У ніч Водохреща Ужгородом гасало авто з п'яними іноземцями (ВІДЕО)

П'яні іноземці під час свята Водохреща гасали нічним Ужгородом в пошуку пригод.

У ніч Водохреща Ужгородом гасало авто з п'яними іноземцями (ВІДЕО)

Про це  Закарпаття онлайн повідомили в націоналістичній організації "Карпатська Січ", один з членів якої відзняв відповідне відео.

"Групу... неадекватів з горем навпіл прийняли копи за керування транспортним засобом в нетверезому стані. Іронія в тому, що як і в 99% випадків покарання непроханих гостей, основну ініціативу виявили звичайні небайдужі ужгородці, а не "правоохоронці", - констатують у "Карпатській Січі", наголошуючи, що "хто завгодно міг стати жертвою їх п'яного водія чи варварських інстинктів всієї шайки".

Судячи з відео, деякі з його головних персонажів справді поводилися вкрай агресивно. "Я здєсь тр*ахаю всєх!", - такою бул ключова фраза знахабнілого іноземця.

До того ж, в особи, що в неадекватному стані намагалася знову сісти за кермо, і яку інші фігуранти відеосюжету називали Керімом, по розбитому чолі стікала кров.

Як повідомили Закарпаття онлайн в організації, на відео зафіксовані студенти-іноземці, що навчаються на медичному факультеті УжНУ.

За наслідками події складено протокол за ч.1ст.130 КУПАП, та постанову за ч.2ст.126 КУПАП.

20 січня 2019р.

Теги: іноземці, агресія

Коментарі

Слыш ты 2019-01-23 / 06:00:26
Верблюдом бы этих ишаков переехал. Не на телефон снимать нужно, а черепа крошить, чтоб ночью не то, что кататься боялись, а в туалет сходить. Они бы у себя в стране такого не допустили бы. А мы потерпим.

Вуву до незалежного 2019-01-22 / 22:21:58
Буде вчитись той ... Хто хоче вчитись.
А НЕ той хто по ночах обкурений і пяний гасає на машині нічним містом.
Щодо расисзму.
Певною мірою расизм є в кожній крайіні. Це є констатація факту.
А є ще крім цього дискримінація за мовною етнічною і національною та релігійно приналежністю.
І досить часто прості украйінці як туристи (і не тільки украйінці) з цим стикаються в закордонних подорожах.
Тому ... Це є привід для багатьох іноземних студентів ... Добре подумати над своєю поведінкою в крайіні де вони навчаються.
І так само добре подумати над вибором ... Де (в якій крайіні) навчатись.
Бо добре є те що є добре.

Незалежний 2019-01-22 / 16:58:10
Дурни ви люди. Хто у ваший краини буде навчатись якщо ви так видноситесь до приизжих?? Я не виправдовую цих студентив Але це вже занадто вси комментарии просто расистски. Ви ненавидите вси нации окрим своеи. Я не думаю шо наши хлопци кращи коли пяни, вси пяни дурни Але ставлення до других людей це виховання.

Месний 2019-01-22 / 10:24:42
Трепати смердяків галімих ! Треба робити чистку м. УЖГОРОДА!

пенсіонер 2019-01-22 / 08:21:34
Що воїни інтернетні перемогли арабів? Та плювати вони на вас терпіл хотіли. А то ли ещё будет.
У ну може понти чи суд відзвітуюттся по цьому випадку.

Демократія))) 2019-01-21 / 21:35:39
Я перемотав цю ситуацію 10 років назад ППС отхристило би це чортове насіння дубинками вони би більше піря не двигали, а потім беркут замімть груш руки об них розімнув і 100% у них би зародилася культура поведінки!!!

Бодя 2019-01-21 / 19:39:20
Ціганота срана

Сергій 2019-01-21 / 19:27:28
блять хлопці се просто п..дець! кожен із нас мае дітей,а буде мати, недай бог аби наша дитина попала до таких уродів ! шо в УЖГОРОДІ МУЖИКИ СЯ ПЕРЕВЕЛИ ЧИ ШО? КІТЬ З НИМИ ( ПОЛІЦІЯ) не може навести порядок то ми з районів за годину наведемо! я думаю шо у нас на Закарпатті ще мужиків повно!

Лымпак 2019-01-21 / 16:50:03
Най бы си маму тай няня утр.хав що го вчинили чорта йо.нутого....

Snayper 2019-01-21 / 16:33:52
Треба нехай то чмо чорножопе вибачиться перед всім українським народом або його імеме і трахнеме всі дірки африканським бігарьом передайте кожному чортові ко в нас в госьтях нехай веде себе як людина або вгуцицю буде копаний.

Не важно 2019-01-21 / 14:14:01
Треба їх у Мукачево,най перехуя***ся з жидами нашими.

Ник 2019-01-21 / 14:05:18
Хлопцям звізду в руки і колядувати цілу ніч до хрипоти, до посінєнія, раньше так було на україні-русі. Добре, шо з ними менти мало поговорили, а то їм скучно.

Бодя 2019-01-21 / 10:36:56
У нас не поліція.яка може бути поліція за 3місяці навчання.нормальна поліція мала їх скрутити, і дати їм наручники і відвезти на аналіз вмісту наркотиків,алкоголю.

Вуву 2019-01-21 / 10:05:27
А чи здавав цей араб сечу на тест щодо вмісту наркотиків.?
Точно булаб ще одна кримінальна стаття.
Аваков ти бачив це відео ?
Ти бачиш як НЕ ПРОФЕСІОНАЛЬНО в цій ситуаційі "діяли"(а фактично бездіяли поліцейські ???

Відповідь Станіславу 2019-01-21 / 09:55:12
Тарас Деяк авторитетна особистість нашого краю. За його спиною десяток років вкладених в розвиток молоді та патріотизму, організовано декілька проектів, які надають молоді альтернативу в житті. За його спиною участь в бойових діях на Донбасі в гарячому 2014 році. За ним Правда і йому вірять!

Про інцидент на Корзо - всі ж знають, що Тарас заступився за свого побратима, котрому проламали голову. Що б ви зробили за свого друга?
Потім звісно всі його недруги почали розганяти фейки мов Тарас саме основне зло)) Але це нікому не зайшло, бо повага до Тараса велика у всіх структурах навіть прогнилої системи.

Byby 2019-01-21 / 09:51:56
Дивує інше ... Якщо ці араби по ночах
" так гризуть граніт науки" ... То як вони проходять тести (екзамени) ...
Які впроваджено МОЗОм УКРАЙІНИ ???
Що скажите ?

Вуву до таня 2019-01-21 / 09:35:35
Ну він кричить бо пяний і може обкурений.
Тому і кричить ... Що за бабло трахає тих самих поліцейських і всі наші закони разом з маскалем і потрошенком разом взятими.
Отже він трахає все і всіх.
Ну да ... Йому за це нічого нема .
Так але він за це платить дурні гроші.
Але найстрашніше як він буде потім лікувати лбдей після заеінчення УжДУ з дипломом який підпише смолянка.

І як на таку науку буде реагувати міністр У.Супрун. ???
Алеж вона мусить ... Якось реагуавати ... Цеж йійі підвідомство медFUCK !$

Фенек 2019-01-21 / 08:09:08
Поки Порох піариться на томосі, в Ужгороді плем'я трахальщиків за Мухамеда намахується на громадянина України, бо ані "тоже чєлавєк".
Якшо довго вдивлятися в Європу - вона починає вдивлятися в тебе. На жаль, ми почали не з високого рівня життя, а з побічних ефектів - надання притулку таким "чєлавєкам".

ужгородець 2019-01-21 / 06:31:19
А що собі уявляти як вони себе будуть вести. Подивіться що ця худоба робить в Парижі. Скоро з дому будете боятися виходити.
І не лише араби, подивіться як себе ведуть армяне, айзери. Ужгородці ви вже практично втратили своє місто.
Єдина надія на Карпатську Січ.

Станіславу 2019-01-20 / 22:34:11
Ваше неприйняття особи Тараса не скасрвує події та нахабства іноземців, - раз. Два: уявляєте собі, що вони чинитимуть тут, "осівши" на постійно? Зі своїми дебоширами ми завжди вправі і встигнемо розібратися, а тут вже правовідносини з іа це колізійні норми, вибір правової кваліфікації і по чурбану його арабському так просто не даш, навіть, якщо хочеться вщипнути, як Тараса

НОВИНИ: Кримінал

10:27
/ 3
Обстріл будинку матері Бровді поблизу Ужгорода кваліфікували як замах на вбивство
09:38
Псевдоіспанця з чужим паспортом затримали на кордоні у закарпатському Чопі
05:47
/ 12
Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді
15:51
Єгиптянину, котрий підрізав студента-індуса в Ужгороді, оголошено про підозру
15:47
Розбійника, який на Тячівщині напав на 80-річну пенсіонерку, засуджено до 7 років ув’язнення
14:53
У Воловці, штовхаючи авто нетверезого водія, загинув пасажир
10:55
П'яний ужгородець за кермом Sеаt-у перекинувся на Мукачівщині у кювет
09:48
/ 3
На Виноградівщині, випивши отруту, загинув 10-річний хлопчик
09:25
/ 12
Москаль вимагає позбавити реєстрації скандальну закарпатську організацією Павлова "Доста", називаючи її ОЗУ
20:43
/ 1
На Міжгірщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір по капітальному ремонту місцевої дороги вартістю близько 4,1 млн грн
11:43
/ 2
В Ужгороді порізали студента-іноземця
10:33
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіків, котрі намагалися підкупити прикордонників, а відтак хотіли втекти
17:43
/ 16
У готелі в Іршаві викрили двох повій-ужгородок, що мали зустрітися з клієнтами
17:10
/ 50
Суд відправив псевдоактивіста Павлова під цілодобовий домашній арешт, відмовивши у взятті на поруки
16:49
/ 4
Обвинувальний акт стосовно адміністраторки ігротеки у Мукачеві скеровано до суду
16:44
ФОТОФАКТ. На пункті пропуску "Лужанка" на Закарпатті проводяться обшуки
15:05
На Мукачівщині син "смертельно" не втримав батька, коли вів його сходами після спільної пиятики
13:44