Із Америки екстрадували закарпатця, котрий 2,5 роки перебував у розшуку після вчинення ДТП, в якій загинула дитина (ФОТО)

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління спільно з працівниками карного розшуку поліції Закарпаття, відділу Інтерполу та бійцями спецпідрозділу КОРД затримали 31-річного жителя селища Королево, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 ККУ (порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Із Америки екстрадували закарпатця, котрий 2,5 роки перебував у розшуку після вчинення ДТП, в якій загинула дитина (ФОТО)

Цей чоловік у червні 2015 року у місті Виноградово скоїв дорожньо-транспортну пригоду. Будучи за кермом автомобіля OPEL Combo, водій виїхав на смугу зустрічну руху, внаслідок чого допустив зіткнення із автомобілем «Mercedes-Benz-Sprinter» під керуванням мешканця села Вишково Хустського району. 

Від удару «Mercedes-Benz-Sprinter» перекинувся на дах. Внаслідок автопригоди травми отримали водій, його дружина та син. 7-річний хлопчик, внаслідок отриманих травм того ж дня помер в лікарні. 

Винуватець автопригоди після скоєння ДТП зник. В ході розслідування цієї справи було встановлено, що чоловік вилетів до країни Сполучених Штатів Америки, його оголосили у міжнародний розшук. Чоловіка затримала американська поліція, яка повідомила про депортацію українських колег. 

На підставі ухвали слідчого судді чоловіка затримали у аеропорту Бориспіль. Виноградівський районний суд обрав чоловіку, підозрюваному у злочині, міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування у справі триває. За скоєне фігуранту справи згідно санкції статті загрожує позбавлення волі строком до восьми років з позбавленням права керувати транспортним засобом, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

07 лютого 2019р.

Теги: затримання, розшук, екстрадиція, дитина

Коментарі

До випадкового читача. 2019-02-09 / 14:01:29
Я чув ,що робили з свідками, котрі хотіли захистити не винного. І ви не знаєте чого він "втік".Так це було не правильно, але у нього виходу іншого не було. (Може ви вже зрозуміли чому!!!) Щодо коштів на Америку, наскільки я чув у нього вже були до аварії документи. І якщо у нього були кошти на Америку це не означає що у нього ще був мільйон. Я ніхто для них і не зацікавлений ні в чому. Просто коли людина знає правду і читає цю брехню та як може промовчати. Я цікавився цією аварією для себе,тому знаю багато. Бо бачив яка не справедливість відбувалася. Як думаєте хто зробив цю клоунаду брехливу?! А за те що "втік" уже відповів. Знаєте, мені дуже шкода ту сім'ю котра втратила дитину,і нікому не бажаю такого горя. Бо це саме страшне, коли батьки втрачають дітей. Але має бути якась справедливість. Так у водія заклинив руль, розумієте, що це??? Ви бачили де була аварія?
Так він не добре зробив що виїхав за кордон, але іншого вибору у нього не було(Не хочу писати чому,може здогадаєтесь все ж таки) але у смерті дитинки він не винуватий. Може якби дитина сиділа правильно у машині,як це має бути,то може б був живий хлопчик. Бо він випав з вікна котре було відкрите і лише так на нього впав мікроавтобус. Я не роблю повністю винну ту сім'ю, але і вони б могли вже зрозуміти,що не лише водій опеля винуватий. Він не спеціально аварію зробив. А ви ставили себе на місце батьків або водія опеля??? Наприклад я так, тому розумію, що пишу. Як би був винний повністю водій я б тут не коментував. Хочете вірте хочете ні. Ваша справа. Так, я розумію, людей обурило те, що він виїхав за кордон. Але дізнайтеся причину, потім коментуйте.

Випадковий читач. 2019-02-09 / 12:55:54
Прошу вибачення, але цікавість до захисників даного чоловіка. Якщо не помиляюсь втеча від відповідальності прирівнюється до визнання вини! Так я розумію і це думка більшості людей. Чи це в суб’єкта спрацював інстинкт самозбереження. Неодноразово чув від колег і просто знайомих які їздять в Америку що це не дешеве задоволення квиток, та віза, яку отримати ох як важко. З цього припускаю що даний суб’єкт володіє коштами які задовольнили ці потреби. Тепер від вас захисники, якщо ви бачили інцидент ДТП то ваші аргументи повинні були б заслухані в суді. Або якщо ні не заслухані з цього робимо висновок що ви зацікавлена сторона. Також можна припустити це що ви зацікавлена сторона або навіть родич даного суб’єкта бо у відкритій формі говорите про його не виновність. А ще знаєте, яка б ваша булаб реакція якби горе таке у вас сталось і ви винних робите сімю потерпілих які рухались зі слів статті по своїй смузі. Перепрошую, якщо когось образив своїми думками і судденнями.

5665655555 2019-02-09 / 00:00:46
І я був проїздним!!!
Тож знаю, що він не винуватий був!!!
Нехай ті розплачують, хто дійсно винен!!!
А то чувака, вбивцем називають, хотя він не винен!
А мене таке вбиває!!!!
Люди угомоніться!!!! Боком вийде.......
Не пишіт того чого не знаєте!!!!
Зарубайте собі на носі.....

1111 2019-02-08 / 22:54:21
Покажи де я тобі угрожав? Я тебе вообще незнаю і знати не хочу. " Ви ще увидите свого Бога"- не ти писав? Та Хто кому угрожає?!!!Слідкуй за тим, що пишеш. Ми всі "свого" Бога увидиме,як ти так і я так і всі люди. Кожен собі "хозяїн". Якби написали правду я б нічого не написав. А я був свідком, простим "перехожим". Тому знаю, що пишу.

566565555 2019-02-08 / 22:40:01
А ти угрожаєш мені?????
Знаєш, мені розказувати не треба!!!!
Я сам собі хозаїн......
А ти мені і в сраці не уперся....

1111 2019-02-08 / 21:10:39
Так само як і ви.... І не треба мені угрожати....

566565555 2019-02-08 / 20:56:47
Ви іщи увидите свого Бога.....
Пизді ти не міхи носити.....

1111 2019-02-08 / 12:18:44
Правильно, як нам Бог суддя, так і Вам і іншим.

До захисників не винного 2019-02-08 / 12:11:29
Бог вам суддя

1111 2019-02-08 / 11:35:59
До черепані. Бо пишете всяку х... та мушу відповідати. Ідіть ви під суд та почуєте правду. Ніколи не знаєте, що вас чекає у майбутньому, що у вас може статися завтра...

Один до черепаня 2019-02-08 / 11:29:05
Іди лиш ти розумнику не королівський поузнавай правду та потім пиши коменти. А якщо ти " продажний" та флаг ти у руки. Видно звідки ветер віє.

черепаня до 1111 2019-02-08 / 11:17:05
ви вже три рази писали ош не будете писати)))))

не розказуйте тут дурниць, королівські люди все майрозумні хочуть бути.....

можете ініціативну групу зібрати і під судом хоть ночувати, закон того не забороняє

1111 2019-02-08 / 10:53:21
До черепані. Справді? А ви були на місті аварії, ви знаєте, що там було? В кого більше грошей той і виграв. Коли сталася аварія,всі бачили,що у машині руль заклинив... Її не можна було заглушити...Коли їхали з Ужгорода слідчі по дорозі їм поступив звонок,що вони мають зробити все для того, щоб машина була робоча і що не винний чоловік має бути винний. Про що ще тут можна говорити. А руль у будь кого може заклинити,когось пронесе, а когось ні... І не вам розказувати,що правильно, а що ні. Я впевнений, що як би ви або ваші родичі, не дай Бог, попали у таку ситуацію, говорили б інакше... не знаєте не пишіть. Ви не знаєте всього. Розумійте, Як хочете...На цьому все.

черепаня до 1111 2019-02-08 / 10:13:38
і хто вам забороняє зараз захищати даного "невиновнова" в суді!?!?!? Суд наш гуманний, як ви самі казали ош гроші рішають все.......
Були гроші на америку будуть і на корупцію......

черепаня до 1111 2019-02-08 / 10:11:12
вот іменно, просто нич не пиши!!!!!!!

1111 2019-02-08 / 09:21:19
До черепані... багато би писати, но я не хочу. За те що "втік" відповів уже... У нашій країні нема справедливості. У нашій країні грають велику роль гроші, хто більше дасть той і виграв...родичі у прокуратурі і по всюду....Ви всі багато чого не знаєте, тому краще не писати дурниці...

черепаня до 1111 2019-02-08 / 08:22:26
для чого було тікати??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

1111 2019-02-07 / 22:06:05
До рем...Ви просто всього не знаєте. А я писати вже не буду. Правда в тому, що стаття не правдива. І не знаючи всього, не треба коментувати.

рем 2019-02-07 / 21:42:51
Втеча до США - це і є визнання злочинцем своєї вини.

1111 2019-02-07 / 21:15:56
До 2222 як би був вбивця не захищав би. Почитай ще раз. Дибіла в дзеркалі побачиш.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича