На Закарпатті, на кордоні з Угорщиною затримали дві партії контрабандних сигарет на майже 1 млн грн

Дві спроби незаконного переміщення цигарок з України до Угорщини попередили цієї доби прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса».

На Закарпатті, на кордоні з Угорщиною затримали дві партії контрабандних сигарет на майже 1 млн грн

Проо це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Першим у поле зору правоохоронців потрапив мікроавтобус «Mercedes» польської реєстрації, що прибув учора ввечері на виїзд з України. Під час огляду транспортного засобу, яким керував 33-річний громадянин Молдови, прикордонники помітили підозрілі зміни у його конструктивних порожнинах. Це стало підставою для проведення  поглибленого огляду автомобіля. Під час такої перевірки прикордонний наряд спільно з митниками виявили у передній стійці мікроавтобуса 249 пачок сигарет різних марок. Щоб дістатись контрабандного тютюну, правоохоронцям довелося розібрати стійку.

Як результат, приховані від контролю цигарки та мікроавтобус «Mercedes» 2010 року випуску на загальну суму понад 624 тисячі гривень було вилучено у відповідності до чинного законодавства.

За декілька годин прикордонники затримали ще одну партію контрабандного тютюну. Цього разу 450 пачок сигарет відшукали у мікроавтобусі «Mercedes» української реєстрації, яким керував 22-річний житель Сумщини. Під час прикордонно-митного огляду під заднім сидінням пасажирського відсіку правоохоронці виявили тайник. З метою перевезення тютюну у мікроавтобусі було обладнано подвійне днище. Доступ до нього став можливим після відкручування сидінь та демонтажу декоративної обшивки і плити ДСП, яка слугувала кришкою тайника. Більшість прихованих сигарет були обмотані поліетиленовою плівкою, решта – рівномірно розміщені по периметру днища.

Як і в попередньому випадку, транспортний засіб 2003 року та виявлені у ньому сигарети на загальну суму 287 тисяч гривень у власника вилучили співробітники митниці.

28 лютого 2019р.

Теги: сигарети, контрабанда, Угорщина

НОВИНИ: Кримінал

17:46
У Виноградові господар побив гостя до реанімації Фото новина
17:23
У Тернополі неповнолітній і раніше судимий закарпатці побили чоловіка і відібрали 2 смартфони
13:40
В Ужгороді на хабарі $4 тис. від "ухилянта" затримали прикордонника Фото новина
02:40
/ 4
На Закарпатті затримали сенегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
» Всі новини