Трьох індійців, що мали намір незаконного потрапити до ЄС, затримали на околицях Великого Березного (ФОТО)

Трьох іноземців, що незаконно перебували у прикордонні, затримали вчора військовослужбовці Чопського загону на околиці селища Великий Березний.

Трьох індійців, що мали намір незаконного потрапити до ЄС, затримали на околицях Великого Березного (ФОТО)

Інформацію про можливу спробу порушення держрубежу на цій ділянці завчасно надали співробітники відділу власної безпеки Західного регіонального управління  Держприкордонслужби. Відтак, вказаний ними напрямок було посилено додатковими прикордонними нарядами, один з яких і виявив правопорушників.

Затримані виявилися громадянами Індії. Під час опитування вони зізналися, що мали намір дістатись країн Європи у пошуках кращої долі. Хоч іноземці мали при собі паспортні документи, їхнє перебування на території України було незаконним, оскільки термін дії віз усіх трьох давно закінчився.

З метою припинення правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності, незаконних мігрантів доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

01 березня 2019р.

Теги: індійці, околиці, група

Коментарі

.юра 02.03.2019 / 18:20:13
що знову встановлюєте особи переправників нелегалів вже писав вам не один раз пишу повторно центр пререправкм нелегалів на бувшому атракціоні біля музичноі школи ген директор каменца іван поправуа валера мастяк іван грідін сирохман той шо причетний до вбивства рогач іван симочко вася майдич шо ще більше треба інформації

Коректор 01.03.2019 / 21:43:12
Великий Березний - Великоберезнянський район. Закарпаття онлайн, перечитуйте свої статті!

Вуву 01.03.2019 / 19:53:48
Но во первих они не англіцкі студенти.
А во вторих не ішли сюди йісти но навірно свататись... Но ошиблися та не тотов дорогою пішли .

*** 01.03.2019 / 13:47:38
Англійські студенти,закінчують вуз і їдуть у Африканські,Азіатські країни,піднімати аграрний бізнес,а ці хлопці,що будуть їсти у сирій Європі!?І у нас нема ,що їсти!

Юра Цибік 01.03.2019 / 13:30:25
Дуже читаво одягнені як на циган, кібо ся в дашо ринтавой вділи підозр б не виникло))))

Вуву 01.03.2019 / 11:09:16
Мужики йшли в циганський табор та збилися з курсу.
Навірно (но не точно) йшли свататися.
Но вот така незадача у них случилась.

Вася 01.03.2019 / 10:50:57
Фотка зроблена біля погран застави. Ви там проходили?

Вуву 01.03.2019 / 10:10:53
А це вже навіть не цікаво.
От якби ви написали ...
Що поліція індійі затримала трьох закарпатських циган що намагалися потрапити до індійі ...
От тоді да .
Це булаб НОВОСТЬ.
А так :-|

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 5
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
» Всі новини