Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Квитки в обидва боки вже можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії "Мотор Січ".

Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Наразі найдешевший квиток коштує 2 000 гривень в один бік.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн"Мотор Січ" оприлюднила розклад авіарейсу "Ужгород-Київ".

Як і повідомлялося, рейси відбуватимуться раз на тиждень, щоп’ятниці. Так, перший рейс літака АН-24 за цим маршрутом відбудеться 15 березня, у день проголошення незалежності Карпатської України.

05 березня 2019р.

Теги: авіарейс, літак

Коментарі

Вуву 2019-03-06 / 07:04:34
Шо шо .
Шо кажеш стьопа ош НЕ долетить ? :-))

Вуву 2019-03-05 / 20:09:50


тобі чітатьєль до києва треба дрезиною **** йіздить а не літаком літати. *******.

Не можете втриматися від хамства? Буду видаляти коментарі. Адмін


Степан Крук 2019-03-05 / 14:55:07
На фото літак Ан-140-100. Клас!!! Але прилетить зовсім інший - Ан- 24РВ

Степан Крук -читателю 2019-03-05 / 14:52:42
Можливість зниження тарифу є! 1). Прямий (без зупинки у Львові) рейс до Київа 3). Економічний літак на 120-150 пасажирів (а не 48, як в Ан-24) 3). Інший авіаперевізник, бо "Мотор січ" не має відповідного парку літаків.

Читатель 2019-03-05 / 10:35:22
И опять Вуву лезет тут со своими "цена должна быть". Прекрасно. Найдите способ покрытия тарифа, и можете снижать цену, хоть до 1 гривни.

К примеру, в своё время, билет на Ту-144 обходился лишь в полтора раза дороже, чем на обычный рейс. Для сравнения - цена билета на "Конкорд" была выше во много раз. )))

Читатель 2019-03-05 / 10:32:40
Прошу прощенья за ошибку. Понятие "наиболее дешевый билет" переклинило меня, и я подумал о рейсе Львов-Ужгород, на который билет стоит где-то 1500 гривен. Но, в целом, даже из Ужгорода в Киев, цена очень даже демократичная. Даже при зарплате 10 тыс. гривен, можно себе позволить летать самолетом, иногда.

Читатель 2019-03-05 / 10:27:59
Не знаю, кто "врёт". На одном из сайтов - цена указана меньше. На какую ориентироваться цену?

Вуву 2019-03-05 / 10:00:31
Навіть німці вже перейшли на "kyiv" ... Замість "kiev"
Не "текси" ... а "податок".
Хай виправлять і не принижують всіх нас .

Вуву 2019-03-05 / 09:52:36
Хай хто знає як ... Хай Перевірив би бортовий номер і відповідність до сартифікаційі (дозвіл до експлуатаційі літака).
Бо видається що ресурс літака давно закінчився і він був щасливо списаний Потім його купили ... "Підлатали" (і так як в нас водиться за бабло "підмастили" щоб отримати саритифікацію) ... І в небо ...
далі калатати гроші і то немалі на старому джарабані.
А "плаваюча ціна" на квитки це узаконений бандитський лохотрон.

найгірше що ми люди ... Як пасажири ... На це ведемся.
Ціна повинна бути приблизно у вартість купейного вагона (в один бік) І ... ФІКСОВАНОЮ ... з тим щоб пасажирам було легше розраховувати свойі фінансові видатки від місячнойі зарплати.
Щоб могли планово використовувати свойі зароблені гроші.
Бо ціга в 2.000. Це пограбунок.

маша 2019-03-05 / 08:54:07
розклад некудишний

Hemoroy 2019-03-05 / 07:59:25
Недавно був в аеропорту!УЖАС!

НОВИНИ: Соціо

01:25
У Берегові "перевлаштовують" під військову частину територію колишнього ЛТП
00:48
Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
00:37
Уряд виділив 1 млрд 342 млн грн на ремонт державних доріг на Закарпатті у 2020 році
23:15
Судді Ужгородського міськрайсуду обрали заступником голови Бедя
19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 1
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 9
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
» Всі новини