У Мукачеві визначили заходи щодо проведення профілактичних щеплень

Сьогодні у Мукачівському міськвиконкомі. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Мукачеві визначили заходи щодо проведення профілактичних щеплень

Роботу комісії розпочала керівник відділу охорони здоров’я Любов Мандзич  та проінформувала про стан захворюваності на кір серед населення міста та імунопрофілактики керованих інфекційних захворювань. Особливу увагу звернула на необхідності проведення профілактичних щеплень серед населення міста. 

Протокольним рішенням комісії визначені основні заходи:

Відділу охорони здоров’я спільно з КНП “Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Мукачева”:

розробити додатковий план імунопрофілакти серед дитячого населення на протязі п’яти календарних днів. 

Завершити проведення позапланових профілактичних щеплень дитячого населення в закладах освіти міста Мукачева, відповідно до додаткового плану. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення міста з питань профілактики інфекційних захворювань, у тому числі кору та необхідності проведення профілактичних щеплень. 

Управлінню освіти, молоді та спорту:

після виконання заходів щодо проведення профілактичних щеплень серед дитячого населення, забезпечити виконання ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” в частині щодо відвідування закладів освіти. 

З метою виявлення осіб з ознаками захворювання респіраторними інфекціями та кором і тимчасового недопущення їх до освітнього процесу, організувати проведення медичними працівниками закладів щоденного ранкового огляду учасників освітнього процесу. 

При виявленні ознак захворювання на респіраторної інфекції та кору, забезпечити виконання планів протиепідемічних заходів, розроблених спільно з відділом охорони здоров’я. 

Спільно з медичними працівниками організувати проведення профілактичних щеплень, згідно графіка. 

Прийом дітей до закладів освіти здійснювати тільки за наявності відповідних медичних довідок. 

Відпрацювати процедуру технології дистанційного навчання в індивідуальній формі для здобуття освіти дітьми, у яких відсутні профілактичні щеплення. Враховуючи спад захворюваності на грип та ГРВІ, відповідно до аналізу щодо кількості звернень дітей до лікувальних закладів міста, відновити з 18.02.2019 року навчально-виховний процес в закладах освіти міста Мукачева.

 
15 лютого 2019р.

Теги: заходи, комісія, щеплення

Коментарі

Степан Крук 15.02.2019 / 14:25:23
Хоч в одному місті Закарпаття системно підійшли до вкрай важливої проблеми сьогодення - колективної імунізації населення. Респект!

НОВИНИ: Соціо

18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 9
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
» Всі новини