Реклама B3

В Ужгороді 17-річний нетверезий юнак за кермом "Ауді" зіткнувся із ВАЗом (ФОТО)

Сьогодні, близько 9-ї ранку, ужгородським патрульним надійшло повідомлення про автопригоду без потерпілих на вулиці Достоєвського.

В Ужгороді 17-річний нетверезий юнак за кермом "Ауді" зіткнувся із ВАЗом (ФОТО)

Виявилося, що водій "Ауді" не дотримався безпечного інтервалу й допустив зіткнення з авто ВАЗ. На щастя, ніхто не постраждав, а транспортні засоби отримали ряд механічних пошкоджень.

Також інспектори з'ясували, що винуватець автопригоди не має права керування, оскільки не досяг відповідного віку. Більше того, у 17-річного "водія" помітили ознаки алкогольного сп'яніння. У присутності його батьків та 2-х свідків він погодився пройти огляд на місці. Драгер показав результат — 0,79 проміле.

Відтак, на юнака інспектори склали ряд адміністративних матеріалів: за спричинення ДТП, за керування у стані алкогольного сп'яніння та за керування особою, яка не має такого права. У цьому випадку, він несе адміністративну відповідальність на загальних підставах, тому подальше рішення прийматиме суд.

02 березня 2019р.

Теги: водій, зіткнення, юнак

Реклама B4

Коментарі

Полісмен 02.03.2019 / 15:37:40


Нетверезий юнак пішки зіткнувся з ВАЗом чи був все-таки за кермом? ;)(запитання стосується заголовку) :)



Слушне зауваження. Внесли правки. Спасибі за акцентування. Адмін


Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
/ 2
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини