Через високий рівень захворюваності на ГРВІ та кір на Тячівщині введено карантин (ФОТО)

Сьогодні, 17 січня, в Тячівській райдержадміністрації відбулося засідання районної державної надзвичайної протиепідемічної комісії щодо ситуації із захворюванням ГРВІ.

Через високий рівень захворюваності на ГРВІ та кір на Тячівщині введено карантин (ФОТО)

Як зазначалося під час засідання, протягом останніх тижнів в районі зафіксовано тенденцію до зростання кількості хворих на ГРВІ, особливо серед дитячого населення, через що в закладах освіти спостерігається динамічне збільшення відсутності учнів на навчанні. На думку присутніх членів комісії, ситуація, через ускладненні погодні умови, тільки погіршуватиметься. 

Так, станом на 17.01.19 р в районі зафіксовано найбільший спалах захворюваності на ГРВІ в таких населених пунктах: смт Дубове - 113, с. Нересниця - 63, сЛопухово - 76, м.Тячів -47. в епідемічну ситуацію втягнуто практично всі населені пункти району.  

Вже з початку року в Тячівському районі зареєстровані 102 випадки захворюваності на кір, серед яких 72 дітей та 24 учні загальноосвітніх шкіл. Найбільше випадків в смт Дубове, с. Лопухово, смт Тересва, с.Терново, м.Тячів, с. Вільхівчик. 

Як наголосив голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук, враховуючи моніторинг, потрібно вжити більш радикальних заходів щодо недопущення подальшого розповсюдження ГРВІ, яким і є  карантин.   

У підсумку прийнято рішення рекомендувати призупинити навчання в школах та виховний процес у садочках з 18.01.2019 по 01.02.2019 (включно).  

Також доручено медичним працівникам провести дворові обходи для уточнення статистичних даних щодо кількості хворих  Після чого буде проведено аналіз ситуації протиепідеміологічною комісією, засідання якої призначено на наступний тиждень.

Також медикам району рекомендовано активізувати профілактичні заходи і зокрема проводити роз'яснювальну роботу щодо необхідності щеплень населення, яке може вберегти людину від важких вірусних захворювань, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

17 січня 2019р.

Теги: захворюваність, карантин

Коментарі

економіка 18.01.2019 / 12:03:44
А що справді усі заклади треба закривати?,ну мамочки з бабками зійдуть з глузду ,якщо усі діти усе будуть сидіти дома. Хто не хворий нехай сидить у закладах,працює!

НОВИНИ: Соціо

18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
14:50
У Виноградові через загоряння пральної машини ледь не згорів житловий будинок Фото новина
13:25
На Берегівщині поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою у селі Фанчиково
12:08
На Закарпатті затримали прикордонника, який за $4 тис. переправляв ухилянтів за кордон Фото новина
11:10
На горі Піп Іван Чорногірський – мороз та туман Фото новина
10:32
/ 4
На Берегівщині чоловік прив’язав собаку до мототрактора й тягнув польовою дорогою Фото новина
09:03
Патрульні Закарпаття оперативно знайшли зниклу дитину в Ужгороді Фото новина
21:30
/ 1
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 2
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 2
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 1
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
» Всі новини