Найчастіше ці звернення стосуються відсутності в агітаційних матеріалах відомостей про тираж та осіб, відповідальних за їх випуск. Згідно з виборчим законодавством, друковані матеріали повинні містити, зокрема, інформацію про замовника продукції та відомості про установу, що здійснила друк. Інакше це вважається адміністративним правопорушенням, передбаченим статтею 212-13 КУпАП (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).
Усі звернення розглянуті та прийнято відповідні рішення. На правопорушників складено 16 адмінпротоколів. Ці матеріали уже скеровано до суду.
Також область відвідали 3 кандидати у Президенти України. Під час їхніх зустрічей з виборцями поліція забезпечувала охорону громадського порядку. Наразі порушень під час таких зустрічей кандидатів не допущено.
Поліція Закарпаття наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу. Нагадуємо, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
Зокрема, за перешкоджання здійсненню виборчого права (ст.157 Кримінального кодексу України), за неправомірне використання виборчих бюлетенів, фальсифікації під час підрахунку голосів (ст.158 ККУ), за порушення таємниці голосування (ст.159 ККУ) тощо, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.