже роти пороззявляли як на манну небесну.

Степан Крук 2019-03-09 / 22:03:03
В с. Лохово потерпів фіаско фестиваль анекдотів про Вовочку - не зявився головний лох області!

Степан Крук 2019-03-09 / 22:00:27
Посміхайтесь всім на зло
Щоб нам, люди, повезло!
Ні фІга не повезе,
Якщо буде Вовчик Зе!

Горожанин 2019-03-09 / 21:08:10
Провладні спічрайтери вже заявили що якщо переможе Зеленський , парламент моментально згуртується і внесе зміни в Конституцію щодо зміни державного устрою в країні .Говорячи простими словами , у майбутнього президента якщо ним стане Зеленський чи Гриценко буде стільки повноважень як зараз у мадярського , тобто майже ніяких .Буде зустрічати послів і роздавати на свята премії і звання артистам і художникам ..

jurius 2019-03-09 / 20:51:59
Достойне кадрове рішення. Якби Гриценко замість беззмістовного популізму раніше озвучив кадрові пріоритети, можливо в нього були б шанси, а так прийдеться обирати між недосвідченим коміком, хитрою досаідченою популісткою та нині діючим президентом-олігархом.

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини