На Великоберезнянщині нетверезий водій з'їхав у кювет і втік, покинувши авто

Чотирьох нетверезих водіїв за минулу добу задокументували працівники груп реагування патрульної поліції, а також працівники Управління патрульної поліції Закарпатської області. На мешканців Мукачівщини, Великоберезнянщини та Міжгірщини складені адміністративні протоколи.

На Великоберезнянщині нетверезий водій з'їхав у кювет і втік, покинувши авто

Вчора, 1 березня, працівники групи реагування патрульної поліції Великоберезнянського відділення під час відпрацювання території між смт Великий Березний та селом Руський Мочар виявили транспортний засіб, що з’їхав у кювет. Поліцейські оперативно розшукали порушника безпеки дорожнього руху, який скоїв ДТП. Як з’ясувалося, 24-річний мешканець села Руський Мочар перебував за кермом у нетверезому стані, не впорався з керуванням, з’їхав з дороги, а потім залишив автомобіль. Освідчення на драгері показало результат 1,07 проміле алкоголю в крові водія. На чоловіка склали відповідні адмінматеріали.

Ще одного порушника безпеки дорожнього руху задокументували працівники поліції в смт.Міжгір’я. Водій автомобіля «Peugeot» їхав у нічний час доби без освітлених номерних знаків. Відповідно до лікарського заключення, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. На мешканця Харківської області склали відповідні адмінпротоколи та вилучено водійське посвідчення.

У селі Софія, що на Мукачівщині, працівники групи реагування патрульної поліції склали адмінпротоколи на нетверезого водія трактора. Чоловік не мав водійського посвідчення. Від медосвідчення,у присутності свідків, відмовився.

Складені адмінматеріали працівники поліції передадуть до суду, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/adminprotokoli/za-dobu-zakarpatski-pravooxoronczi-viyavili-chotirox-p-yanix-vodijiv/

02 березня 2019р.

Теги: водій, кювет, авто

НОВИНИ: Кримінал

15:05
/ 3
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 16
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 2
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
» Всі новини