80-річчя Карпатської України відзначатимуть на державному рівні

Уряд схвалив план заходів з відзначення 80-річчя Карпатської України, відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

80-річчя Карпатської України відзначатимуть на державному рівні

До заходів будуть залучені кілька урядових відомств, а центром відзначення пам’ятної дати стане Закарпаття. 15 березня на Меморіальному комплексі «Красне поле» поблизу Хуста пройде велелюдне віче за участі керівництва держави.

Річниці Карпатської України буде приурочено фестиваль «Історія.UA», який вперше відбудеться у Ужгороді. Столиця Карпатської України, м. Хуст зустрічатиме ювілейний Х фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле» і презентуватиме виставу за мотивами п’єси Олександра Гавроша «Останнє танго в Хусті» на сцені Закарпатського обласного театру драми та комедії.

Також заплановано випуск та введення в обіг поштових марок і конвертів з нагоди 80-річчя Карпатської України і проведення спецпогашення. Крім того, історичній даті присвятять виготовлення та випуск ювілейних монет.

До проведення широкої мережі пам’ятних та культурно-просвітницьких заходів будуть залучені вчені-дослідники історичного періоду Карпатської України, громадські діячі, представники української громадськості за кордоном.

Детальний анонс заходів з нагоди 80-річчя Карпатської України буде оприлюднено найближчим часом, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпстької ОДА.

01 березня 2019р.

Теги: відзначення, річниця, Карпатська Україна

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
17:15
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 3
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
» Всі новини