Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник пропонував щомісячні «виплати» за невтручання у протиправну діяльність із виготовлення та розповсюдження особливо небезпечної наркотичної речовини – «первентину» на території одного із районів області.
Співробітник СБУ відразу після отримання неправомірної пропозиції повідомив про неї керівництво. Правоохоронці затримали наркоділка в одному із закладів харчування поблизу Ужгорода під час спроби передати співробітнику СБ України двадцять тисяч гривень.
Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчо-оперативні дії, повідомляють у прес-центр СБ України.
КОРОЛЕВО 2019-02-20 / 19:02:11
ЯКІ ВСІ ТУТ УМНЯКИ ОДНІ ЗІБРАЛИСЯ ЛИШ КОМЕНТИ ПИСАТИ І ЖОПУ ВІН ЛАДИТИ НЕ БУДЕ БО ТРЕБА МАЛО І ЗАКОНИ ЗНАТИ ТО ДАВНО БУЛО ЩО ТАКИХ НЕ УВАЖАЮТЬ ХАБАР ПРОСИВ ВІН ЙОГО І ОТРИМАВ МОЖЕ ПОЗИЧИТИ ХОТІВ ВІД НЬОГО І ХУЙНЮ НЕ ТРЕБА ПИСАТИ ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ НІЧОГО НІХТО НІКОМУ НЕ СИПЛИ ТРЕБА І СБУ БУЛО ЗАБРАТИ АТО СИДИТЬ ЗА ПАРАДНИМ НАКРИТИМ СТОЛОМ ХА БЛЯТЬ КОМЕНТАТОРИ ХРЕНОВІ!!!!!КОРОЛЕ
Мигаль 2019-01-31 / 21:22:10
У Перечині трич затримували баригу і ходить собі дальше.. Барижить!!
Саньок 2019-01-31 / 02:14:27
Вже треба було давно це зробити бо там вже продавалася наркоти як хліб в магазині і нато мусора закрили очі а він травить молодих пацанів
Вовка 2019-01-31 / 02:07:40
Причоску тоже туда і Виноградово буде троху чистіше від наркоти
Ххх 2019-01-31 / 02:01:05
Хай Юра підготовить жопу на лагері барих там ображають
Ххх 2019-01-31 / 01:56:34
То і е Юра що йіздить на черокі таких потрібно всіх посадити бариг
Слимуж 2019-01-30 / 14:25:37
Пак гляжу на дивака і вбачаю в ньому Пашку Гавноєда. То ж потрібно бути диваком -самому здатись. Пак треба було іти до Маскаля в адміністрацію вун би розрулив і не тільки з комітетчиками. Я кіть в ньому помилився то Пашка Гавноєд буде наступним.
САМВЕЛ ТРИ ЯИЧКА 2019-01-30 / 10:18:22
skin - но пак раз подякував
skin 2019-01-30 / 00:41:19
Похожий на Виноградівського баригу Дюрія який їздить на Jeep Grand Cherokke на словацьких номерах і живе на вулиці Достоєвського у м.Виноградів
іван 2019-01-29 / 23:10:31
таких в Мукачеві ділків десятки, якщо не сотні і в одного з них "криша" протекла, але наркоту продають і роблять масово і нико з тим дуже не бореться, хіба що інколи для показника
Ясно 2019-01-29 / 22:30:30
Добре комусь платив до цього часу. І шо толку що взяли, на довго?
Мєсний 2019-01-29 / 21:24:38
Що СБУ має до протидії наркозлочинності? Кришування?
Гийза 2019-01-29 / 20:45:24
Так в СБУ перестанут люди гроші носити
Пуканич 2019-01-29 / 20:07:03
Молодці!
Прокурор 2019-01-29 / 19:11:44
Виникає запитання, чому не затримали працівника СБУ, який просив і отримав хабар?
САМВЕЛ ТРИ ЯИЧКА 2019-01-29 / 18:53:42
КО ИСЕ ?