На Закарпатті фіксується збільшення кількості звернень щодо ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем на 52%

За минулий тиждень (18.01 – 25.01.2019) із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров'я області звернулося 5 446 осіб, показник захворюваності становить 432 на 100 тис. населення та перевищує визначений епідемічний поріг на 1,3%.

На Закарпатті фіксується збільшення кількості звернень щодо ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем на 52%

Реєструється збільшення кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем на 52% (на 1856  випадків).

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою  - 3 590 дітей віком до 17 років (60% від усіх захворілих) та 2169 дорослих (40%). Найвищі інтенсивні показники захворюваності  серед дітей віком  5-14р. та 15-17 років, в структурі захворілих дітей займають 51% та 15% відповідно. Найбільше зверталися по медичну допомогу діти у Берегівському, Іршавському, та Рахівському районах (70% захворілих).

Минулого тижня госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 283 особи (5% захворілих). Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 18 хворих, в т.ч  11 у дітей та 7 у дорослих (13 у м.Ужгород, 5 в Ужгородському районі).

Перевищені епідемічні пороги у Воловецькому,  Міжгірському, Ужгородському, Мукачівському та Рахівському районах та м.Ужгород. 

3 28.01.2019 року  призупинено навчальний процес у школах м.Ужгорода, Міжгірському районі,  навчальних закладах відділу освіти  Ужгородської РДА (крім м.Чоп та Баранинської ОТГ), деяких  навчальних  закладах Воловецького району. Продовжено канікулярний період в школах Тячівського та Хустського районів (крім м.Хуст) до 04.02.2019. 

Протиепідемічні та профілактичні заходи  в області тривають.

 
28 січня 2019р.

Теги: звернення, збільшення

НОВИНИ: Соціо

18:02
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
» Всі новини