Водій "Ніссану", що прямував до Угорщини через Закарпаття, приховав у "запасці" 360 пачок сигарет (ФОТО)

На пункті пропуску «Косино» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України громадянином Угорщини тютюнових виробів.

Водій "Ніссану", що прямував до Угорщини через Закарпаття, приховав у "запасці" 360 пачок сигарет (ФОТО)

Для проходження митого контролю та оформлення іноземець обрав смугу руху «зелений коридор». 

Враховуючи результати аналізу ризиків, працівники митниці спільно з прикордонниками провели поглиблений огляд транспортного засобу «NISSAN PATHFINDER». В результаті огляду авто в багажному відсіку виявлено запасне колесо, в якому, в результаті демонтажу, знайдено 360 пачок сигарет торгівельної марки «ROTHMANS» з українськими акцизними марками. Загальна вартість сигарет – 10800 грн.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено сигарети та запасне колесо, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ ДФС у Закарпатській області.

04 березня 2019р.

Теги: водій, сигарети, пачки, Нісан

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини