Москаль стверджує, що вантажівки під час розбійного нападу на Іршавщині "віджали" члени організації "Доста" Павла Павлова (ФОТО)

Голова облдержадміністрації звертається до керівництва Головного управління Нацполіції в Закарпатській області із закликом діяти максимально жорстко зі злочинцями, котрі, прикриваючись членством у громадських організаціях, займаються відвертим криміналом – рекетом і розбійними нападами.

Москаль стверджує, що вантажівки під час розбійного нападу на Іршавщині "віджали" члени організації "Доста" Павла Павлова (ФОТО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 8 лютого у Білках на Іршавщині невідомі чоловіки, погрожуючи насильством, заволоділи двома ЗІЛами автозаправочної станції. Нападники змусили водіїв, погрожуючи пістолетом, відігнати машини на територію колишнього колгоспу, де зачинили в ангарі. Також невідомі відібрали грошові кошти в сумі 400 гривень від одного з водіїв. 

За підозрою в скоєнні розбійного нападу затримали чотирьох осіб. Це 31-річний житель села Арданово, 30-річний житель села Дешковиця, 35-річний та 29-річний  жителі села Білки Іршавського району. Один із фігурантів справи – раніше судимий, ще двоє перебувають під слідством за скоєння злочинів. Усі четверо належать до одного з громадських об’єднань області. Поліція розпочала за даним фактом кримінальні провадження за ст.187 (Розбій), ст.289 (Незаконне заволодіння транспортними засобами), ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. Фігурантів кримінального провадження затримано в порядку ст.208 КПК України й взято під варту. Слідство у справі триває.  

Як стверджує голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, два автомобілі з деревиною, погрожуючи зброєю, побивши водіїв та відібравши від них гроші, здійснили четверо мешканців Іршавщини, в тому числі лідер районної громадської організації «Доста». 

09 лютого 2019р.

Теги: вантажівки, Доста, Павло Павлов

Коментарі

Степан Крук 2019-02-11 / 08:39:09
Безперечно, Павлов - нікчема! Але чого вартують ті, котрі вбачають в ньому лідера?!

АнтиДОСТА 2019-02-10 / 21:38:25
Повністю згоден з коментом Патріота. Це чиста правда.Павлов -це бикота, як він каже тракторист, якиф зрозумів що можна все робити безкарно якщо озброїтись толпою ссикунів і камерами, але не врахував той момент, що рано чи пізно терпець всім урветься. Всі його протиправні діяння вилізуть наружу, і крим.справа за вбивство пенсіонера в тому числі. Невже ця нероба (Павлов) думає що буде жити й надалі чинити свої діяння безкарно.Хлопче, пора відповідати за все.

Іван 2019-02-10 / 18:38:05
Рішення для негодяів: Пуля Дура!

Степан Крук -Патріоту 2019-02-10 / 12:46:44
Якось потрапив мені на очі в ФБ пост Павлова. Він скаржиться на своїх членів ( маю на увазі членів організаці "Доста", а не тих, що Ви подумали), бо ті члени гроші на розтаможку "євроблях" знайшли, а коли треба робити "благодійні внески" в організацію,то вічно в них грошей нема. Для Павлова "Доста" - це один із способів заробити собі гроші на життя.

Патріот 2019-02-10 / 12:32:36
Схема Павлова як він зробив щоб йому платили:
1) спочатку робиться наїзд на чиновника (н-д на Губченка з виконавчої служби, директора лісгоспу і т.д.) відкриваються кримінальні справи через н-д Ступак Ларису , робиться шоу з великою кількістю осіб і все викладається на фб. А потім починається договорняк. Губченко в супереч закону виділяє через свою ручну комісію безкоштовно павлову автомобіль і не один, різний товар який конфіскувала митниця на кордоні і це все на благодійний фонд або ГО який можна зареєструвати на протязі години в юстиції.
Так само з так званими "лівими" АЗС,- спочатку робить на них наїзд ,шоу з декількома "активістами", потім дають йому... 300літрів безкоштовно отримує на місяць , а потім його вимога що ще треба добавити до 500 літрів. Не дали,- знову шоу.
Крім того так само прибивав лісгоспи та підприємців які займаються лісом. Ловив грузовики з "сумнівною" деревиною, відкривав через Ступак Л.В. кримінальні справи , і...вимагав гроші від тих хто віз деревину і від того лісгоспу хто видав "сумнівну" деревину.
Чим павлов не герой ?

до справедливості 2019-02-10 / 12:27:56
Бо там єзиск багатьом і губернатору тоже-чорний нал у карман! інакше дідо би іхдостав,кричав на пресу,доставав Киів і т.д.

Справедливість 2019-02-10 / 12:14:01
А чому голова ЗакарпатськоЇ ОЗУ пан Москаль не звернеться до силових відомств про незаконні розташування заправочних станцій та ігрових закладів на території Закарпатської області. Коли в країні йде війна з окупантами РФ., то куди спрямовуються виручені кошти, і на які потреби.

Степан Крук - Мі мі 2019-02-10 / 11:53:21
Ура! Мета досягнена! Бидло я дістав...

Мі мі 2019-02-10 / 11:34:05


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2019-02-10 / 10:16:34
Дивно, що з приводу кричущої, маштабної корупції та відверто бандитського захоплення нерухомості, памяток архітектури в обласному центрі з боку Волошина жодного коментаря Москаля нема. А мав би бути! Адже в корупційній схемі Волошина задіяні працівники правоохоронних органів, представників влади. Виходить, що і Москаля пов"язав волошинський спрут! А тут якийсь Павлов котрий, на думку Москаля, заслуговує уваги голови ОДА?! Комічно це все і трагічно... Але батіг на кінці лускає- кожному воздасться по-заслугах його!

Справедливість 2019-02-10 / 09:21:05
То не губернатор Москаль то наша Закарпатська біда - організатор ОЗУ! Та паскуда з того часу як перебралась на Закарпаття підімяла всі силові відомства під себе із того часу все пішло не так. Але скоро ми його запитаємо що воно зробили для Закарпатців.

Юрій 2019-02-10 / 09:06:03
Повністю підтримую Степана Крука!Тепер правоохоронцям,хоч і запізніло, необхідно розслідувати і дати належну правову оцінку всім тим бандитським діям.Павлов по житті бандит,а бандит має сидіти в тюрьмі!

Степан Крук 2019-02-10 / 08:52:26
Оцініть рівень "губернатора" Москаля, котрий коментує рядовий злочин і тим самим опускається до рівня нікчеми Павлова. Воістину "стратег" та "реформатор" править Закарпаттям!!!

До ??? 2019-02-09 / 23:22:06
Який то догадливий! Так точно,то все автодор і фірми-прокладки...А тут ще Доста ходить каждий день...можуть хлопці щось лишньоє учути

??? 2019-02-09 / 21:16:31
Шо, Павлов випадково добрався до бізнесу Москаля?

Степан Крук 2019-02-09 / 20:57:05
Що Москаль посіяв,те він і пожав! Бидлобанда під назвою "Доста" вже кілька років орудує в краї. Вона постійно здійснює протиправні дії: перекриття кордонів, доріг міжнародного значення, вчиняє відверті хуліганські ді, непокору представникам влади тощо. А Москаль весь цей час вів незрозумілі перемовини із анархістами та сприяв їм.

добромільський 2019-02-09 / 20:38:36
організація доста рішила отобрати ут заступника іршавської поліції юрка бізнес бо дриварі лише йому носять .Та сих жаба давить ош зам із берегова май розумний.
слава україні.

Копча 2019-02-09 / 18:45:39
Якщо уважно глянути на четверте фото з кінця то особа видасться схожа на офіцера ЗСУ Петра Горзова

.... 2019-02-09 / 18:11:23
Перший після машин то представник ГО Доста - пусте хуєпутало!!!! В принципі і інші персонажі там зброд іршавського району

Анонім 2019-02-09 / 17:35:52
Замість того щоб навести порядок із дорогами Москаль знову почав займатися самопіаром

НОВИНИ: Кримінал

12:44
/ 1
На митниці на Закарпатті через вагову невідповідність вилучено засоби для виробництва електроджгутів
12:39
На березі Тиси на Закарпатті виявили 6 пакунків сигарет, а відтак затримали контрабандиста у гідрокостюмі
12:21
Обставини отруєння дівчинки кокаїном у Мукачеві з'ясовуватимуть в рамках кримінального провадження
07:50
/ 1
У Мукачівській лікарні в крові 13-річної дівчинки з важким алкогольним отруєнням виявили кокаїн
06:57
Найменше земель у минулому році повернули державі на Закарпатті (ІНФОГРАФІКА)
16:27
Пенсіонера, котрий на Великоберезнянщині з ревнощів убив дружину, госпіталізували до психіатричної лікарні
15:14
/ 1
У будинку мешканця Великого Березного в ході обшуку вилучили пристрій для куріння наркосировини і таблетки
11:43
В Ужгороді затримали пасажира таксі, що погрожував водію пістолетом
11:34
10 діб арешту присудив суд контрабандистам-"водолазам", спійманим на Закарпатті
11:18
/ 1
В Ужгороді на стінах будинків наркоділки залишають надписи зі своїми "контактами"
11:10
На Виноградівщині нетверезий водій за кермом Меrсеdеs Sрrіntеr з'їхав у кювет і перекинувся на дах
10:12
Під час обшуку в оселі фігуранта кримінального провадження в Ужгороді виявили наркотики та пістолет
09:12
Через 400 пачок сигарет у тайнику авта в українця на Закарпатті на митниці конфіскували Mercedes Sprinter
06:19
У МП "Малий Березний" в запасці MERCEDES-а знайшли 380 пачок прихованих сигарет
18:07
Для мешканки Сваляви, що виготовила понад 4 кг марихуани, просять реальне покарання замість призначеного умовного
17:23
На Закарпатті вилучено партію контрафактних сигарет вартістю 885 тис грн
17:13
Пасажир BMW 530 намагався завезти з-за кордону на Закарпатті мисливський арбалет
13:33
/ 1
На Рахівщині група контрабандистів, попри постріли, утекла від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
11:51
/ 2
На Воловеччині затримали МАN із деревиною з невідповідною документацією
10:31
/ 4
На Закарпатті, зреагувавши на шум двигуна, затримали гексакоптер, а відтак знайшли покинуті "Мітцубісі Паджеро" і 4 пакунки сигарет
07:07
/ 2
З початку року на Закарпатті вже вкрадено 104 велосипеди
20:37
/ 2
Прокуратура апелює "умовне" засудження наркоторговця з Мукачева
18:07
"Віконно-дверному" шахраю, який виманював у закарпатців гроші, затверджено додаткове обвинувачення
17:08
На Закарпатті затримали "тютюнового" контрабандиста і полишені сигарети, драбину й човен
13:16
В Ужгороді під час гасіння пожежі сухостою виявили тіло людини