У окремих словацьких митників при в'їзді на Закарпаття – "традиція" брати хабар "на кавічку" (ВІДЕО)

Словацького митника, що вимагав хабар при перетині кордону для розмитнення авто, зафільмував на відео журналіст Віталій Глагола.

У окремих словацьких митників при в'їзді на Закарпаття – "традиція" брати хабар "на кавічку" (ВІДЕО)

Як розповів автор відео, минулої неділі він повертався зі Словаччини в Україну на власному авто з метою його розмитнення. І один зі словацьких митників на контролі вимагав у подорожувальників за швидкий і безперешкодний перетин кордону 20 євро. 

Як розповіли інші подорожувальники, митник просить вкласти гроші у паспорт. А в разі, якщо хтось відмовляється давати хабар, влаштовує водію поглиблені й тривалі перевірки, затягуючи час перебування на кордоні.

На відео чітко чути, як митник, коли журналіст підійшов на контроль, просить у нього  "дотримуватися традиції" і залишити "на кавічку".

06 лютого 2019р.

Теги: митники, словаки, хабар, кавічка, традиція

Коментарі

_ua_ 09.02.2019 / 15:15:28
Оті курва словаки, які ближче до нас відомо від кого пішли. Думаю про чеха та циганку знають всі.
Глагола молодчина, бо то треба колись наводити лад.

Далекобійник 09.02.2019 / 01:13:32
Но спасибі тобі пан Глагола Віталій! Зробив ти кіпіш на Словаках !!! Молодець пропіарився!!! А тепер ми блін по 3 сутки стоїмо на фурах бо Словацькі митники досконало перевіряють Євробляхи!!!! І мало того що ми чесно стоїмо то ці Євробляхарі обїжжають а ми мучаємось. За 24 години як стою в твою сторону почув стільки компліментів по радіо, що пііііі....! Як каже словацький поліцай подякувати тобі!!!! А кіть по нашому постояв і б би 3 сутки турка

миколі 07.02.2019 / 07:34:01
Основний миколо ненаписавись 55тис гр люди платять а їм доплату паяють 20-30тис гр йсе піздец повний закляли би ся

Микола 06.02.2019 / 19:44:27
Самі на то їх привчили! Зараз щоб розмитнити "Євробляху", 400 євро зняти з обліку (офіційно 166, все решта хабарі), словацькому митнику 20 євро, укромитнику 200-300 грн., контрабандисту (наглий трутень) - 200 грн., брокеру 4500 грн., аферистам з БОШ-сервісу 3600 грн., в МРЕО тоже ... Все доступно!

Степан Крук 06.02.2019 / 19:16:37
Європа, блін! Як тих корупціонерів прийняли в Євросоюз!!! Мабуть за хабар

Роман 06.02.2019 / 18:15:02
Так це ж грузовий термінал, там свої «традиції», про які всі шофери знають і дотримуються: з кожної машини по 5 євро. За 4 роки ні разу не проїхав без традиції

Тарас 06.02.2019 / 17:01:12
20 евро це 600 грн. 10 машин це 6000 грн так далі. Наші просто ангели або жебраки.

Пітьо 06.02.2019 / 16:35:01
Що чесні європейські вамоші гроші просять? Тадь не годно быти такого, то лем наші продажні по 20 гривень стрілявуть собі на цігаретлики:)))

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 1
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
» Всі новини