До Дня закоханих ужгородцям пропонують на площі Петефі полюбити депутатів

До Дня закоханих Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" пропонує громадянам полюбити депутатів місцевої ради Всеукраїнської акції "Полюби депутата свого міста".

До Дня закоханих ужгородцям пропонують на площі Петефі полюбити депутатів

"Депутати перш за все люди, і їх є за що любити. Акція націлена на налагодження діалогу між громадянами й депутатами місцевих рад та інформування жителів міст про те, як вони можуть звертатися до обранців, чим допомагати в роботі. Депутат місцевої ради працює на громадських засадах і часто не може знати про всі проблеми в мікрорайоні чи місті. Тому, ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” пропонує поінформувати обранця та полюбити свого депутата!", - інформують організатори.

ДАТА:  14 лютого 2019 року

МІСЦЕ: площа Петефі (сквер)

ЧАС: 12:00-13:00 

В рамках акції на полотні, що поділене на 2 частини, громадяни мають написати: на одній половині, за що вони люблять депутатів місцевої ради, а на іншій - за що б любили їх ще дужче.

Після цього кожен охочий може ознайомитися зі списком депутатів і в разі потреби написати звернення, доручення чи пропозицію щодо покращення життя в місті. Список депутатів і приклад звернення можна взяти в координатора “Активної Громади” від Інституту “Республіка”.

Як повідомляють організатори заходу, активісти також надіслали запрошення долучитися до акції депутатам, аби вони могли прийти поспілкуватися з громадянами і дізнатися, за що ж їх люблять.

Примітка. Акція, організована громадською організацією “ВГО “Інститут “Республіка”, проводиться з інформаційно-просвітницькою метою. Ми аполітичні, і не підтримуємо політичні сили чи кандидатів. Термін “полюбити” вживається в контексті - стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, звертатися до обранців і допомагати у вирішенні важливих для міста питань.

11 лютого 2019р.

Теги: депутат, любов

Коментарі

::::::: 12.02.2019 / 09:57:07
Це ЦИНІЗМ!Цих ДЕПУТАТІВ(крім 5-6 чол-шо нормальні..Майстренко і др)-того БАБИДОРИЧА, Полтавцеву,ВОЛОШИНА,кримінальників Пономарьова,Прозора і др?

Степан Крук -гы гы 11.02.2019 / 14:10:51
Ні! Розповсюдження парнографії карається законом

гы гы 11.02.2019 / 10:39:29
фотки будуть?

Степан Крук 11.02.2019 / 10:20:39
Якщо полюбити в прямому розумінні слова,то нехай стають в позу Zю!!!(((

НОВИНИ: Соціо

16:21
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:43
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
15:30
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 1
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
16:50
/ 2
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
/ 2
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
» Всі новини