У Мукачеві священики неканонічного підрозділу РПЦ освятили відділ поліції (ФОТО)

На території Мукачівського відділу поліції досі діє каплиця, підпорядкована РПЦ в Україні (УПЦ Московського патріархату).

У Мукачеві священики неканонічного підрозділу РПЦ освятили відділ поліції (ФОТО)

Сьогодні, 21 січня, з нагоди Водохреща в  Мукачівському відділі поліції священнослужителі Мукачівського кафедрального собору провели освячення всіх робочих кабінетів працівників поліції, самої адмінбудівлі міськвідділу та ізолятора тимчасового тримання.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

"Святою Йорданською водою окропили священники і тих правоохоронців, які несуть цілодобове чергування на постах, у черговій частині міськвідділу.

Отець Ігор, настоятель каплички Мукачівського відділу поліції, та інші священнослужителі привітали поліцейських зі святами, побажали усім їм Божого благословення в службі задля безпеки народу України", - йдеться у повідомленні.

Мукачівський кафедральний собор належить Мукачівській єпархії Російської православної церкви в Україні (так званої УПЦ МП).

Цьому ж підрозділу РПЦ належить і згадана каплиця на честь Архістратига Михаїла, розташована на території міськвідділу поліції.

21 січня 2019р.

Теги: РПЦ, УПЦ МП, поліція

Коментарі

pfr 2019-01-23 / 04:18:52
У Мукачеві є своєрідний термін: "варишська міліція най тото робить". Означає якихось килавих, неваловшних людей. Туди усе набирали якихось арданувських, залужанських гуканів, які ся спускали долу вказати тим варошським фраєрам де зимувуть раки. Так і туй - гукани-попи прийшли до земляків гуканів-міліціштів. Договорятися про плідну співпрацю: они їх водичков, а ті їх не кивають - ні на дорогах, ні з усякими перевірками. Цімбори, жвачка і вегета.

Проктолог 2019-01-22 / 18:20:52
Но та не пси би ім губи лизали?! А менти ім гузицю?!

lj 999 2019-01-22 / 10:49:21
Ну шо вказали поліції ті московські попи-кожний свій ТОМОС.. Бачилисьте який у кожного попа ТОМОС??Ну них ТОМОС -ВСЕ ПРИ СОБІ.Як кажуть-ВСЕ СВОЄ МАЮ ПРИСОБІ!!(хер вони забили попи МП ..обнагліли-трутн і брехачі)

до конституції 2019-01-22 / 10:32:33
Конституційного права на віросповідання ніхто в громадян не відбирає. Навпаки, для православних громадян українська влада домоглася канонізації ПЦУ. Тобто, створила комфортні канонічні умови для віросповідання. Вибір за вірянами: молитися в РПЦ МП, котру 2 вересня 1943 року створив Й.Сталін, чи відвідувати православну церкву Київської Русі, освячену УКРАЇНСЬКИМ князем Володимиром. Народ прозрів і переходить від ізуїтської церкви в лоно церкви споконвічного православ"я - материнської церкви. Слава Господу Богу!

стаття 35 Конституції 2019-01-22 / 10:12:04
Дивітся Конституцію,шановні! Кожен має право на свободу віросповідання!!!!

Степан Крук 2019-01-21 / 23:38:01
Попи переплутали національну поліцію із ФСБ

Андрій 2019-01-21 / 23:28:26
Прийшли до своїх і свої їх прийняли)) ...
P. S. То, що там Порошенко про томос каже?)))

Міша 2019-01-21 / 22:51:01
Після 31 березня багато чого поміняється.

Степан Крук 2019-01-21 / 22:46:50
Поліція повинна була перевірити в цих попів паспорт і томос!

Степан Крук -Міша 2019-01-21 / 22:42:23
Не всі молодці, не всі зявилися із повинною - Онуфрія нема!

Міша 2019-01-21 / 22:37:38
Молодці!!!

Степан Крук 2019-01-21 / 22:11:24
Схоже, що ті козлобороді були в розшуку і зявилися із повинною в поліцію?!!

Степан Крук 2019-01-21 / 22:05:12
Гнати в шию неканонічних самозванців-гундявців!

читач 2019-01-21 / 22:03:27
хлопці уже час добровольно перейти в українську помісну церкву Київського патріархату, доста служити москалям, самі накаляєте обстановку
не робіть ганьбу

Степан Крук 2019-01-21 / 22:03:26
Хто ту нечисть гундявську пустив на територію поліці? Поліція повинна була застосувати зброю на ураження проти вражих люциферів! Що за цирк у робочий час? Чому попи заважають правоохоронцям нести службу? Попи не мають канонічного права на освячення, таке право мають тільки священники

njksr 2019-01-21 / 21:44:30
а як забути бандюків, з чиїх рук ці гандони кормилися і кормляться... такий собі триголовий змій-горинич(((((

njksr 2019-01-21 / 21:42:24
мусорня і попівня - собор "карпаторуССкіх сьвятих"((((
п.с. підараси , сер!

Газда 2019-01-21 / 21:26:03
Московські попи мають 80% храмів які належали греко-католикам і то все нормально, нікому не мішає. Тому ці кагебісти ле довго будут працювати на Москву

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем