В Ужгороді голови ОСББ, ЖБК, БК зібралися на засідання (ФОТО)

Чергове відкрите засідання Ради голів ОСББ, ЖБК, БК при міському голові провели напередодні в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді голови ОСББ, ЖБК, БК зібралися на засідання (ФОТО)

Розглядали, зокрема, питання укладання договорів з ПрАТ «Закарпаттяобленерго», про приведення об’єму спожитого газу до стандартних умов, про порядок паркування на прибудинковій території у зв’язку з новими державними будівельними нормами, про пожежну безпеку в багатоквартирних будинках тощо.

Представники «Закарпатгазу» Юлія Соколова, Галина Голубка та Наталія Циганин надали інформацію про особливості приведення об’єму спожитого газу в багатоквартирних будинках до стандартних умов, до температури повітря та атмосферного тиску, як того вимагають нормативні акти. Повідомили, що коефіцієнти приведення до цих умов залежать від місця розташування лічильників, типу лічильника та пори року у прив’язці до регіону. Учасники зібрання отримали й відповіді щодо порядку обслуговування внутрішніх та зовнішніх газових мереж у багатоквартирних будинках міста.

Комерційний директор ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Іван Плиска та помічник генерального директора цього підприємства Євген Белей роз’яснили порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання у багатоквартирних будинках, умови укладання договорів на обслуговування. У зв’язку із прийняттям у новій редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги» міськрада направить звернення до державного регулятора ринку комунальних послуг про надання роз’яснення щодо нового порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж у будинках.

Про пожежну безпеку в багатоквартирних будинках поінформував заступник начальника Ужгородського відділення управління ДСНС України в Закарпатській області Віктор Глушеня, повідомив, що згідно з розпорядженням прем’єр-міністра України у 2019 році проводитимуть планові перевірки дотримання мешканцями правил пожежної безпеки в будинках. Розпочнуться вони вже у березні і триватимуть до листопада.

Керівник ліфтового господарства КП «Ужгородліфт» Сергій Сорока ознайомив присутніх із прийнятим рішенням виконкому, яким внесено у складову послуги з управління, внесків на управління послуги з технічного обслуговування ліфтів. Наголосив керівникам ОСББ, управителям багатоквартирних житлових будинків на необхідності до 1 квітня укласти договори на технічне обслуговування ліфтів та передбачити кошти на це.

Координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Закарпатській області Любов Павлович та консультант проекту міжнародної фінансової корпорації Руслан Попітченко розповіли про умови участі у програмі впровадження заходів з енергоефективності у будинках ОСББ за підтримки Фонду енергоефективності, про початок реєстрації на сайті Програми для участі у різних навчальних програмах для ОСББ, ЖБК, що бажають реорганізуватися в ОСББ, та для ініціативних груп мешканців, які бажають створити ОСББ. Найближчим часом проведуть для цього необхідні консультації.

01 березня 2019р.

Теги: голови, засідання

НОВИНИ: Соціо

16:52
/ 1
На Закарпатті ліквідували два канали незаконного переправлення через Тису Фото новина
12:51
/ 2
На Закарпатті затримали трьох порушників біля словацького кордону Фото новина
19:29
/ 1
Війна забрала життя захисника із Королева на Берегівщині Іштвана Густі Фото новина
18:02
На Ужгородщині зупинили нетверезого водія без прав Фото новина
11:17
/ 4
Як ужгородці освячували великодні кошики Фото новина
16:55
/ 1
На війні поліг захисник із Полянської громади Євген Бендас Фото новина
14:33
/ 5
Фіктивний шлюб заради виїзду за кордон викрили на Закарпатті Фото новина
13:06
/ 2
У Мукачеві велосипедист потрапив під колеса автомобіля Фото новина
16:38
/ 1
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
10:32
/ 1
На набережній Незалежності в Ужгороді стартував Великодній ярмарок Фото новина
18:40
/ 2
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 2
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
/ 1
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
» Всі новини