На території закарпатських Берегівщини та Виноградівщини з моменту припинення аналогового мовлення відсутні всі українські телеканали

У цифровому мовленні стандарту DVB-T2, на який нещодавно перейшла Україна, на території Берегівського та Виноградівського районів Закарпатської області відсутні передачі всіх 30 українських телеканалів

Золтан Кулін
Золтан Кулін

Про це в інтерв'ю з Олександром Герешком повідомив керівник телеканалу "21 Ужгород" ("21 Ungvár") Золтан Кулін.

З його слів, по всій території України працює монопольний провайдер такого мовлення – компанія "Зеонбуд". Невідомо з яких причин при розбудові своєї мережі в Закарпатті вона не передбачила встановлення телевізійних веж у Берегівському та Виноградівському районах. Тому наразі тут неможливо подивитися передачі всіх 30 українських телеканалів. Іншими словами, райони компактного проживання угорців абсолютно не покриті українським телемовленням.

Золтан Кулін запитує – як угорцям вчити українську мову, якщо вони вже довгий час, з моменту припинення аналогового мовлення, живуть в іноземному інформаційному просторі?

Пан Золтан звернувся з відповідним листом до регулятора – Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Тепер готується лист голові уряду Володимиру Гройсману. Закарпатці просять встановити додаткові телевізійні вежі і дати доступ районам до українського телебачення.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, ще минулої зими екс-голова Закарпатської ОДА періоду президентства Віктора Януковича, екс-лідер закарпатських "регіоналів", а нині очільник "Опозиційного блоку на Закарпатті Олександр Ледида продав 50% "21 каналу" угорцям, які посилюють інформаційний вплив на Закарпатті.

13 лютого 2019р.

Теги: телебачення, Кулін

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
» Всі новини