Міжнародний республіканський інститут в Україні розглядає можливості проведення цьогоріч своїх програм в Ужгороді (ФОТО)

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з директором Міжнародного республіканського інституту (МРІ) в Україні Майклом Дракменом.

Міжнародний республіканський інститут в Україні розглядає можливості проведення цьогоріч своїх програм в Ужгороді (ФОТО)

МРІ – проект, що фінансується в Україні Агенцією з міжнародного розвитку США, працює в Україні із 1993 року й проводить навчальні програми для депутатів місцевих рад, політичних партій, громадських організацій. Також постійно проводять вивчення громадської думки щодо якості управління та надання послуг органами місцевої влади.

За словами Майкла Дракмена, МРІ вже має досвід співпраці з Ужгородською міською радою – у 2014 та 2015 роках організовував тут навчальні семінари. Наразі інститут розглядає можливість проведення своїх програм в Ужгороді у 2019 році. Планують провести перший, базовий, семінар для депутатів Ужгородської міської ради та працівників виконкому, після нього учасники семінару оберуть тему, яка найбільше їх зацікавила, і представники МРІ готові провести уже з цього питання поглиблений семінар. Завершальним має стати обмін досвідом – як із представниками інших міст України, так і, до прикладу, колегами у Польщі, Литві чи Естонії.

Як зазначив ще пан Дракмен, МРІ реалізує свої програми в кількох містах України, зокрема Дніпрі, Миколаєві, Херсоні, Рівному. В основному, ці програми спрямовані допомогти депутатам місцевих рад отримати додаткові знання з різних питань, пов'язаних з депутатською діяльністю, вивчити досвід роботи депутатського корпусу інших українських міст у різних сферах.

Міський голова Богдан Андріїв, своєю чергою, відзначив, що Ужгородська міська рада готова взяти участь у цій програмі, повідомляють в Ужгородській міській раді.

30 січня 2019р.

Теги: інститут, програми

НОВИНИ: Соціо

17:34
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 4
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
» Всі новини