Свій 101-ий день народження відзначила Аксенія Мігалі у Середньому Водяному на Рахівщині (ФОТО)

17 січня Аксенія Мігалі, жителька Середнього Водяного, що на Рахівщині, відзначила поважну дату – 101 рік.

Її доля була нелегкою, але труднощів вона не лякалась. У 37 років вп’яте вагітна вона залишилася вдовою, після трагічної смерті чоловіка. Але не зламалася. Все життя працювала в колгоспі і сама виховувала дітей. Вони подарували бабусі 14 онуків і 23 правнуків. Односельці її шанують, а діти і онуки дуже люблять. Кажуть, що характер вона має твердий і навіть суворий, але справедливий.

Діти і онуки кажуть, що вона ніколи не вміла читати, але дуже багато псалмів з Біблії знає напам’ять. Часто жителі села запрошували її читати молитви. Зі слів дочки іменинниці, пані Анни, вона  – до 72 років відвідувала церкву кожної неділі. І зараз пані Аксеня у свій 101 рік не користується окулярами і навіть може сама собі кави зварити – розказує донька іменинниці.

Сьогодні Аксенія Юріївна залишається душею і берегинею свого роду. Усі рідні оточили її увагою і турботою, щоб вона щасливо дочекалася ще й праправнуків. Пані Аксенія чекає гостей і з задоволенням приймає вітання у 101-й день народження. Привітали іменинницю з днем народження і від імені народного депутата України Василя Петьовки. Поздоровити іменинницю і побажати їй усіляких гараздів завітав помічник народного депутата - Михайло Штефко. Окрім теплих слів та квітів Аксенія Юріївна отримала і цінний подарунок. Жінка раділа своєму святу та зізналася, що її приємно вразили подарунками і увагою.

18 січня 2019р.

Теги: народження

НОВИНИ: Соціо

09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 4
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
» Всі новини