Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Квитки в обидва боки вже можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії "Мотор Січ".

Найдешевший квиток на авіарейс "Ужгород-Київ" коштує 2 тис. грн

Наразі найдешевший квиток коштує 2 000 гривень в один бік.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн"Мотор Січ" оприлюднила розклад авіарейсу "Ужгород-Київ".

Як і повідомлялося, рейси відбуватимуться раз на тиждень, щоп’ятниці. Так, перший рейс літака АН-24 за цим маршрутом відбудеться 15 березня, у день проголошення незалежності Карпатської України.

05 березня 2019р.

Теги: авіарейс, літак

Коментарі

Вуву 2019-03-06 / 07:04:34
Шо шо .
Шо кажеш стьопа ош НЕ долетить ? :-))

Вуву 2019-03-05 / 20:09:50


тобі чітатьєль до києва треба дрезиною **** йіздить а не літаком літати. *******.

Не можете втриматися від хамства? Буду видаляти коментарі. Адмін


Степан Крук 2019-03-05 / 14:55:07
На фото літак Ан-140-100. Клас!!! Але прилетить зовсім інший - Ан- 24РВ

Степан Крук -читателю 2019-03-05 / 14:52:42
Можливість зниження тарифу є! 1). Прямий (без зупинки у Львові) рейс до Київа 3). Економічний літак на 120-150 пасажирів (а не 48, як в Ан-24) 3). Інший авіаперевізник, бо "Мотор січ" не має відповідного парку літаків.

Читатель 2019-03-05 / 10:35:22
И опять Вуву лезет тут со своими "цена должна быть". Прекрасно. Найдите способ покрытия тарифа, и можете снижать цену, хоть до 1 гривни.

К примеру, в своё время, билет на Ту-144 обходился лишь в полтора раза дороже, чем на обычный рейс. Для сравнения - цена билета на "Конкорд" была выше во много раз. )))

Читатель 2019-03-05 / 10:32:40
Прошу прощенья за ошибку. Понятие "наиболее дешевый билет" переклинило меня, и я подумал о рейсе Львов-Ужгород, на который билет стоит где-то 1500 гривен. Но, в целом, даже из Ужгорода в Киев, цена очень даже демократичная. Даже при зарплате 10 тыс. гривен, можно себе позволить летать самолетом, иногда.

Читатель 2019-03-05 / 10:27:59
Не знаю, кто "врёт". На одном из сайтов - цена указана меньше. На какую ориентироваться цену?

Вуву 2019-03-05 / 10:00:31
Навіть німці вже перейшли на "kyiv" ... Замість "kiev"
Не "текси" ... а "податок".
Хай виправлять і не принижують всіх нас .

Вуву 2019-03-05 / 09:52:36
Хай хто знає як ... Хай Перевірив би бортовий номер і відповідність до сартифікаційі (дозвіл до експлуатаційі літака).
Бо видається що ресурс літака давно закінчився і він був щасливо списаний Потім його купили ... "Підлатали" (і так як в нас водиться за бабло "підмастили" щоб отримати саритифікацію) ... І в небо ...
далі калатати гроші і то немалі на старому джарабані.
А "плаваюча ціна" на квитки це узаконений бандитський лохотрон.

найгірше що ми люди ... Як пасажири ... На це ведемся.
Ціна повинна бути приблизно у вартість купейного вагона (в один бік) І ... ФІКСОВАНОЮ ... з тим щоб пасажирам було легше розраховувати свойі фінансові видатки від місячнойі зарплати.
Щоб могли планово використовувати свойі зароблені гроші.
Бо ціга в 2.000. Це пограбунок.

маша 2019-03-05 / 08:54:07
розклад некудишний

Hemoroy 2019-03-05 / 07:59:25
Недавно був в аеропорту!УЖАС!

НОВИНИ: Соціо

13:51
До Дня молоді в Ужгороді влаштують "кольоровий" НOLI Festival
13:37
З 1 липня закарпатці дорожче платитимуть за оформлення "біометрики"
11:41
48 важкохворих мукачівців отримають 1,3 млн грн на лікування
11:21
Парад випускників пройде у Мукачеві 27 червня
11:09
Новий метеопост та лабораторії планують відкрити у закарпатському нацпарку "Синевир"
10:36
/ 1
В Ужгороді впровадять інноваційну безготівкову систему оплати за проїзд в міському транспорті
10:31
В Ужгороді погодили встановлення пам'ятника Андрію Бачинському
10:10
/ 1
Купол Горянської ротонди відправили на реставрацію
10:02
З початку року на Закарпатті перевіряли 24 повідомлення про замінування, 20 із яких – менш, ніж за останні 2 місяці
09:19
Автобусну зупинку у вигляді парасольки облаштували в Ужгороді
08:32
Ужгородець, важко травмований в ДТП з Porsche, прийшов до тями
22:15
/ 11
Закарпатець петицією на сайті президента вимагає відновлення залізничного сполучення між Солотвином і Раховом
22:01
/ 2
Мешканці Воловеччини та Міжгірщини мирним протестом вимагали завершення спорудження дороги на відрізку Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я
21:09
На трасі "Мукачево-Рогатин" повним ходом іде капітальний ремонт
20:56
Стан дівчинки, яка випала в Ужгороді з 6-го поверху, стабілізувався
18:07
/ 4
Закарпаття підписало угоду про співпрацю із Боршод-Абауй-Земплен областю Угорщини
18:01
В Ужгороді розглядають можливість облаштування підземних пунктів селективного збору сміття
17:12
Чемпіонат України з більярду – вільної піраміди триває в Ужгороді
17:08
Закарпаття веде перемовини з авіакомпанією-лоукостером SkyUp
16:20
/ 7
Роботи зі створення Оноківської ОТГ на Ужгородщині виходять на фінішну пряму
15:46
Кілька вулиць Ужгорода через заміну ділянки газопроводу три дні проведуть без газу
14:54
/ 2
Минулого тижня на Закарпатті виявлено на 11,9% менше випадків захворювань на кір
14:38
В Ужгороді стартувала серія квест-екскурсій "Таємниці старовинного Ужгорода"
14:34
Закарпатські підприємства за підсумками минулого року спрацювали з позитивним фінансовим результатом
14:23
/ 6
Конкурсна комісія в Ужгороді попередньо проголосувала за Вікторію Паньто як керівницю міського пологового
» Всі новини