Із Америки екстрадували закарпатця, котрий 2,5 роки перебував у розшуку після вчинення ДТП, в якій загинула дитина (ФОТО)

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління спільно з працівниками карного розшуку поліції Закарпаття, відділу Інтерполу та бійцями спецпідрозділу КОРД затримали 31-річного жителя селища Королево, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 ККУ (порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Із Америки екстрадували закарпатця, котрий 2,5 роки перебував у розшуку після вчинення ДТП, в якій загинула дитина (ФОТО)

Цей чоловік у червні 2015 року у місті Виноградово скоїв дорожньо-транспортну пригоду. Будучи за кермом автомобіля OPEL Combo, водій виїхав на смугу зустрічну руху, внаслідок чого допустив зіткнення із автомобілем «Mercedes-Benz-Sprinter» під керуванням мешканця села Вишково Хустського району. 

Від удару «Mercedes-Benz-Sprinter» перекинувся на дах. Внаслідок автопригоди травми отримали водій, його дружина та син. 7-річний хлопчик, внаслідок отриманих травм того ж дня помер в лікарні. 

Винуватець автопригоди після скоєння ДТП зник. В ході розслідування цієї справи було встановлено, що чоловік вилетів до країни Сполучених Штатів Америки, його оголосили у міжнародний розшук. Чоловіка затримала американська поліція, яка повідомила про депортацію українських колег. 

На підставі ухвали слідчого судді чоловіка затримали у аеропорту Бориспіль. Виноградівський районний суд обрав чоловіку, підозрюваному у злочині, міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування у справі триває. За скоєне фігуранту справи згідно санкції статті загрожує позбавлення волі строком до восьми років з позбавленням права керувати транспортним засобом, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

07 лютого 2019р.

Теги: затримання, розшук, екстрадиція, дитина

Коментарі

До випадкового читача. 2019-02-09 / 14:01:29
Я чув ,що робили з свідками, котрі хотіли захистити не винного. І ви не знаєте чого він "втік".Так це було не правильно, але у нього виходу іншого не було. (Може ви вже зрозуміли чому!!!) Щодо коштів на Америку, наскільки я чув у нього вже були до аварії документи. І якщо у нього були кошти на Америку це не означає що у нього ще був мільйон. Я ніхто для них і не зацікавлений ні в чому. Просто коли людина знає правду і читає цю брехню та як може промовчати. Я цікавився цією аварією для себе,тому знаю багато. Бо бачив яка не справедливість відбувалася. Як думаєте хто зробив цю клоунаду брехливу?! А за те що "втік" уже відповів. Знаєте, мені дуже шкода ту сім'ю котра втратила дитину,і нікому не бажаю такого горя. Бо це саме страшне, коли батьки втрачають дітей. Але має бути якась справедливість. Так у водія заклинив руль, розумієте, що це??? Ви бачили де була аварія?
Так він не добре зробив що виїхав за кордон, але іншого вибору у нього не було(Не хочу писати чому,може здогадаєтесь все ж таки) але у смерті дитинки він не винуватий. Може якби дитина сиділа правильно у машині,як це має бути,то може б був живий хлопчик. Бо він випав з вікна котре було відкрите і лише так на нього впав мікроавтобус. Я не роблю повністю винну ту сім'ю, але і вони б могли вже зрозуміти,що не лише водій опеля винуватий. Він не спеціально аварію зробив. А ви ставили себе на місце батьків або водія опеля??? Наприклад я так, тому розумію, що пишу. Як би був винний повністю водій я б тут не коментував. Хочете вірте хочете ні. Ваша справа. Так, я розумію, людей обурило те, що він виїхав за кордон. Але дізнайтеся причину, потім коментуйте.

Випадковий читач. 2019-02-09 / 12:55:54
Прошу вибачення, але цікавість до захисників даного чоловіка. Якщо не помиляюсь втеча від відповідальності прирівнюється до визнання вини! Так я розумію і це думка більшості людей. Чи це в суб’єкта спрацював інстинкт самозбереження. Неодноразово чув від колег і просто знайомих які їздять в Америку що це не дешеве задоволення квиток, та віза, яку отримати ох як важко. З цього припускаю що даний суб’єкт володіє коштами які задовольнили ці потреби. Тепер від вас захисники, якщо ви бачили інцидент ДТП то ваші аргументи повинні були б заслухані в суді. Або якщо ні не заслухані з цього робимо висновок що ви зацікавлена сторона. Також можна припустити це що ви зацікавлена сторона або навіть родич даного суб’єкта бо у відкритій формі говорите про його не виновність. А ще знаєте, яка б ваша булаб реакція якби горе таке у вас сталось і ви винних робите сімю потерпілих які рухались зі слів статті по своїй смузі. Перепрошую, якщо когось образив своїми думками і судденнями.

5665655555 2019-02-09 / 00:00:46
І я був проїздним!!!
Тож знаю, що він не винуватий був!!!
Нехай ті розплачують, хто дійсно винен!!!
А то чувака, вбивцем називають, хотя він не винен!
А мене таке вбиває!!!!
Люди угомоніться!!!! Боком вийде.......
Не пишіт того чого не знаєте!!!!
Зарубайте собі на носі.....

1111 2019-02-08 / 22:54:21
Покажи де я тобі угрожав? Я тебе вообще незнаю і знати не хочу. " Ви ще увидите свого Бога"- не ти писав? Та Хто кому угрожає?!!!Слідкуй за тим, що пишеш. Ми всі "свого" Бога увидиме,як ти так і я так і всі люди. Кожен собі "хозяїн". Якби написали правду я б нічого не написав. А я був свідком, простим "перехожим". Тому знаю, що пишу.

566565555 2019-02-08 / 22:40:01
А ти угрожаєш мені?????
Знаєш, мені розказувати не треба!!!!
Я сам собі хозаїн......
А ти мені і в сраці не уперся....

1111 2019-02-08 / 21:10:39
Так само як і ви.... І не треба мені угрожати....

566565555 2019-02-08 / 20:56:47
Ви іщи увидите свого Бога.....
Пизді ти не міхи носити.....

1111 2019-02-08 / 12:18:44
Правильно, як нам Бог суддя, так і Вам і іншим.

До захисників не винного 2019-02-08 / 12:11:29
Бог вам суддя

1111 2019-02-08 / 11:35:59
До черепані. Бо пишете всяку х... та мушу відповідати. Ідіть ви під суд та почуєте правду. Ніколи не знаєте, що вас чекає у майбутньому, що у вас може статися завтра...

Один до черепаня 2019-02-08 / 11:29:05
Іди лиш ти розумнику не королівський поузнавай правду та потім пиши коменти. А якщо ти " продажний" та флаг ти у руки. Видно звідки ветер віє.

черепаня до 1111 2019-02-08 / 11:17:05
ви вже три рази писали ош не будете писати)))))

не розказуйте тут дурниць, королівські люди все майрозумні хочуть бути.....

можете ініціативну групу зібрати і під судом хоть ночувати, закон того не забороняє

1111 2019-02-08 / 10:53:21
До черепані. Справді? А ви були на місті аварії, ви знаєте, що там було? В кого більше грошей той і виграв. Коли сталася аварія,всі бачили,що у машині руль заклинив... Її не можна було заглушити...Коли їхали з Ужгорода слідчі по дорозі їм поступив звонок,що вони мають зробити все для того, щоб машина була робоча і що не винний чоловік має бути винний. Про що ще тут можна говорити. А руль у будь кого може заклинити,когось пронесе, а когось ні... І не вам розказувати,що правильно, а що ні. Я впевнений, що як би ви або ваші родичі, не дай Бог, попали у таку ситуацію, говорили б інакше... не знаєте не пишіть. Ви не знаєте всього. Розумійте, Як хочете...На цьому все.

черепаня до 1111 2019-02-08 / 10:13:38
і хто вам забороняє зараз захищати даного "невиновнова" в суді!?!?!? Суд наш гуманний, як ви самі казали ош гроші рішають все.......
Були гроші на америку будуть і на корупцію......

черепаня до 1111 2019-02-08 / 10:11:12
вот іменно, просто нич не пиши!!!!!!!

1111 2019-02-08 / 09:21:19
До черепані... багато би писати, но я не хочу. За те що "втік" відповів уже... У нашій країні нема справедливості. У нашій країні грають велику роль гроші, хто більше дасть той і виграв...родичі у прокуратурі і по всюду....Ви всі багато чого не знаєте, тому краще не писати дурниці...

черепаня до 1111 2019-02-08 / 08:22:26
для чого було тікати??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

1111 2019-02-07 / 22:06:05
До рем...Ви просто всього не знаєте. А я писати вже не буду. Правда в тому, що стаття не правдива. І не знаючи всього, не треба коментувати.

рем 2019-02-07 / 21:42:51
Втеча до США - це і є визнання злочинцем своєї вини.

1111 2019-02-07 / 21:15:56
До 2222 як би був вбивця не захищав би. Почитай ще раз. Дибіла в дзеркалі побачиш.

НОВИНИ: Кримінал

08:22
На митному посту "Ужгород" вилучили 478 пачок сигарет в запасних колесах ВАЗ 21101 і Volkswagen-а
21:46
/ 5
Прокуратура підтвердила факт затримання на хабарі в €300 завідуючого реанімаційного відділу Рахівської ЦРЛ
16:01
На Берегівщині чоловіка за серію крадіжок та замах на грабіж засуджено до 5,5 років ув’язнення
15:49
Імовірною причиною ранкової аварії на в’їзді в Мукачево міг стати епілептичний напад у водія легковика
14:33
/ 12
У Рахові затримали заввідділом лікарні, що вимагав 300 євро хабара за перебування в реанімації хворої, що знаходиться в комі
13:45
/ 1
Під час санкціонованих обшуків у помешканнях закарпатців знайшли марихуану, мак, амфетамін та набої
12:05
В Ужгороді затримали трьох імовірних грабіжників
11:53
Ужгородець, вдаривши мешканця Кривої по голові, відібрав у нього гроші
10:55
У Тячеві п'яний юнак без водійського посвідчення врізався на Fоrd Fосus в електроопору й утік
08:00
На Закарпатті в "Мерседесі" львів’янина виявили тайники з контрабандними сигаретами
07:46
На столичному вокзалі на крадіжці гаманця затримали двох закарпаток
06:47
Неподалік Чопа прикордонники затримали крадіїв кабелю
02:18
У Воловці "п'яний" Volkswagen врізався у віз і втік
21:09
В Ужгороді розшукують тягача вантажівки, що вночі пошкодив припарковану "Мазду"
16:22
Справу закарпатця, котрий переховувався в США після смертельної ДТП у Виноградові, скерували до суду
14:13
/ 1
В Ужгороді п'янючий водій ВАЗу, виїхавши на зустрічну, зіткнувся з Ауді й, поїхавши далі, зупинився в кущах
13:05
/ 1
Закарпатський апеляційний суд відпустив на поруки командира 69-го батальйону ЗСУ Петра Горзова
10:44
У мешканця Ужгорода вилучили близько 50 г марихуани
16:46
В Ужгорді п'яний водій БМВ врізався у припаркований на узбіччі "Фольксваген"
12:55
В Ужгороді затримали групу ймовірних крадіїв із рукавицями й масками та майном і алкоголем "невідомого походження"
12:52
6 пакунків сигарет покинули контрабандисти, тікаючи на Закарпатті від прикордонників
11:19
До 8 років в'язниці загрожує водію автопоїзда з Закарпаття, що на Львівщині смертельно наїхав на двох пішоходів і втік
18:58
/ 2
У МП "Тиса" чоловік намагався сховати від митників 317 кг жіночих блузок
11:53
/ 1
У великоберезнянця, який розбив скло у потязі, знайшли марихуану
16:02
/ 1
За добу на Закарпатті у 8 районах зловили 9 водіїв у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння
» Всі новини