У готелі в Іршаві викрили двох повій-ужгородок, що мали зустрітися з клієнтами (ФОТО)

За фактом звідництва в поліції розпочато кримінальне провадження.

У готелі в Іршаві викрили двох повій-ужгородок, що мали зустрітися з клієнтами (ФОТО)

Сьогодні, 13 лютого, близько 13:00, під час проведення оперативно-профілактичних заходів працівники Відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Закарпатській області, спільно з працівниками Іршавського відділення поліції зафіксували неправомірні дії в одному з готелів міста Іршава.

Як з’ясували правоохоронці, дві мешканки Ужгорода, віком 21 та 35 років через мережу Інтернет познайомилися з двома чоловіком і запропонували їм зустрітися в готелі Іршави. Обидві жінки займалися наданням інтим-послуг за грошову винагороду. 

Працівники поліції задокументували факт звідництва та  відкрили кримінальне провадження за статтею 302 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти і звідництво), а також склали протокол за статтею 181-1 КУпАП (Проституція), повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

13 лютого 2019р.

Теги: повії, клієнти

Коментарі

Вуву до с.круально - ка 2019-02-14 / 16:29:22
Видать хлопці тепер будуть керуватись ... Процесуально - вагінанальним кодексом ГУНП .

Вуву 2019-02-14 / 16:24:04
Про що я і написав нижче.
Розписок згоди не було.
І якщо самого сексу не було ... То це все одно що судити за крадіжку того хто нічого не вкрав.
А якесь звідництво ... І хто там був звідником ... (Самі поліціанти)!?

Бьодзень 2019-02-14 / 11:18:14
тіпа акт згоди на секаса не оформили?!?! ))))

ужгородець 2019-02-14 / 11:12:35
Все розумію. Дівчата порушили закон і будуть за це відповідати. Але...
У мене питання до хлопців-поліцайтів: по яким критеріям вас у цей відділ набирали? Кого ви там і від кого реально захищаєте?
Як нормальний мужик-боєць може робити у цьому відділі? Чи все ж за критерієм відхилення від природної "орієнтації"?
Ну, зрозуміло би було, якби у цьому "солодкому" відділі ревно працювали самі жінки. Але х... там! Самі гламурні "альфа-самці"(((

Цікаво, як родини цих "бтл-івців" ставляться до роботи цих "чоловіків"?

Вуву 2019-02-14 / 10:24:29
Ці долбонавти забули про закон ... Що дєвчонкі повинні були дати йім розписки.
Якщо вони йім цих розписок не підписали ... То нехай ці поліцішти відсмукчуть в пяного осла.

Вуву 2019-02-14 / 10:19:57
А третя повія - шлюха ...сидить в головному кабінеті в ода.
І всі обласні ку!ви і рангом нижче під нею ходять.

333 2019-02-14 / 08:28:14
Різниці між тими чоловіками і дівчатами ніякої. Перші продалися поліціянтам а другі не мали "свого" кому продалися перші. Можливо ті думали що прийдуть у готель то там їх... а тут навпаки і покликали на "допомогу"... Як кажуть не мали сутенера але після цього можливо хтось із "них" запропонує своє покровительство

Справедливість 2019-02-14 / 07:58:37
Як видно на цьому мудаку висить напис ВБЗПТЛ ГУНП в закарпатській області. То я звертаюсь до вельмишановного Стефанишин Роман Ігорович навчіть Ваших підлеглих що Закарпатська пишеться з ВЕЛИКОЇ букви.

Ваня 2019-02-14 / 07:47:46
Ті двоє чоловіків навірно були поліцейські або засланні від когось щоб комусь чергове звання підвищити або так зване розкриття покращити. Цікаво гроші були проплачені до чи після. Чи може нічого і не було. Можливо в них проблеми з тим... Ганьба таким діям. Зараз по новому закону дівчата можуть сказати що не давали згоду на те чого можливо і не було а їх примусили або щось таке. Краще поліцейські поїхали на трасу де там за гроші є те з чим "борються" але там в них кишка тонка бо там є "свої" кришувальники.

Вася 2019-02-13 / 23:24:18
Злодiйiв ловiть а не шалав!!!

вуйко з полонини 2019-02-13 / 20:59:14
Я не находжу слів,щоб сказати своє фе-люди проплатили готель,хочуть потрахатись по згоді-ну яке ваше до цього діло-у поліції нема чим зайнятись???ну так я вам підскажу-займіться зековською мафією,яка обзвонює ужгородців з телефонів оператора інтертелеком(прямий міський номер-в них тільки контракт-вияти власника дуже просто)і шахрайством виманюють у людей гроші(я в лікарні,я попав в автоаварію і т.д.-треба гроші)

Іван Франко 2019-02-13 / 20:49:02
Чорна то не оноковська??

Мирон 2019-02-13 / 19:07:19
У дівчат не було сутенера в поліції, от і попались

Степан Крук -Копча 2019-02-13 / 19:04:13
Факту торгівлі людьми нема, є факт торгівлі незначною частиною цих людей

Вітя 2019-02-13 / 18:38:15
Зайшли на чужу теритоію. Конкуренція.

Копча 2019-02-13 / 18:18:22
А де ж тут торгівля людьми?

НОВИНИ: Кримінал

14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті