В Ужгороді через непорозуміння з приводу угоди власник будівлі та орендар влаштували "розбірки" із застосуванням зброї

На місці події працюють фахівці Ужгородського відділу поліції.

В Ужгороді через непорозуміння з приводу угоди власник будівлі та орендар влаштували "розбірки" із застосуванням зброї

Сьогодні, 26 лютого, близько 10:00, на лінію «102» надійшло повідомлення про незаконне проникнення до закладу громадського харчування в Ужгороді. Йшлося зокрема і про можливу стрілянину на місці події. За викликом виїхали інспектори Управління патрульної поліції Закарпатської області, слідчо-оперативна група та керівництво Ужгородського відділу поліції. 

На місці встановлено, що між власником приміщень, а саме банківською установою,  і орендарем території виник конфлікт. Причина – непорозуміння з приводу укладеної між сторонами угоди. За попередньою інформацією, власники приміщень замінили замки на об’єкті, чим унеможливили для орендаря доступ до приміщень. Внаслідок цього виникла сварка і штовханина. Було викликано охорону, зі сторони якої пролунали постріли.

Станом на тепер на місці працює поліція. Обом сторонам конфлікту наголосили на неприпустимості вчинення порушень громадського порядку та хуліганських дій. Оскільки інцидент носить цивільно-правовий характер, сторонам конфлікту рекомендували звернутися з відповідними заявами до суду, а з приводу пошкодження майна та можливого вчинення хуліганських дій, поліція проводить перевірку, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 лютого 2019р.

Теги: власник, орендар, розбірки, будівля

НОВИНИ: Кримінал

13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
» Всі новини