Реклама B3

В Ужгороді проводять інвентаризацію майданчиків для збору сміття (ФОТО)

Розширене засідання Ради голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та будинкових комітетів (ОСББ, ЖБК та БК) днями провели у великому залі Ужгородської міськради за участі заступника міського голови Василя Гомоная, керівників та представників структурних підрозділів міської ради.

В Ужгороді проводять інвентаризацію майданчиків для збору сміття (ФОТО)

На зустрічі обговорили укладення нових договорів на електрозабезпечення спільного майна в багатоквартирному будинку, утримання майданчиків твердих побутових відходів, виплату пільг та субсидій, застосування внесків на управління, утримання при затвердженні внесків співвласників у будинках ОСББ, ЖБК.

Представниця ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Мар’яна Іпатова, зокрема, повідомила, що в зв’язку із зміною в Законі України «Про енергетику» раніше укладені договори з ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на купівлю електроенергії на освітлення місць загального користування та роботу ліфтів припинили свою дію з 1 січня. На сьогодні постачальником електроенергії є ТОВ «Закарпаттяенергозбут». Тож ОСББ і ЖБК необхідно оформити нові заяви-приєднання до електромереж, звернутися в Ужгородський МРЕМ (площа Жупанатська, 18, (1 поверх) або пройти реєстрацію в електронній абонентській книжці на сайті підприємства, де розміщено публічний договір, однаковий як для фізичних, так і для юридичних осіб. Консультації надаються цілодобово кол-центром: 0800501620.

Щодо розташування та обладнання майданчиків для збору твердих побутових відходів інформацію надала начальник управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Олександра Турянчик. Зараз проводиться інвентаризація майданчиків з метою їх оптимізації та приведення до належного стану, а також для уникнення несанкціонованих звалищ. У місті існує близько 10 проблемних місць, де необхідно здійснити перерозподіл розташування контейнерів. Облаштування майданчиків на прибудинковій території здійснюватиметься спільними зусиллями ОСББ разом з «АВЕ Ужгород». За межами прибудинкових територій – за рахунок міської ради.

Начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж департаменту міського господарства Марина Куберка пояснила застосування внесків на управління та утримання ОСББ. Наразі очікують на уточнення в законодавстві, зазначається, що при зміні термінів статус неприбутковості із ОСББ та ЖБК не буде знято. 

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Андрій Біксей нагадав присутнім порядок нарахування субсидій, питання яких залишається актуальним для ужгородців.

29 січня 2019р.

Теги: інвентаризація, майданчики, сміття

Реклама B4

Коментарі

культура 30.01.2019 / 12:58:38
Невже,морально-етичний рівень життя дійшов до того,що мусор можна публічно, будь-коли, будь-де носити.Рано лікар-хірург іде на роботу ,а йому під носом тягнуть 3-є,три міхи мусора! Або іде працівник обкому і теж,під носом бігає челядь із кульками!А ще прикріше,ідуть діти до школи,а перед їх очима тягне народ мусор без кінця!Зробіть баланс між вулицями,будинками,мешканцями!Або ввести етику,естетику у школі!

**** 30.01.2019 / 12:34:36
Зробіть,що небудь,для мешканців в.Легоцького,біля об’єкту Токіо,щоб з цього мікрорайону,мішками не тягли мусор на в. Бестужева до Вопака?Підключайте ,виробників до вивозу мусора!,організуйте,збирання тари від аптечних препаратів!Працюйте,згідно прогресивних методів інших країн!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 1
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 17
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
17:14
/ 2
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 16
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
» Всі новини